7 |
F12L-1 |
08:00 |
Bagarmossen Kärrtorp BK -
Karlbergs BK
|
Dolt
|
NÄ1 Nälsta |
|
|
8 |
F12L-1 |
08:00 |
Nockebyhovs IF -
Vallentuna Damfotboll
|
Dolt
|
NÄ2 Nälsta |
|
|
9 |
F1011-1 |
08:00 |
Kista SC -
DSK F08
|
Dolt
|
SÄ1 Södra Ängby |
|
|
10 |
F1011-1 |
08:00 |
IFK Lidingö FK F08:9 -
Ifk Vaxholm
|
Dolt
|
SÄ2 Södra Ängby |
|
|
11 |
F11M-1 |
08:30 |
Hammarby IF FF Grön -
Ängby IF F07
|
Dolt
|
KN1 KnutbyBP |
|
|
12 |
F11M-1 |
08:30 |
Stuvsta IF F07 Grön -
Täby FK Blå
|
Dolt
|
KN2 KnutbyBP |
|
|
13 |
P10M-1 |
08:30 |
Enebyberg Lag 1 -
Spånga p08
|
Dolt
|
NÄ1 Nälsta |
|
|
14 |
P10M-1 |
08:30 |
Sickla IF P-08 Svart -
Enebyberg Lag 2
|
Dolt
|
NÄ2 Nälsta |
|
|
15 |
F1011-1 |
08:30 |
Bagarmossen Kärrtorp BK:Grön -
IFK Lidingö FK F07:4 Vit
|
Dolt
|
SÄ1 Södra Ängby |
|
|
16 |
F1011-1 |
08:30 |
Ifk Vaxholm 2 -
IFK Aspudden-Tellus
|
Dolt
|
SÄ2 Södra Ängby |
|
|
17 |
F11M-1 |
09:00 |
Boo FF F07:5 -
Gideonsbergs IF
|
Dolt
|
KN1 KnutbyBP |
|
|
18 |
F11M-2 |
09:00 |
Täby FK Svart -
Hammarby IF FF Vit
|
Dolt
|
KN2 KnutbyBP |
|
|
19 |
P10M-1 |
09:00 |
Kista SC BLÅ -
FK Bromma Svart
|
Dolt
|
NÄ1 Nälsta |
|
|
20 |
F12L-1 |
09:00 |
Älvsjö F06 vit -
Bagarmossen Kärrtorp BK
|
Dolt
|
NÄ2 Nälsta |
|
|
21 |
F1011-1 |
09:00 |
DSK F08 -
IFK Lidingö FK F08:9
|
Dolt
|
SÄ1 Södra Ängby |
|
|
22 |
F1011-1 |
09:00 |
Ifk Vaxholm -
Kista SC
|
Dolt
|
SÄ2 Södra Ängby |
|
|
23 |
F11M-2 |
09:30 |
Gideonsbergs IF Blå -
Örby IS F07
|
Dolt
|
KN1 KnutbyBP |
|
|
24 |
F11M-2 |
09:30 |
IFK Lidingö FK F07:4 Rosa -
Stuvsta IF F07 Svart
|
Dolt
|
KN2 KnutbyBP |
|
|
25 |
F12L-1 |
09:30 |
Karlbergs BK -
Nockebyhovs IF
|
Dolt
|
NÄ1 Nälsta |
|
|
26 |
P10M-1 |
09:30 |
Enebyberg Lag 1 -
Sickla IF P-08 Svart
|
Dolt
|
NÄ2 Nälsta |
|
|
27 |
F1011-1 |
09:30 |
IFK Lidingö FK F07:4 Vit -
IFK Aspudden-Tellus
|
Dolt
|
SÄ1 Södra Ängby |
|
|
28 |
F1011-1 |
09:30 |
Ifk Vaxholm 2 -
Bagarmossen Kärrtorp BK:Grön
|
Dolt
|
SÄ2 Södra Ängby |
|
|
29 |
F11M-1 |
10:00 |
Hammarby IF FF Grön -
Gideonsbergs IF
|
Dolt
|
KN1 KnutbyBP |
|
|
30 |
F11M-1 |
10:00 |
