Pojkar 03 (11)
Antal: 28
Fr 2018-08-03
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A-1 | 08:00 | Bergnäsets AIK - IFK Kalix | 2-2 | A 11-manna (Gstad) | ||
11 | A-2 | 08:00 | Gammelstads IF - Lira BK | IFK Luleå gul | 0-2 | S1 11-manna (Sunderbyn) | ||
44 | A-1 | 10:00 | Lira BK | IFK Luleå vit - Notvikens IK | 3-0 | A 11-manna (Gstad) | ||
42 | A-2 | 11:00 | Luleå SK - Spöland Vännäs IF | 1-0 | A 11-manna (Gstad) | ||
70 | A-1 | 13:00 | Älvsby IF - Bergnäsets AIK | 2-0 | F 11-manna (Bergnäset) | ||
81 | A-2 | 14:00 | Öjeby IF - Gammelstads IF | 0-1 | A 11-manna (Gstad) | ||
94 | A-1 | 15:00 | IFK Kalix - Lira BK | IFK Luleå vit | 2-6 | F 11-manna (Bergnäset) | ||
103 | A-2 | 16:00 | Lira BK | IFK Luleå gul - Luleå SK | 1-0 | A 11-manna (Gstad) | ||
131 | A-1 | 17:00 | Notvikens IK - Älvsby IF | 0-6 | S1 11-manna (Sunderbyn) | ||
129 | A-2 | 18:00 | Spöland Vännäs IF - Öjeby IF | 1-3 | C 11-manna (Byavallen) |
Lö 2018-08-04
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
143 | A-1 | 08:00 | Bergnäsets AIK - Lira BK | IFK Luleå vit | 1-5 | F 11-manna (Bergnäset) | ||
162 | A-2 | 09:00 | Gammelstads IF - Luleå SK | 0-2 | A 11-manna (Gstad) | ||
225 | A-2 | 12:00 | Öjeby IF - Lira BK | IFK Luleå gul | 0-2 | S1 11-manna (Sunderbyn) | ||
262 | A-1 | 14:00 | Älvsby IF - IFK Kalix | 2-1 | A 11-manna (Gstad) | ||
271 | A-2 | 14:00 | Spöland Vännäs IF - Gammelstads IF | 2-2 | S1 11-manna (Sunderbyn) | ||
286 | A-2 | 15:00 | Luleå SK - Öjeby IF | 2-0 | C 11-manna (Byavallen) | ||
288 | A-1 | 15:00 | Notvikens IK - Bergnäsets AIK | 1-3 | S1 11-manna (Sunderbyn) | ||
322 | A-2 | 17:00 | Lira BK | IFK Luleå gul - Spöland Vännäs IF | 5-0 | F 11-manna (Bergnäset) | ||
323 | A-1 | 17:00 | Lira BK | IFK Luleå vit - Älvsby IF | 1-3 | S1 11-manna (Sunderbyn) | ||
333 | A-1 | 18:00 | IFK Kalix - Notvikens IK | 0-1 | C 11-manna (Byavallen) | ||
351 | A | 20:00 | IFK Kalix - Spöland Vännäs IF | 5-4 | C 11-manna (Byavallen) | Placeringsmatch |
Sö 2018-08-05
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
356 | A | 08:00 | Luleå SK - Bergnäsets AIK | 0-1 | C 11-manna (Byavallen) | 1/4-final 2 | |
370 | A | 08:00 | Lira BK | IFK Luleå vit - Gammelstads IF | 0-2 | S1 11-manna (Sunderbyn) | 1/4-final 4 | |
350 | A | 10:00 | Notvikens IK - Öjeby IF | 0-6 | C 11-manna (Byavallen) | Placeringsmatch | |
424 | A | 11:00 | Lira BK | IFK Luleå gul - Gammelstads IF | 3-0 | A 11-manna (Gstad) | Semifinal 2 | |
427 | A | 11:00 | Älvsby IF - Bergnäsets AIK | 2-0 | S1 11-manna (Sunderbyn) | Semifinal 1 | |
500 | A | 15:00 | Bergnäsets AIK - Gammelstads IF | 2-4 | S1 11-manna (Sunderbyn) | Plac. 3-4 | |
505 | A | 16:00 | Älvsby IF - Lira BK | IFK Luleå gul | 2-1 | A 11-manna (Gstad) | FINAL |