Matcher
Antal: 266
Sö 2022-11-06
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
113 | P2008-1 | 11:40 | Åkersberga FC - Reymersholms IK P08-Vit | 1-0 | Röllingby IP |
Sö 2022-11-13
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
143 | P2012-1 | 11:00 | Älvsjö AIK P2012 Grön Dynamo - Djurgårdens IF p12-7 | 3-6 | Älvsjö IP | ||
29 | P2008-1 | 12:20 | Hammarby IF P08-20 - Hässelby SK FF | 0-5 | Kanalplan | ||
11 | F2008-2 | 13:15 | Saltsjöbadens IF - Älvsjö AIK 2 | 3-1 | Saltsjöbadens IP | ||
75 | P2010-3 | 14:00 | IK Frej P10 Svart - Reymersholms IK P10:1 | 2-5 | Vikingavallen | ||
129 | P2009-3 | 18:00 | SFK P09 Syd 2 - AFC Järfälla Mörkblå | 0-1 | Sollentuna Sporthall |
Ti 2022-11-15
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14 | F2008-2 | 20:00 | Ösmo gif fk - Saltsjöbadens IF | 0-3 | Ösmo IP |
Lö 2022-11-19
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
147 | P2012-1 | 09:45 | Älvsjö AIK röd - Älvsjö AIK P2012 Grön Sparta | 0-0 | Älvsjö IP Plan 4 | ||
74 | P2010-3 | 10:00 | Älvsjö AIK FF P10 Svart 2 - Älvsjö P10 Blå 1 | 3-3 | |||
88 | P2010-4 | 11:00 | Sollentuna FK P10 Nord Svart - Ängby IF Grön | 3-3 | Edsbergs Sportfält 2 | ||
171 | P2103-1 | 13:00 | Älvsjö AIK P13 Blå - Vasalunds Röd 1 | 0-4 | Älvsjö IP | ||
181 | F2008-1 | 13:30 | Hässelby Sk - Hammarby IF FF | 0-13 | Bosön |
Fr 2022-11-25
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
141 | P2012-1 | 17:00 | Djurgårdens IF p12-7 - Älvsjö AIK P2012 Grön Sparta | 0-0 | Östra Real |
Lö 2022-11-26
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
106 | F2009-2 | 11:00 | Tullinge Fotboll F09 - Foc Farsta | 3-0 (WO) | Brantbrinks IP | ||
82 | P2010-4 | 11:45 | Ängby IF Grön - BKBK P10 grön | 6-11 | Kärrtorp IP (pga snö) | ||
97 | F2009-2 | 14:00 | Viggbyholm IK FF - Hammarby F09-2:2 | 3-0 | Hägernäs IP |
Sö 2022-11-27
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12 | F2008-2 | 11:00 | IFK Aspudden-Tellus - Ösmo gif fk | 0-3 (WO) | Aspuddens IP | ||
176 | F2008-1 | 11:00 | Spånga IS FK - Hammarby IF FF | 1-10 | Kälvesta BP | ||
37 | P2008-2 | 14:00 | Värmdö IF - Boo FF 5 | 1-1 | |||
177 | F2008-1 | 17:00 | Hässelby Sk - Sollentuna Fk | 0-5 | Spånga IP |
Lö 2022-12-03
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
80 | P2010-4 | 09:00 | BKBK P10 grön - Skå IK | 6-2 | Kärrtorps IP Plan 2 | ||
70 | P2010-3 | 10:00 | IK Frej P10 Svart - Norrtulls SK P10 Svart 2 | 11-2 | Vikingavallen | ||
64 | P2010-2 | 10:15 | Sollentuna FK P10 Nord Vit - Sörskogens IF | 2-3 | Norrvikens IP | ||
123 | P2009-2 | 11:00 | Skå IK - AFC Järfälla | 10-1 | Järfällavallen B | ||
175 | F2008-1 | 14:00 | DIF DFF-1 - Älvsjö AIK | 1-4 | Bromstens IP | ||
195 | F2010-1 | 14:00 | Ekerö IK Blå - Värtans IK F10 | 6-4 | Träkvistavallen | ||
39 | P2008-2 | 16:30 | Hässelby P08 - Värmdö IF | 1-0 | Bromstens IP | ||
209 | F2010-1 | 17:00 | Älvsjö AIK F2010 Blå - Hammarby IF FF | 1-11 | ÄAIK |
Sö 2022-12-04
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
