Pojkar 04 (7)
Antal: 24
Fr 2016-08-05
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
30 | D-2 | 11:30 | Lira BK Blå - Rutvik/Sunderbyn SK | 2-1 | D 7-manna (Gstad) | ||
31 | D-1 | 11:30 | Gammelstads IF - IFK Luleå Vit | 0-3 | E1 7-manna (Gstad) | ||
56 | D-2 | 14:00 | IFK Luleå Blå - Sävast AIF Vit | 9-0 | D 7-manna (Gstad) | ||
57 | D-1 | 14:00 | Lira BK Gul - Sävast AIF Röd | 0-4 | E1 7-manna (Gstad) | ||
64 | D-1 | 14:50 | Öjeby IF - Gammelstads IF | 4-1 | R3 7-manna (Rutvik) | ||
82 | D-1 | 17:20 | IFK Luleå Vit - Lira BK Gul | 7-1 | E1 7-manna (Gstad) | ||
85 | D-1 | 18:10 | Sävast AIF Röd - Öjeby IF | 4-1 | C1 7-manna (Gstad) |
Lö 2016-08-06
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
100 | D-1 | 08:10 | Gammelstads IF - Lira BK Gul | 1-4 | C2 7-manna (Gstad) | ||
101 | D-2 | 08:10 | Sävast AIF Vit - Lira BK Blå | 2-5 | D 7-manna (Gstad) | ||
102 | D-2 | 08:10 | Rutvik/Sunderbyn SK - IFK Luleå Blå | 0-1 | E1 7-manna (Gstad) | ||
159 | D-2 | 11:30 | Sävast AIF Vit - Rutvik/Sunderbyn SK | 0-1 | D 7-manna (Gstad) | ||
161 | D-2 | 11:30 | Lira BK Blå - IFK Luleå Blå | 0-5 | R3 7-manna (Rutvik) | ||
222 | D-1 | 14:50 | Öjeby IF - IFK Luleå Vit | 2-3 | C2 7-manna (Gstad) | ||
240 | D-1 | 15:40 | Sävast AIF Röd - Gammelstads IF | 7-2 | D 7-manna (Gstad) | ||
264 | D-1 | 17:20 | Lira BK Gul - Öjeby IF | 2-4 | R3 7-manna (Rutvik) | ||
270 | D-1 | 18:10 | IFK Luleå Vit - Sävast AIF Röd | 3-1 | C2 7-manna (Gstad) |
Sö 2016-08-07
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
325 | D | 10:40 | IFK Luleå Vit - Sävast AIF Vit | 7-0 | C1 7-manna (Gstad) | 1/4-final 1 | |
326 | D | 10:40 | Sävast AIF Röd - Rutvik/Sunderbyn SK | 1-8 | D 7-manna (Gstad) | 1/4-final 4 | |
328 | D | 10:40 | IFK Luleå Blå - Lira BK Gul | 5-1 | R3 7-manna (Rutvik) | 1/4-final 3 | |
329 | D | 10:40 | Lira BK Blå - Öjeby IF | 5-1 | R4 7-manna (Rutvik) | 1/4-final 2 | |
376 | D | 13:10 | IFK Luleå Vit - Lira BK Blå | 5-0 | D 7-manna (Gstad) | Semifinal 1 | |
377 | D | 13:10 | IFK Luleå Blå - Rutvik/Sunderbyn SK | 1-2 | E1 7-manna (Gstad) | Semifinal 2 | |
411 | D | 16:00 | Lira BK Blå - IFK Luleå Blå | 1-5 | D 7-manna (Gstad) | Plac. 3-4 | |
412 | D | 16:00 | IFK Luleå Vit - Rutvik/Sunderbyn SK | 2-1 | E1 7-manna (Gstad) | FINAL |