4 |
F11-3 |
08:00 |
Selånger FK F05 -
Alnö IF F05
|
1-1
|
AJW Rörteknik A |
|
|
3 |
F11-2 |
08:00 |
Matfors IF F04 -
Selånger FK F04 Röd
|
1-1
|
Moderna Försäkringar B |
|
|
5 |
P10-3 |
08:00 |
Selånger FK lag röd -
Alnö IF Vit
|
3-1
|
Norrlands Hall & Kapell C |
|
|
1 |
P9-2 |
08:00 |
Kubikenborgs IF Gul -
Selånger FK PF06 Vit
|
1-1
|
Profilplåt D |
|
|
2 |
P9-3 |
08:00 |
Kubikenborgs IF Svart -
Selånger FK PF06 Blå
|
3-0
|
Sundsvall Norrlands huvudstad F |
|
|
7 |
P9-1 |
08:40 |
Sidsjö-Böle IF P06 Svart -
Essviks AIF
|
2-3
|
Profilplåt D |
|
|
6 |
P9-1 |
08:40 |
Njurunda SK Röd 06 -
Selånger FK PF06 Röd
|
0-1
|
Sundsvall Norrlands huvudstad F |
|
|
9 |
P11-2 |
08:50 |
Sidsjö-Böle IF P04 Grön -
Sundsvalls FF P04 Röd
|
2-6
|
AJW Rörteknik A |
|
|
8 |
P11-1 |
08:50 |
Selånger FK P04 RÖD -
Essviks AIF Grön
|
11-0
|
Moderna Försäkringar B |
|
|
10 |
P11-3 |
08:50 |
Medskogsbrons BK -
Sidsjö-Böle IF P04 Svart
|
0-8
|
Norrlands Hall & Kapell C |
|
|
11 |
P9-2 |
09:20 |
Njurunda SK Vit 06 -
Kubikenborgs IF Gul
|
2-0
|
Profilplåt D |
|
|
12 |
P9-3 |
09:20 |
Sidsjö-Böle IF P06 Grön -
Kubikenborgs IF Svart
|
1-4
|
ServaNet E |
|
|
14 |
P12-1 |
09:40 |
Alnö IF P03 Vit -
Kubikenborgs IF 03 Gul
|
5-3
|
AJW Rörteknik A |
|
|
13 |
P11-4 |
09:40 |
Selånger FK P04 BLÅ -
Sund IF P04/05
|
2-0
|
Moderna Försäkringar B |
|
|
15 |
P12-2 |
09:40 |
Kovlands IF Vit -
Kubikenborgs IF 03 Svart
|
1-4
|
Norrlands Hall & Kapell C |
|
|
17 |
P9-1 |
10:00 |
Essviks AIF -
Njurunda SK Röd 06
|
3-2
|
Profilplåt D |
|
|
16 |
P9-1 |
10:00 |
Selånger FK PF06 Röd -
Sidsjö-Böle IF P06 Svart
|
0-5
|
Sundsvall Norrlands huvudstad F |
|
|
19 |
F12-1 |
10:30 |
Sundsvalls FF F03 -
Lucksta IF F03-04
|
6-0
|
AJW Rörteknik A |
|
|
18 |
F11-1 |
10:30 |
BIK F-04 -
Selånger FK F04 Blå
|
0-6
|
Moderna Försäkringar B |
|
|
20 |
P10-1 |
10:30 |
Njurunda SK vit -
Alnö IF Röd
|
4-1
|
Norrlands Hall & Kapell C |
|
|
21 |
P9-2 |
10:40 |
Selånger FK PF06 Vit -
Njurunda SK Vit 06
|
1-3
|
Profilplåt D |
|
|
22 |
P9-3 |
10:40 |
Selånger FK PF06 Blå -
Sidsjö-Böle IF P06 Grön
|
2-4
|
ServaNet E |
|
|
26 |
P11-1 |
11:20 |
BIK P-04 -
Sundsvalls FF P04 Blå
|
0-7
|