Ängby IF F07 -
Stuvsta IF F07 Grön
|
Dolt
|
KN2 KnutbyBP |
|
|
31 |
P10M-1 |
10:00 |
FK Bromma Svart -
Enebyberg Lag 2
|
Dolt
|
NÄ1 Nälsta |
|
|
32 |
P10M-1 |
10:00 |
Spånga p08 -
Kista SC BLÅ
|
Dolt
|
NÄ2 Nälsta |
|
|
33 |
F1011-1 |
10:00 |
IFK Lidingö FK F08:9 -
Kista SC
|
Dolt
|
SÄ1 Södra Ängby |
|
|
34 |
F1011-1 |
10:00 |
Ifk Vaxholm -
DSK F08
|
Dolt
|
SÄ2 Södra Ängby |
|
|
35 |
F11M-1 |
10:30 |
Täby FK Blå -
Boo FF F07:5
|
Dolt
|
KN1 KnutbyBP |
|
|
36 |
F11M-2 |
10:30 |
Hammarby IF FF Vit -
Gideonsbergs IF Blå
|
Dolt
|
KN2 KnutbyBP |
|
|
37 |
F12L-1 |
10:30 |
Vallentuna Damfotboll -
Älvsjö F06 vit
|
Dolt
|
NÄ1 Nälsta |
|
|
38 |
F12L-1 |
10:30 |
Bagarmossen Kärrtorp BK -
Nockebyhovs IF
|
Dolt
|
NÄ2 Nälsta |
|
|
39 |
F1011-1 |
10:30 |
IFK Aspudden-Tellus -
Bagarmossen Kärrtorp BK:Grön
|
Dolt
|
SÄ1 Södra Ängby |
|
|
40 |
F1011-1 |
10:30 |
IFK Lidingö FK F07:4 Vit -
Ifk Vaxholm 2
|
Dolt
|
SÄ2 Södra Ängby |
|
|
41 |
F11M-2 |
11:00 |
Örby IS F07 -
IFK Lidingö FK F07:4 Rosa
|
Dolt
|
KN1 KnutbyBP |
|
|
42 |
F11M-2 |
11:00 |
Stuvsta IF F07 Svart -
Täby FK Svart
|
Dolt
|
KN2 KnutbyBP |
|
|
43 |
P10M-1 |
11:00 |
Enebyberg Lag 2 -
Spånga p08
|
Dolt
|
NÄ1 Nälsta |
|
|
44 |
P10M-1 |
11:00 |
Kista SC BLÅ -
Enebyberg Lag 1
|
Dolt
|
NÄ2 Nälsta |
|
|
45 |
F11M-1 |
11:30 |
Gideonsbergs IF -
Ängby IF F07
|
Dolt
|
KN1 KnutbyBP |
|
|
46 |
F11M-1 |
11:30 |
Stuvsta IF F07 Grön -
Boo FF F07:5
|
Dolt
|
KN2 KnutbyBP |
|
|
47 |
P10M-1 |
11:30 |
Sickla IF P-08 Svart -
FK Bromma Svart
|
Dolt
|
NÄ1 Nälsta |
|
|
48 |
F12L-1 |
11:30 |
Älvsjö F06 vit -
Karlbergs BK
|
Dolt
|
NÄ2 Nälsta |
|
|
49 |
F11M-1 |
12:00 |
Täby FK Blå -
Hammarby IF FF Grön
|
Dolt
|
KN1 KnutbyBP |
|
|
50 |
F11M-2 |
12:00 |
Örby IS F07 -
Stuvsta IF F07 Svart
|
Dolt
|
KN2 KnutbyBP |
|
|
51 |
F12L-1 |
12:00 |
Vallentuna Damfotboll -
Bagarmossen Kärrtorp BK
|
Dolt
|
NÄ1 Nälsta |
|
|
52 |
P10M-1 |
12:00 |
Enebyberg Lag 2 -
Kista SC BLÅ
|
Dolt
|
NÄ2 Nälsta |
|
|
53 |
F1011-1 |
12:00 |
IFK Aspudden-Tellus -
IFK Lidingö FK F08:9
|
Dolt
|
SÄ1 Södra Ängby |
|
|
54 |