128 | P2009-3 | 11:00 | AFC Järfälla Mörkblå - Skå IK Grön | 1-2 | Järfällavallen B | ||
186 | F2008-1 | 11:00 | Spånga IS FK - Hässelby Sk | 5-3 | Kälvesta BP | ||
94 | F2009-1 | 13:30 | Älvsjö AIK - Mälarhöjden och Hägersten FF 1 | 2-4 | Kämpetorps BP | ||
108 | F2009-2 | 15:00 | Hammarby F09-2:2 - Tullinge Fotboll F09 | 0-4 | Kanalplans IP | ||
95 | F2009-1 | 15:30 | Huddinge IF - Hammarby F09-2 | 0-4 | Gubbängens BP | ||
202 | F2010-1 | 15:30 | Ekerö IK Blå - Älvsjö AIK Vit | 5-3 | Träkvistavallen | ||
63 | P2010-2 | 17:30 | Hammarbyp10-5 - Reymersholms IK P10:1 Vit | 0-5 | Kärrtorps IP |
Lö 2022-12-10
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
103 | F2009-2 | 10:30 | Örby IS - Tullinge Fotboll F09 | 0-6 | Hagsätra IP | ||
43 | P2008-2 | 14:00 | Hammarby IF p08:14 - Värmdö IF | 10-0 | Kärrtorps IP plan 3 |
Sö 2022-12-11
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
112 | P2008-1 | 11:40 | Hässelby SK FF - Åkersberga FC | 1-3 | Röllingby IP | ||
34 | P2008-1 | 12:40 | Hammarby IF P08-20 - Boo FF 2 | 0-5 | Kanalplan | ||
183 | F2008-1 | 15:00 | DIF DFF-1 - Spånga IS FK | 1-0 (2) | Kälvesta BP | ||
197 | F2010-1 | 15:30 | Älvsjö AIK F2010 Blå - Ekerö IK Blå | 1-2 | Älvsjö IP | ||
58 | P2010-1 | 16:45 | Brommapojkarna P10-7 - Järla P10 öst | 3-3 | Kälvesta BP | ||
130 | P2009-3 | 18:00 | SFK P09 Syd 2 - Skå IK Grön | 1-10 | Sollentuna Fotbollshall |
Lö 2022-12-17
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
36 | P2008-2 | 14:15 | Hammarby IF p08:14 - Hässelby P08 | 6-0 | Kanalplan |
Sö 2022-12-18
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
178 | F2008-1 | 20:00 | Hammarby IF FF - DIF DFF-1 | 2-0 | Bosön |
Lö 2023-01-14
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
196 | F2010-1 | Älvsjö AIK Vit - Hammarby IF FF | 0-15 | älvsjö ip plan 1 | |||
56 | P2010-1 | 10:00 | Älvsjö AIK FF P10 Svart - Järla P10 öst | 5-5 | Älvsjö IP 1 | ||
72 | P2010-3 | 10:30 | Älvsjö P10 Blå 1 - IK Frej P10 Svart | 2-6 | Älvsjö IP 1 | ||
32 | P2008-1 | 16:00 | Reymersholms IK P08-Vit - Hammarby IF P08-20 | 8-0 | Stadshagens IP |
Sö 2023-01-15
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
172 | P2103-1 | 14:00 | Hammarby p13-10 - ÄAIK P2013 Gul | 5-5 | Älvsjö IP |
Lö 2023-01-21
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
48 | P2010-1 | 10:00 | IK Frej P10 Gul - Brommapojkarna P10-7 | 9-0 | Tibblevallen | ||
84 | P2010-4 | 10:30 | Älvsjö P10 Blå 2 - Ängby IF Grön | 3-8 | Älvsjö IP 1 |
Sö 2023-01-22
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
170 | P2103-1 | 14:00 | ÄAIK P2013 Gul - Enskede P13 Grå | 4-3 | Älvsjö IP |
Lö 2023-01-28
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
132 | P2009-3 | 11:30 | AFC Järfälla Mörkblå - SFK P09 Syd 2 | 4-2 | Järfällavallen B | ||
86 | P2010-4 | 14:15 | Ängby IF Grön - Skå IK | 3-2 | Stora Mossen | ||
38 | P2008-2 | 14:45 | Djurgården P08-4 - Hammarby IF p08:14 | 3-0 | Kärrtorps IP |
Sö 2023-01-29
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