AJW Rörteknik A |
|
|
25 |
P10-2 |
11:20 |
Lucksta IF P05/06 -
Alnö IF Röd/Vit
|
0-9
|
Moderna Försäkringar B |
|
|
27 |
P12-1 |
11:20 |
Kovlands IF Blå -
Moffe BK
|
0-0
|
Norrlands Hall & Kapell C |
|
|
24 |
P9-1 |
11:20 |
Njurunda SK Röd 06 -
Sidsjö-Böle IF P06 Svart
|
3-1
|
Profilplåt D |
|
|
23 |
P9-1 |
11:20 |
Essviks AIF -
Selånger FK PF06 Röd
|
1-4
|
Sundsvall Norrlands huvudstad F |
|
|
28 |
F12-1 |
12:10 |
Selånger FK F03 -
BIK F-03 Vit
|
1-0
|
AJW Rörteknik A |
|
|
30 |
P12-2 |
12:10 |
Alnö IF P03 Röd -
Selånger FK P03
|
7-1
|
Moderna Försäkringar B |
|
|
29 |
P10-1 |
12:10 |
Indals IF -
Sund IF P05/06
|
1-2
|
Norrlands Hall & Kapell C |
|
|
31 |
P9 |
12:40 |
Sidsjö-Böle IF P06 Svart -
Selånger FK PF06 Blå
|
2-3
|
ServaNet E |
1/8-final 8 |
|
32 |
F11-1 |
13:00 |
Alnö IF -
BIK F-04
|
2-0
|
AJW Rörteknik A |
|
|
34 |
P10-2 |
13:00 |
Njurunda SK röd -
Selånger FK lag blå
|
5-0
|
Moderna Försäkringar B |
|
|
33 |
F11-2 |
13:00 |
Alnö IF Röd -
Matfors IF F04
|
0-0
|
Norrlands Hall & Kapell C |
|
|
37 |
P10-1 |
13:50 |
Alnö IF Röd -
Indals IF
|
3-3
|
AJW Rörteknik A |
|
|
36 |
F12-1 |
13:50 |
Lucksta IF F03-04 -
Selånger FK F03
|
0-9
|
Moderna Försäkringar B |
|
|
38 |
P10-3 |
13:50 |
Alnö IF Vit -
Medskogsbrons BK
|
3-1
|
Norrlands Hall & Kapell C |
|
|
35 |
F11-3 |
13:50 |
Alnö IF F05 -
Sidsjö-Böle IF F05
|
0-1
|
Visit Sundsvall J |
|
|
40 |
P11-2 |
14:40 |
Essviks AIF Vit -
Sidsjö-Böle IF P04 Grön
|
0-5
|
AJW Rörteknik A |
|
|
39 |
P11-1 |
14:40 |
BIK P-04 -
Selånger FK P04 RÖD
|
0-5
|
Moderna Försäkringar B |
|
|
41 |
P11-3 |
14:40 |
Sidsjö-Böle IF P04 Svart -
Sundsvalls FF P04 Vit
|
1-2
|
Norrlands Hall & Kapell C |
|
|
42 |
P11-4 |
14:40 |
Sund IF P04/05 -
Svartviks IF
|
4-2
|
Visit Sundsvall J |
|
|
46 |
P12-2 |
15:30 |
Kubikenborgs IF 03 Svart -
Alnö IF P03 Röd
|
0-1
|
AJW Rörteknik A |
|
|
45 |
P12-1 |
15:30 |
Moffe BK -
Alnö IF P03 Vit
|
2-0
|
Moderna Försäkringar B |
|
|
43 |
F12-1 |
15:30 |
BIK F-03 Vit -
Sundsvalls FF F03
|
3-0
|
Norrlands Hall & Kapell C |
|
|
44 |
P10-1 |
15:30 |
Sund IF P05/06 -
Njurunda SK vit
|
0-7
|
Visit Sundsvall J |
|
|
48 |
P11-1 |
16:20 |
Essviks AIF Grön -
Sundsvalls FF P04 Blå