F1011-1 |
12:00 |
DSK F08 -
IFK Lidingö FK F07:4 Vit
|
Dolt
|
SÄ2 Södra Ängby |
|
|
55 |
F11M-2 |
12:30 |
IFK Lidingö FK F07:4 Rosa -
Hammarby IF FF Vit
|
Dolt
|
KN1 KnutbyBP |
|
|
56 |
F11M-2 |
12:30 |
Gideonsbergs IF Blå -
Täby FK Svart
|
Dolt
|
KN2 KnutbyBP |
|
|
57 |
P10M-1 |
12:30 |
FK Bromma Svart -
Enebyberg Lag 1
|
Dolt
|
NÄ1 Nälsta |
|
|
58 |
P10M-1 |
12:30 |
Spånga p08 -
Sickla IF P-08 Svart
|
Dolt
|
NÄ2 Nälsta |
|
|
59 |
F1011-1 |
12:30 |
Bagarmossen Kärrtorp BK:Grön -
Ifk Vaxholm
|
Dolt
|
SÄ1 Södra Ängby |
|
|
60 |
F1011-1 |
12:30 |
Kista SC -
Ifk Vaxholm 2
|
Dolt
|
SÄ2 Södra Ängby |
|
|
61 |
F11M-1 |
13:00 |
Gideonsbergs IF -
Stuvsta IF F07 Grön
|
Dolt
|
KN1 KnutbyBP |
|
|
62 |
F11M-1 |
13:00 |
Boo FF F07:5 -
Hammarby IF FF Grön
|
Dolt
|
KN2 KnutbyBP |
|
|
63 |
F12L-1 |
13:00 |
Nockebyhovs IF -
Älvsjö F06 vit
|
Dolt
|
NÄ1 Nälsta |
|
|
64 |
F12L-1 |
13:00 |
Karlbergs BK -
Vallentuna Damfotboll
|
Dolt
|
NÄ2 Nälsta |
|
|
65 |
F11M-1 |
13:30 |
Ängby IF F07 -
Täby FK Blå
|
Dolt
|
KN1 KnutbyBP |
|
|
66 |
F11M-2 |
13:30 |
Hammarby IF FF Vit -
Örby IS F07
|
Dolt
|
KN2 KnutbyBP |
|
|
67 |
P10L-1 |
13:30 |
TFK P09:10-1 -
Gröndals IK vit
|
Dolt
|
NÄ1 Nälsta |
|
|
68 |
P10L-1 |
13:30 |
Tyresö United -
FK Bromma Grön
|
Dolt
|
NÄ2 Nälsta |
|
|
69 |
F11M-2 |
14:00 |
Stuvsta IF F07 Svart -
Gideonsbergs IF Blå
|
Dolt
|
KN1 KnutbyBP |
|
|
70 |
F11M-2 |
14:00 |
Täby FK Svart -
IFK Lidingö FK F07:4 Rosa
|
Dolt
|
KN2 KnutbyBP |
|
|
71 |
P10L-1 |
14:00 |
Boo Lag 6 -
Gröndals IK Gul
|
Dolt
|
NÄ1 Nälsta |
|
|
72 |
P10L-1 |
14:00 |
TFK P09:10 -
Tyresö City
|
Dolt
|
NÄ2 Nälsta |
|
|
73 |
P11-1 |
14:30 |
Tungelsta IF:Svart -
IF Brommapojkarna:P07-7
|
Dolt
|
KN1 KnutbyBP |
|
|
74 |
P11-1 |
14:30 |
Boo FF Lag 5 -
Tungelsta IF:Orange
|
Dolt
|
KN2 KnutbyBP |
|
|
75 |
P10L-1 |
14:30 |
FK Bromma Grön -
TFK P09:10-1
|
Dolt
|
NÄ1 Nälsta |
|
|
76 |
P10L-1 |
14:30 |
Gröndals IK vit -
Tyresö United
|
Dolt
|
NÄ2 Nälsta |
|
|
77 |
P11-1 |
15:00 |
Huddinge IF 07:1 -
Norsborgs IF
|
Dolt
|
KN1 KnutbyBP |
|
|
78 |
P11-1 |
