154 |
G12 |
08:00 |
Sveiva G12 -
Nor92
|
4-1
|
Borgehallen |
A-1/4-finale |
|
155 |
G12 |
08:00 |
Greåker hvit -
Sarpsborg IBK G11
|
7-0
|
Gressvikhallen |
A-1/4-finale |
|
156 |
G11-1 |
08:00 |
ull|kisa G08 Svart -
Tunet Gutter 07
|
Dolt
|
Kongstenhallen A |
|
|
157 |
G11-1 |
08:00 |
Tønsberg G11 -
Nittedal Wolves blå
|
Dolt
|
Kongstenhallen B |
|
|
158 |
J11-1 |
08:00 |
GIF fighters -
Nittedal Wolves J10
|
Dolt
|
Kongstenhallen C |
|
|
159 |
G10-1 |
08:00 |
Tunet Lilla -
Nittedal Wolves
|
Dolt
|
Kongstenhallen D |
|
|
160 |
G10-1 |
08:00 |
ull|kisa G08 Grønn -
GIF Fighters G08
|
Dolt
|
Kongstenhallen E |
|
|
161 |
G12 |
08:45 |
Ull/Kisa Innebandy G/J 06 -
Nes IBK
|
9-0
|
Borgehallen |
B-1/8-finale |
|
162 |
G12 |
08:45 |
Fredrikstad IBK G11 -
BMIL
|
1-4
|
Gressvikhallen |
B-1/4-finale |
|
163 |
G11-1 |
08:45 |
Østensjø Dverg Hvit -
Ullkisa Innebandy G11 Grønn
|
Dolt
|
Kongstenhallen A |
|
|
164 |
G11-1 |
08:45 |
Nittedal Wolves rød -
Strømmen IBK G11
|
Dolt
|
Kongstenhallen B |
|
|
165 |
J11-1 |
08:45 |
Tunet Hotshot -
Nittedal Wolves J11
|
Dolt
|
Kongstenhallen C |
|
|
166 |
J12-1 |
08:45 |
BVH Verket Innebandy J12 -
Strømmen IBK
|
0-9
|
Kongstenhallen D |
|
|
167 |
G10-1 |
08:45 |
Tunet Slapshot -
Slevik G9
|
Dolt
|
Kongstenhallen E |
|
|
168 |
J13-1 |
09:30 |
Tunet IBK -
NOR 92
|
2-1
|
Borgehallen |
|
|
169 |
J13-1 |
09:30 |
Holmlia Innebandy -
GIF Fighters J13
|
1-3
|
Gressvikhallen |
|
|
170 |
G11-1 |
09:30 |
Ullkisa Innebandy G11 Gul -
Greåker G11
|
Dolt
|
Kongstenhallen A |
|
|
171 |
G10-1 |
09:30 |
GIF Fighters G09 -
Tunet Gul
|
Dolt
|
Kongstenhallen B |
|
|
172 |
J11-1 |
09:30 |
Slevik Innebandy -
Sveiva
|
Dolt
|
Kongstenhallen C |
|
|
173 |
J12-1 |
09:30 |
Nittedal Wolves -
Veitvet SK J12
|
6-2
|
Kongstenhallen D |
|
|
174 |
G12 |
09:30 |
Fet IL Innebandy -
Gjerdrum G12
|
1-0
|
Kongstenhallen E |
B-1/4-finale |
|
175 |
G13 |
10:15 |
Holmlia sk innebandy -
Fibk G13 - lag 2
|
9-1
|
Borgehallen |
B-1/4-finale |
|
176 |
G13 |
10:15 |
Slevik Innebandyklubb -
Greåker Rød
|
6-1
|
Gressvikhallen |
A-1/4-finale |
|
177 |
G11-1 |
10:15 |
Østensjø/Dverg Sort -
Fjerdingby innebandy klubb
|
Dolt
|
Kongstenhallen A |
|
|
178 |
G12 |
10:15 |
GIF Fighters G12 -
VIF G 12
|
7-3
|
Kongstenhallen B |
A-1/4-finale |
|
179 |
G10-1 |
10:15 |
Slevik G9 -
Nittedal Wolves
|
Dolt
|
Kongstenhallen C |
|
|