|
0-7
|
AJW Rörteknik A |
|
|
47 |
P10-2 |
16:20 |
Alnö IF Röd/Vit -
Njurunda SK röd
|
2-4
|
Moderna Försäkringar B |
|
|
49 |
P12-1 |
16:20 |
Kubikenborgs IF 03 Gul -
Kovlands IF Blå
|
3-1
|
Norrlands Hall & Kapell C |
|
|
50 |
P12-2 |
16:20 |
Selånger FK P03 -
Kovlands IF Vit
|
5-2
|
Visit Sundsvall J |
|
|
51 |
F11-1 |
17:10 |
Selånger FK F04 Blå -
Alnö IF
|
2-2
|
AJW Rörteknik A |
|
|
54 |
P10-2 |
17:10 |
Selånger FK lag blå -
Lucksta IF P05/06
|
8-0
|
Moderna Försäkringar B |
|
|
52 |
F11-2 |
17:10 |
Selånger FK F04 Röd -
Alnö IF Röd
|
3-2
|
Norrlands Hall & Kapell C |
|
|
53 |
F11-3 |
17:10 |
Sidsjö-Böle IF F05 -
Selånger FK F05
|
2-1
|
Visit Sundsvall J |
|
|
56 |
P10-1 |
18:00 |
Sund IF P05/06 -
Alnö IF Röd
|
3-1
|
AJW Rörteknik A |
|
|
55 |
F12-1 |
18:00 |
BIK F-03 Vit -
Lucksta IF F03-04
|
11-0
|
Moderna Försäkringar B |
|
|
57 |
P10-3 |
18:00 |
Medskogsbrons BK -
Selånger FK lag röd
|
1-2
|
Norrlands Hall & Kapell C |
|
|
58 |
P11-1 |
18:00 |
Essviks AIF Grön -
BIK P-04
|
2-3
|
Visit Sundsvall J |
|
|
60 |
P11-3 |
18:50 |
Sundsvalls FF P04 Vit -
Medskogsbrons BK
|
7-0
|
AJW Rörteknik A |
|
|
59 |
P11-2 |
18:50 |
Sundsvalls FF P04 Röd -
Essviks AIF Vit
|
4-2
|
Moderna Försäkringar B |
|
|
61 |
P11-4 |
18:50 |
Svartviks IF -
Selånger FK P04 BLÅ
|
2-1
|
Norrlands Hall & Kapell C |
|
|
62 |
P12-1 |
18:50 |
Kubikenborgs IF 03 Gul -
Moffe BK
|
0-3
|
Visit Sundsvall J |
|
|
63 |
F12-1 |
19:40 |
Sundsvalls FF F03 -
Selånger FK F03
|
0-0
|
AJW Rörteknik A |
|
|
66 |
P12-2 |
19:40 |
Selånger FK P03 -
Kubikenborgs IF 03 Svart
|
1-4
|
Moderna Försäkringar B |
|
|
64 |
P10-1 |
19:40 |
Njurunda SK vit -
Indals IF
|
8-1
|
Norrlands Hall & Kapell C |
|
|
65 |
P10-2 |
19:40 |
Selånger FK lag blå -
Alnö IF Röd/Vit
|
1-2
|
Visit Sundsvall J |
|
|
69 |
P12-1 |
20:30 |
Kovlands IF Blå -
Alnö IF P03 Vit
|
1-9
|
AJW Rörteknik A |
|
|
68 |
P11-1 |
20:30 |
Sundsvalls FF P04 Blå -
Selånger FK P04 RÖD
|
1-2
|
Moderna Försäkringar B |
|
|
70 |
P12-2 |
20:30 |
Kovlands IF Vit -
Alnö IF P03 Röd
|
1-7
|
Norrlands Hall & Kapell C |
|
|
67 |
P10-2 |
20:30 |
Lucksta IF P05/06 -
Njurunda SK röd
|
0-6
|
Visit Sundsvall J |
|
|