15:00 |
Värmdö IF -
Årsta P07 Svart
|
Dolt
|
KN2 KnutbyBP |
|
|
79 |
P10L-1 |
15:00 |
Gröndals IK Gul -
TFK P09:10
|
Dolt
|
NÄ1 Nälsta |
|
|
80 |
P10L-1 |
15:00 |
Tyresö City -
Boo Lag 6
|
Dolt
|
NÄ2 Nälsta |
|
|
81 |
P11-1 |
15:30 |
IF Brommapojkarna:P07-7 -
Boo FF Lag 5
|
Dolt
|
KN1 KnutbyBP |
|
|
82 |
P11-1 |
15:30 |
Värmdö IF Blå -
Tungelsta IF:Svart
|
Dolt
|
KN2 KnutbyBP |
|
|
83 |
P10L-1 |
15:30 |
TFK P09:10-1 -
Tyresö United
|
Dolt
|
NÄ1 Nälsta |
|
|
84 |
P10L-1 |
15:30 |
Gröndals IK vit -
FK Bromma Grön
|
Dolt
|
NÄ2 Nälsta |
|
|
85 |
P11-1 |
16:00 |
Tungelsta IF:Orange -
Värmdö IF
|
Dolt
|
KN1 KnutbyBP |
|
|
86 |
P11-1 |
16:00 |
Årsta P07 Svart -
Huddinge IF 07:1
|
Dolt
|
KN2 KnutbyBP |
|
|
87 |
P11-1 |
16:30 |
Norsborgs IF -
Värmdö IF Blå
|
Dolt
|
KN1 KnutbyBP |
|
|
88 |
P11-1 |
16:30 |
Tungelsta IF:Svart -
Boo FF Lag 5
|
Dolt
|
KN2 KnutbyBP |
|
|
89 |
P11-1 |
17:00 |
Tungelsta IF:Orange -
Huddinge IF 07:1
|
Dolt
|
KN1 KnutbyBP |
|
|
90 |
P11-1 |
17:00 |
IF Brommapojkarna:P07-7 -
Värmdö IF
|
Dolt
|
KN2 KnutbyBP |
|
|
91 |
P10L-1 |
17:00 |
TFK P09:10 -
Boo Lag 6
|
Dolt
|
SÄ1 Södra Ängby |
|
|
92 |
P10L-1 |
17:00 |
Gröndals IK Gul -
Tyresö City
|
Dolt
|
SÄ2 Södra Ängby |
|
|
93 |
P11-1 |
17:30 |
Årsta P07 Svart -
Tungelsta IF:Svart
|
Dolt
|
KN1 KnutbyBP |
|
|
94 |
P11-1 |
17:30 |
Boo FF Lag 5 -
Värmdö IF Blå
|
Dolt
|
KN2 KnutbyBP |
|
|
95 |
P11-1 |
18:00 |
Norsborgs IF -
Tungelsta IF:Orange
|
Dolt
|
KN1 KnutbyBP |
|
|
96 |
P11-1 |
18:00 |
Huddinge IF 07:1 -
IF Brommapojkarna:P07-7
|
Dolt
|
KN2 KnutbyBP |
|
|
97 |
P10L-1 |
18:05 |
FK Bromma Grön -
TFK P09:10
|
Dolt
|
SÄ1 Södra Ängby |
|
|
98 |
P10L-1 |
18:05 |
Boo Lag 6 -
TFK P09:10-1
|
Dolt
|
SÄ2 Södra Ängby |
|
|
99 |
P11-1 |
18:30 |
Värmdö IF Blå -
Årsta P07 Svart
|
Dolt
|
KN2 KnutbyBP |
|
|
100 |
P11-1 |
18:35 |
Värmdö IF -
Norsborgs IF
|
Dolt
|
KN1 KnutbyBP |
|
|
101 |
P10L-1 |
18:35 |
Tyresö United -
Gröndals IK Gul
|
Dolt
|
SÄ1 Södra Ängby |
|
|
102 |
P10L-1 |
18:35 |
Tyresö City -
Gröndals IK vit
|
Dolt
|
SÄ2 Södra Ängby |
|
|