180 |
G12 |
10:15 |
Slevik Innebandyklubb -
Sarpsborg IBK
|
2-3
|
Kongstenhallen D |
A-1/4-finale |
|
181 |
J11-1 |
10:15 |
GIF fighters -
Tunet 09
|
Dolt
|
Kongstenhallen E |
|
|
182 |
G13 |
11:15 |
Ullkisa G13 -
Strømmen G13
|
8-2
|
Borgehallen |
A-1/4-finale |
|
183 |
G14-1 |
11:15 |
Dotteviks IF -
Nor92
|
4-1
|
Gressvikhallen |
|
|
184 |
G12 |
11:15 |
Lørenskog IBK 2007 -
Ellingsrud G12
|
6-2
|
Kongstenhallen A |
B-1/4-finale |
|
185 |
G11-1 |
11:15 |
Greåker G11 -
Nittedal Wolves rød
|
Dolt
|
Kongstenhallen B |
|
|
186 |
J11-1 |
11:15 |
Nittedal Wolves J10 -
Slevik Innebandy
|
Dolt
|
Kongstenhallen C |
|
|
187 |
J12-1 |
11:15 |
Strømmen IBK -
BMIL Jenter 12
|
7-2
|
Kongstenhallen D |
|
|
188 |
J11-1 |
11:15 |
Tunet Hotshot -
Ull Kisa Girl power
|
Dolt
|
Kongstenhallen E |
|
|
189 |
G14-1 |
12:00 |
Ullkisa G14 -
Strømmen IBK
|
0-7
|
Borgehallen |
|
|
190 |
G14-1 |
12:00 |
BVH Verket Innebandy G14 -
Nittedal Wolves
|
6-3
|
Gressvikhallen |
|
|
191 |
G11-1 |
12:00 |
Nittedal Wolves blå -
Fjerdingby innebandy klubb
|
Dolt
|
Kongstenhallen A |
|
|
192 |
G10-1 |
12:00 |
GIF Fighters G08 -
Tunet Lilla
|
Dolt
|
Kongstenhallen B |
|
|
193 |
G12 |
12:00 |
Lambertseter Lions -
Ull/Kisa Innebandy G/J 06
|
3-2
(STR) |
Kongstenhallen C |
B-1/4-finale |
|
194 |
J11-1 |
12:00 |
Sveiva -
Nittedal Wolves J11
|
Dolt
|
Kongstenhallen D |
|
|
195 |
G10-1 |
12:00 |
ull|kisa G08 Grønn -
Tunet Slapshot
|
Dolt
|
Kongstenhallen E |
|
|
196 |
G17 |
12:45 |
Greåker Bulldogs Hvit -
FET IL G02
|
3-1
|
Borgehallen |
B-1/4-finale |
|
197 |
G17 |
12:45 |
Älvsjö AIK IBF -
Horten G17
|
3-2
|
Gressvikhallen |
B-1/4-finale |
|
198 |
G10-1 |
12:45 |
Tunet Gul -
Slevik G9
|
Dolt
|
Kongstenhallen A |
|
|
199 |
G11-1 |
12:45 |
Ullkisa Innebandy G11 Grønn -
Tønsberg G11
|
Dolt
|
Kongstenhallen B |
|
|
200 |
G11-1 |
12:45 |
Tunet Gutter 07 -
Strømmen IBK G11
|
Dolt
|
Kongstenhallen C |
|
|
201 |
G11-1 |
12:45 |
ull|kisa G08 Svart -
Østensjø/Dverg Sort
|
Dolt
|
Kongstenhallen D |
|
|
202 |
G11-1 |
12:45 |
Østensjø Dverg Hvit -
Greåker G11
|
Dolt
|
Kongstenhallen E |
|
|
203 |
G15 |
13:30 |
Nittedal -
Holmlia
|
1-5
|
Borgehallen |
B-1/4-finale |
|
204 |
G15 |
13:30 |
FC Helsingborg P03 -
Ull/Kisa
|
3-2
|
Gressvikhallen |
A-1/4-finale |
|
205 |
G12 |
13:30 |
GIF Fighters G12 -
Sveiva G12
|
8-1
|
Kongstenhallen A |
A-Semifinale |
|
