Gymnasiet Pojkar
Antal: 50
To 2017-03-09
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
37 | GyP-12 | 00:00 | Huddinge Gy 4 - KVGy | 5-4 | Arrangör IP | ||
38 | GyP-12 | 00:00 | Östra Gy - Huddinge Gy 4 | 3-0 | Arrangör IP | ||
39 | GyP-12 | 00:00 | KVGy - Östra Gy | 0-7 | Arrangör IP | ||
49 | GyP-5 | 00:00 | Grillska Gy 1 - Danderyds Gy 1 | 0-9 | Arrangör IP | ||
50 | GyP-5 | 00:00 | Distra Gy - Grillska Gy 1 | 7-0 | Arrangör IP | ||
51 | GyP-5 | 00:00 | Danderyds Gy 1 - Distra Gy | 6-4 | Arrangör IP | ||
58 | GyP-8 | 00:00 | Österåkers Gy 2 - Täby Enskilda Gy | 2-3 | Arrangör IP | ||
59 | GyP-8 | 00:00 | Upplands-Bro Gy 1 - Österåkers Gy 2 | 5-1 | Arrangör IP | ||
60 | GyP-8 | 00:00 | Täby Enskilda Gy - Upplands-Bro Gy 1 | 2-3 | Arrangör IP | ||
63 | GyP-9 | 00:00 | S:t Eriks Gy 1 - Upplands-Bro Gy 2 | 4-3 (FL) | Arrangör IP |
Fr 2017-03-10
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
46 | GyP-4 | 00:00 | Värmdö Gy - Media Gy | 12-0 | SL-hallen | ||
47 | GyP-4 | 00:00 | Huddinge Gy 3 - Värmdö Gy | 0-0 | SL-hallen | ||
48 | GyP-4 | 00:00 | Media Gy - Huddinge Gy 3 | 1-13 | SL-hallen |
Sö 2017-03-12
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
31 | GyP-10 | 00:00 | VRGy Odenplan - S:t Eriks Gy 2 | 2-2 | Arrangör IP | ||
32 | GyP-10 | 00:00 | Upplands-Bro Gy 3 - VRGy Odenplan | 5-3 | Arrangör IP | ||
33 | GyP-10 | 00:00 | S:t Eriks Gy 2 - Upplands-Bro Gy 3 | 0-2 | Arrangör IP |
Må 2017-03-13
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
34 | GyP-11 | 00:00 | Rönninge Gy - Rudbecks Gy 3 | 1-6 | Arrangör IP | ||
35 | GyP-11 | 00:00 | Norra Reals Herrlag - Rönninge Gy | 4-3 | Arrangör IP | ||
36 | GyP-11 | 00:00 | Rudbecks Gy 3 - Norra Reals Herrlag | 0-0 | Arrangör IP | ||
43 | GyP-3 | 00:00 | JENSEN Södra Gy 2 - Huddinge Gy 2 | 0-5 | Arrangör IP | ||
44 | GyP-3 | 00:00 | Tullinge Gy - JENSEN Södra Gy 2 | 4-2 | Arrangör IP | ||
45 | GyP-3 | 00:00 | Huddinge Gy 2 - Tullinge Gy | 1-6 | Arrangör IP | ||
52 | GyP-6 | 00:00 | Sthlm byggtekniska Gy 2 - Danderyds Gy 2 | 0-3 | Arrangör IP | ||
53 | GyP-6 | 00:00 | Rudbecks IF 2 - Sthlm byggtekniska Gy 2 | 1-0 | Arrangör IP | ||
54 | GyP-6 | 00:00 | Danderyds Gy 2 - Rudbecks IF 2 | 1-2 | Arrangör IP |
Må 2017-03-20
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
28 | GyP-1 | 00:00 | Rudbecks Gy 1 - JENSEN Södra Gy 1 | 1-2 | Arrangör IP | ||
29 | GyP-1 | 00:00 | Grillska Gy 2 - Rudbecks Gy 1 | 2-4 | Arrangör IP | ||
30 | GyP-1 | 00:00 | JENSEN Södra Gy 1 - Grillska Gy 2 | 3-0 | Arrangör IP |
To 2017-03-23
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
40 | GyP-2 | 00:00 | Sjödals Gy - Huddinge Gy 1 | 7-0 | Arrangör IP | ||
41 | GyP-2 | 00:00 | Tumba Gy - Sjödals Gy | 1-3 | Arrangör IP | ||
42 | GyP-2 | 00:00 | Huddinge Gy 1 - Tumba Gy | 1-4 | Arrangör IP | ||
55 | GyP-7 | 00:00 | Sthlm byggtekniska Gy 1 - International School Sthlm Reg | 0-0 | Arrangör IP | ||
56 | GyP-7 | 00:00 | Danderyds Gy 3 - Sthlm byggtekniska Gy 1 | 1-0 | Arrangör IP | ||
57 | GyP-7 | 00:00 | International School Sthlm Reg - Danderyds Gy 3 | 0-1 | Arrangör IP |
On 2017-04-05
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
159 | GyP-19 | 09:30 | S:t Eriks Gy 1 - Östra Gy | 3-5 | Östra Gymnasiet | ||
157 | GyP-19 | 10:00 | JENSEN Södra Gy 1 - S:t Eriks Gy 1 | 0-3 | Östra Gymnasiet | ||
158 | GyP-19 | 10:30 | Östra Gy - JENSEN Södra Gy 1 | 3-1 | Östra Gymnasiet |
To 2017-04-06
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
160 | GyP-20 | 00:00 | Tullinge Gy - Sjödals Gy | 2-3 | Arrangör IP | ||
161 | GyP-20 | 00:00 | Huddinge Gy 3 - Tullinge Gy | 3-3 | Arrangör IP | ||
162 | GyP-20 | 00:00 | Sjödals Gy - Huddinge Gy 3 | 1-0 | Arrangör IP |
Fr 2017-04-07
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
151 | GyP-17 | 00:00 | Rudbecks IF 2 - Danderyds Gy 1 | 0-0 | Arrangör IP | ||
152 | GyP-17 | 00:00 | Upplands-Bro Gy 1 - Rudbecks IF 2 | 6-1 | Arrangör IP | ||
153 | GyP-17 | 00:00 | Danderyds Gy 1 - Upplands-Bro Gy 1 | 0-5 | Arrangör IP | ||
154 | GyP-18 | 00:00 | Danderyds Gy 3 - Rudbecks Gy 3 | 3-0 | Arrangör IP | ||
155 | GyP-18 | 00:00 | Upplands-Bro Gy 3 - Danderyds Gy 3 | 0-0 | Arrangör IP | ||
156 | GyP-18 | 00:00 | Rudbecks Gy 3 - Upplands-Bro Gy 3 | 1-2 | Arrangör IP |
To 2017-04-27
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
193 | GyP | 09:00 | Upplands-Bro Gy 1 - Östra Gy | 4-0 | Farstahallarna 3 | Semifinal 1 | |
194 | GyP | 09:00 | Danderyds Gy 3 - Sjödals Gy | 3-0 | Farstahallarna 4 | Semifinal 2 | |
195 | GyP | 09:30 | Upplands-Bro Gy 1 - Danderyds Gy 3 | 7-2 | Farstahallarna 3 | FINAL | |
196 | GyP | 09:30 | Östra Gy - Sjödals Gy | 1-2 | Farstahallarna 4 | Plac. 3-4 |