182 | F2008-1 | Älvsjö AIK - Sollentuna Fk | 4-1 | Norrvikens fotbollshall | |||
51 | P2010-1 | 10:00 | Järla P10 öst - IK Frej P10 Gul | 2-5 | Nacka IP | U | |
91 | F2009-1 | 13:00 | Hammarby F09-2 - Älvsjö AIK | 5-0 | Kämpetorps BP | ||
140 | P2012-1 | 13:30 | Älvsjö AIK röd - Älvsjö AIK P2012 Grön Dynamo | 0-0 | Älvsjö IP Plan 5 | ||
90 | F2009-1 | 14:30 | Huddinge IF - Mälarhöjden och Hägersten FF 1 | 2-2 | Mälarhöjdens IP | ||
33 | P2008-1 | 16:00 | Reymersholms IK P08-Vit - Hässelby SK FF | 5-1 | Stadshagens IP |
Lö 2023-02-04
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
46 | P2010-1 | 10:00 | Älvsjö AIK FF P10 Svart - IK Frej P10 Gul | 0-11 | Älvsjö IP 1 | ||
77 | P2010-3 | 10:00 | Älvsjö AIK FF P10 Svart 2 - IK Frej P10 Svart | 2-5 | Älvsjö IP 1 | ||
200 | F2010-1 | 13:00 | Hammarby IF FF - Ekerö IK Blå | 18-0 | |||
45 | P2010-1 | 16:00 | Brommapojkarna P10-7 - Ängby P10 Röd | 0-6 |
Sö 2023-02-05
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
120 | P2009-1 | 13:00 | BK Fyren - Sollentuna P09 Syd 1 | 5-2 | Segeltorps IP | ||
137 | P2012-1 | 13:30 | Älvsjö AIK röd - Älvsjö AIK Blå 2 | 0-0 | Älvsjö IP Plan 5 |
Lö 2023-02-11
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
44 | P2008-2 | 09:30 | Djurgården P08-4 - Hässelby P08 | 1-3 | Kälvesta BP | ||
76 | P2010-3 | 10:00 | Älvsjö P10 Blå 1 - Norrtulls SK P10 Svart 2 | 3-0 (WO) | Älvsjö IP 1 | ||
131 | P2009-3 | 12:00 | Skå IK Grön - AFC Järfälla Mörkblå | 4-0 | Träkvistavallen 2 |
Sö 2023-02-12
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
85 | P2010-4 | 09:00 | BKBK P10 grön - Sollentuna FK P10 Nord Svart | 7-2 | Kärrtorps IP Plan 3 | ||
59 | P2010-1 | 13:00 | Ängby P10 Röd - Älvsjö AIK FF P10 Svart | 8-4 | Kälvesta BP | ||
151 | F2011-1 | 13:00 | Älvsjö AIK F11 Svart - Stureby SK Blå | 0-0 | Älvsjö IP | ||
122 | P2009-2 | 13:30 | AFC Järfälla - Älvsjö P09 Vitgul | 3-1 | Järfällavallen B | ||
67 | P2010-2 | 13:30 | Sollentuna FK P10 Nord Vit - Essinge IK | 5-0 | Norrvikens IP | ||
92 | F2009-1 | 14:30 | Mälarhöjden och Hägersten FF 1 - Hammarby F09-2 | 2-2 | Mälarhöjdens IP | ||
110 | F2009-2 | 17:00 | Örby IS - Viggbyholm IK FF | 0-9 | Hägernäs IP |
Fr 2023-02-17
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
31 | P2008-1 | 18:30 | Hässelby SK FF - Boo FF 2 | 5-0 | Blackebergs BP | Domare: |
Lö 2023-02-18
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
127 | P2009-3 | 09:00 | Skå IK Grön - SFK P09 Syd 2 | 2-1 | Träkvistavallen 2 | ||
61 | P2010-2 | 10:30 | Reymersholms IK P10:1 Vit - Sollentuna FK P10 Nord Vit | 5-10 | Långholmens BP | ||
124 | P2009-2 | 10:30 | Skå IK - Älvsjö P09 Vitgul | 4-0 | Träkvistavallen 2 | ||
41 | P2008-2 | 14:30 | Värmdö IF - Djurgården P08-4 | 0-3 | Värmdövallen | ||
119 | P2009-1 | 15:00 | Älvsjö P09:1 - BK Fyren | 1-4 | Älvsjö IP | ||
111 | P2008-1 | 16:30 | Åkersberga FC - Hammarby IF P08-20 | 4-2 | Röllingby IP |
Sö 2023-02-19
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
