T13
Antal: 24
Fr 2023-03-31
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5 | T1011-1 | 18:00 | TP-47 - Gammelgårdens IF | 0-1 | Lappiahalli 1 | ||
17 | T1011-2 | 19:00 | Merilappi United musta - Merilappi United | 4-0 | Lappiahalli 1 | ||
11 | T1011-1 | 20:00 | Melu T13 - Gammelgårdens IF | 0-5 | Lappiahalli 1 | ||
22 | T1011-2 | 20:30 | Hff - Merilappi United | 2-0 | Lappiahalli 1 |
Lö 2023-04-01
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7 | T1011-1 | 08:30 | Melu T13 - TP-47 | 0-1 | Lappiahalli 1 | ||
18 | T1011-2 | 10:00 | RoPS/Sininen - Fc Scj valk | 0-0 | Lappiahalli 1 | ||
8 | T1011-1 | 11:30 | Gammelgårdens IF - RoPS/Valkoinen | 1-1 | Lappiahalli 1 | ||
9 | T1011-1 | 13:30 | Fc Scj pun - Melu T13 | 2-0 | Lappiahalli 1 | ||
24 | T1011-2 | 14:00 | RoPS/Sininen - Hff | 1-0 | Lappiahalli 1 | ||
10 | T1011-1 | 15:30 | TP-47 - RoPS/Valkoinen | 1-2 | Lappiahalli 1 | ||
14 | T1011-1 | 16:00 | Gammelgårdens IF - Fc Scj pun | 3-0 | Lappiahalli 1 | ||
16 | T1011-2 | 16:30 | Fc Scj valk - Hff | 4-0 | Lappiahalli 1 | ||
21 | T1011-2 | 17:00 | Merilappi United musta - RoPS/Sininen | 0-0 | Lappiahalli 1 | ||
23 | T1011-2 | 18:30 | Fc Scj valk - Merilappi United musta | 0-0 | Lappiahalli 1 | ||
13 | T1011-1 | 19:00 | RoPS/Valkoinen - Melu T13 | 2-1 | Lappiahalli 1 |
Sö 2023-04-02
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19 | T1011-2 | 08:00 | Hff - Merilappi United musta | 0-1 | Lappiahalli 1 | ||
6 | T1011-1 | 08:30 | RoPS/Valkoinen - Fc Scj pun | 1-1 | Lappiahalli 1 | ||
15 | T1011-2 | 09:00 | Merilappi United - RoPS/Sininen | 0-3 | Lappiahalli 1 | ||
12 | T1011-1 | 11:30 | Fc Scj pun - TP-47 | 0-1 | Lappiahalli 1 | ||
20 | T1011-2 | 12:00 | Merilappi United - Fc Scj valk | 0-2 | Lappiahalli 1 | ||
1 | T1011 | 14:30 | Gammelgårdens IF - Merilappi United musta | 0-1 (STR) | Lappiahalli 1 | Semifinal 1 | |
2 | T1011 | 15:00 | Fc Scj valk - RoPS/Valkoinen | 0-1 | Lappiahalli 1 | Semifinal 2 | |
4 | T1011 | 17:30 | Gammelgårdens IF - Fc Scj valk | 1-0 | Lappiahalli 1 | Plac. 3-4 | |
3 | T1011 | 18:00 | Merilappi United musta - RoPS/Valkoinen | 0-1 (STR) | Lappiahalli 1 | FINAL |