206 |
G12 |
13:30 |
Greåker hvit -
Sarpsborg IBK
|
15-1
|
Kongstenhallen B |
A-Semifinale |
|
207 |
J11-1 |
13:30 |
Tunet 09 -
Slevik Innebandy
|
Dolt
|
Kongstenhallen C |
|
|
208 |
G11-1 |
13:30 |
Fjerdingby innebandy klubb -
Ullkisa Innebandy G11 Gul
|
Dolt
|
Kongstenhallen D |
|
|
209 |
J12 |
13:30 |
Veitvet SK J12 -
BVH Verket Innebandy J12
|
1-2
|
Kongstenhallen E |
1/4-finale |
|
210 |
G15 |
14:15 |
GIF-Fighters -
Fredrikstad IBK G15
|
7-6
|
Borgehallen |
A-1/4-finale |
|
211 |
J15 |
14:15 |
Ull/kisa grønn -
Greåker J15
|
1-2
(STR) |
Gressvikhallen |
B-1/4-finale |
|
212 |
J13 |
14:15 |
GIF Fighters J13 -
NOR 92
|
3-1
|
Kongstenhallen A |
Semifinale |
|
213 |
G10-1 |
14:15 |
Slevik G9 -
GIF Fighters G09
|
Dolt
|
Kongstenhallen B |
|
|
214 |
G12 |
14:15 |
Fet IL Innebandy -
Lambertseter Lions
|
1-3
|
Kongstenhallen C |
B-Semifinale |
|
215 |
G12 |
14:15 |
BMIL -
Lørenskog IBK 2007
|
7-0
|
Kongstenhallen D |
B-Semifinale |
|
216 |
J13 |
14:15 |
Holmlia Innebandy -
Tunet IBK
|
1-0
|
Kongstenhallen E |
Semifinale |
|
217 |
J15 |
15:00 |
Fet -
Tunet J13 Lilla
|
1-0
|
Borgehallen |
A-1/4-finale |
|
218 |
J15 |
15:00 |
Gjelleråsen if -
BVH Verket innebandy J14
|
4-1
|
Gressvikhallen |
A-1/4-finale |
|
219 |
J11-1 |
15:00 |
Slevik Innebandy -
Ull Kisa Girl power
|
Dolt
|
Kongstenhallen A |
|
|
220 |
G12 |
15:00 |
GIF Fighters G12 -
Greåker hvit
|
4-5
(FL) |
Kongstenhallen B |
A-Finale |
|
221 |
G13 |
15:00 |
Fibk G13 -
Tønsberg G13
|
3-4
|
Kongstenhallen C |
B-Semifinale |
|
222 |
G13 |
15:00 |
GIF Fighters Gutter 05 -
Holmlia sk innebandy
|
3-2
|
Kongstenhallen D |
B-Semifinale |
|
223 |
G11-1 |
15:00 |
Fjerdingby innebandy klubb -
Greåker G11
|
Dolt
|
Kongstenhallen E |
|
|
224 |
G17 |
16:00 |
Sveiva -
FBC Vinga Mariners
|
5-3
|
Borgehallen |
A-1/4-finale |
|
225 |
G17 |
16:00 |
Vålerenga Innebandy -
FC Helsingborg P03
|
2-3
|
Gressvikhallen |
A-1/4-finale |
|
226 |
J12 |
16:00 |
Strømmen IBK -
BVH Verket Innebandy J12
|
11-0
|
Kongstenhallen A |
Semifinale |
|
227 |
J12 |
16:00 |
BMIL Jenter 12 -
Nittedal Wolves
|
4-0
|
Kongstenhallen B |
Semifinale |
|
228 |
G12 |
16:00 |
Lambertseter Lions -
BMIL
|
1-4
|
Kongstenhallen C |
B-Finale |
|
229 |
G13 |
16:00 |
Sarpsborg IBK -
Slevik Innebandyklubb
|
3-0
|
Kongstenhallen D |
A-Semifinale |
|
230 |
G17 |
16:00 |
Ull/Kisa -
Älvsjö AIK IBF
|
4-3
|
Kongstenhallen E |
B-Semifinale |
|
231 |
G13 |
16:45 |
Varla IBK -
Ullkisa G13
|
3-0
|
Kongstenhallen A |
A-Semifinale |
|
232 |
G15 |
16:45 |
Øreåsen -
Holmlia
|
9-0
|
Kongstenhallen B |
B-Semifinale |
|
233 |
G15 |
16:45 |
Vålerenga -
Asker ibk
|
3-5
|
Kongstenhallen C |
B-Semifinale |
|
234 |
G17 |
16:45 |
Slevik/Stjernen -
Greåker Bulldogs Hvit
|
6-2
|
Kongstenhallen D |
B-Semifinale |
|
235 |
G14 |
16:45 |
Dotteviks IF -
Strømmen IBK
|
5-2
|
Kongstenhallen E |
Semifinale |
|
236 |
J15 |
17:45 |
Holmlia -
Sagene IF 1
|
2-3
(STR) |
Kongstenhallen A |
B-Semifinale |
|
237 |
J12 |
17:45 |
Strømmen IBK -
BMIL Jenter 12
|
3-2
(STR) |
Kongstenhallen B |
Finale |
|
238 |
G15 |
17:45 |
Tunet Ibk -
GIF-Fighters
|
4-5
(STR) |
Kongstenhallen C |
A-Semifinale |
|
239 |
G15 |
17:45 |
Sveiva -
FC Helsingborg P03
|
7-3
|
Kongstenhallen D |
A-Semifinale |
|
240 |
G14 |
17:45 |
Nor92 -
BVH Verket Innebandy G14
|
2-3
|
Kongstenhallen E |
Semifinale |
|
241 |
J15 |
18:30 |
Sagene IF 2 -
Greåker J15
|
6-1
|
Kongstenhallen A |
B-Semifinale |
|
242 |
J15 |
18:30 |
Ull/kisa gul -
Gjelleråsen if
|
2-1
(STR) |
Kongstenhallen B |
A-Semifinale |
|
243 |
J15 |
18:30 |
Dotteviks IF -
Fet
|
7-0
|
Kongstenhallen C |
A-Semifinale |
|
244 |
G17 |
18:30 |
Slevik IBK G17 -
Sveiva
|
5-1
|
Kongstenhallen D |
A-Semifinale |
|
245 |
G17 |
18:30 |
Greåker Bulldogs Rød -
FC Helsingborg P03
|
5-3
|
Kongstenhallen E |
A-Semifinale |
|
246 |
J13 |
19:30 |
GIF Fighters J13 -
Holmlia Innebandy
|
1-0
|
Kongstenhallen A |
Finale |
|
247 |
G15 |
19:30 |
Asker ibk -
Øreåsen
|
2-7
|
Kongstenhallen B |
B-Finale |
|
248 |
G13 |
19:30 |
Sarpsborg IBK -
Varla IBK
|
4-1
|
Kongstenhallen C |
A-Finale |
|
249 |
G13 |
19:30 |
Tønsberg G13 -
GIF Fighters Gutter 05
|
2-3
|
Kongstenhallen D |
B-Finale |
|
250 |
G17 |
19:30 |
Slevik/Stjernen -
Ull/Kisa
|
3-2
(FL) |
Kongstenhallen E |
B-Finale |
|
251 |
G14 |
20:15 |
Dotteviks IF -
BVH Verket Innebandy G14
|
5-1
|
Kongstenhallen A |
Finale |
|
252 |
G15 |
20:15 |
Sveiva -
GIF-Fighters
|
1-4
|
Kongstenhallen B |
A-Finale |
|
253 |
J15 |
20:15 |
Ull/kisa gul -
Dotteviks IF
|
1-3
|
Kongstenhallen C |
A-Finale |
|
254 |
J15 |
20:15 |
Sagene IF 1 -
Sagene IF 2
|
1-2
(FL) |
Kongstenhallen D |
B-Finale |
|
255 |
G17 |
20:15 |
Greåker Bulldogs Rød -
Slevik IBK G17
|
3-4
(STR) |
Kongstenhallen E |
A-Finale |
|