79 | P2010-3 | 09:00 | Norrtulls SK P10 Svart 2 - Älvsjö AIK FF P10 Svart 2 | 6-2 | Stadshagen 1 | ||
101 | F2009-2 | 10:30 | Tullinge Fotboll F09 - Viggbyholm IK FF | 2-8 | Brantbrinks IP | ||
158 | F2011-2 | 11:00 | Älvsjö F-11 Ljusblå - Stureby SK Vit | 0-0 | Älvsjö IP | ||
192 | F2010-1 | 11:30 | Älvsjö AIK Vit - Ekerö IK Blå | 3-1 | |||
133 | P2012-1 | 14:30 | Djurgårdens IF p12-7 - Älvsjö AIK röd | 4-5 | Älvsjö IP Plan 5 | ||
49 | P2010-1 | 15:00 | Ängby P10 Röd - Järla P10 öst | 3-3 | Kälvesta BP |
Lö 2023-02-25
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
54 | P2010-1 | 15:00 | IK Frej P10 Gul - Ängby P10 Röd | 6-1 | Erikslunds IP |
Lö 2023-03-04
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
71 | P2010-3 | 16:00 | Reymersholms IK P10:1 - Älvsjö AIK FF P10 Svart 2 | 3-0 | Stadshagens IP |
Sö 2023-03-05
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
83 | P2010-4 | 13:30 | Skå IK - Sollentuna FK P10 Nord Svart | 1-10 | Norrvikens IP |
Lö 2023-03-11
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
198 | F2010-1 | 08:30 | Värtans IK F10 - Älvsjö AIK Vit | 4-2 | Nälsta BP | ||
87 | P2010-4 | 09:30 | Älvsjö P10 Blå 2 - BKBK P10 grön | 0-9 | Älvsjö IP 1 | ||
89 | P2010-4 | 09:30 | Skå IK - Älvsjö P10 Blå 2 | 2-2 | Älvsjö IP 1 | ||
100 | F2009-2 | 11:00 | Örby IS - Mälarhöjden och Hägersten FF 2 | 0-6 | Hagsätra IP | ||
30 | P2008-1 | 12:00 | Boo FF 2 - Reymersholms IK P08-Vit | 3-6 | Boovallen 2 | ||
73 | P2010-3 | 12:00 | Norrtulls SK P10 Svart 2 - Reymersholms IK P10:1 | 1-6 | Långholmens BP | ||
121 | P2009-2 | 13:00 | Älvsjö P09 Vitgul - Skå IK | 1-5 | Älvsjö IP, plan 1 | ||
93 | F2009-1 | 14:00 | Älvsjö AIK - Huddinge IF | 0-0 | Älvsjö IP 1 | ||
191 | F2010-1 | 16:30 | Värtans IK F10 - Älvsjö AIK F2010 Blå | 4-4 | Älvsjö IP | ||
184 | F2008-1 | 18:30 | Hammarby IF FF - Älvsjö AIK | 4-1 | Bosön |
Sö 2023-03-12
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
118 | P2009-1 | Sollentuna P09 Syd 1 - Älvsjö P09:1 | 4-13 | Sollentuna fotbollshall | |||
208 | F2010-1 | 08:30 | Älvsjö AIK Vit - Värtans IK F10 | 1-6 | Älvsjö IP | ||
47 | P2010-1 | 13:00 | Järla P10 öst - Norsborg IF 1 | 3-0 | Skuru IP | ||
125 | P2009-2 | 13:15 | Älvsjö P09 Vitgul - AFC Järfälla | 2-6 | Älvsjö IP, plan 1 | ||
155 | F2011-2 | 14:00 | Stureby SK Vit - Älvsjö F-11 Ljusblå | 0-0 | Enskede IP | ||
60 | P2010-2 | 14:00 | Essinge IK - Hammarbyp10-5 | 2-1 | Essinge IP | ||
53 | P2010-1 | 18:30 | Brommapojkarna P10-7 - Älvsjö AIK FF P10 Svart | 3-2 | Kälvesta BP |
Fr 2023-03-17
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
115 | P2009-1 | 19:00 | Älvsjö P09:1 - Sollentuna P09 Syd 1 | 8-1 | Helenelunds IP |
Lö 2023-03-18
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
78 | P2010-3 | 10:30 | Reymersholms IK P10:1 - Älvsjö P10 Blå 1 | 2-2 | Långholmens BP | ||
201 | F2010-1 | 10:30 | Älvsjö AIK F2010 Blå - Värtans IK F10 | 1-4 | Älvsjö IP | ||
156 | F2011-2 | 11:30 | Täby FK Blå - Stureby SK Vit | 0-0 | Täby IP2A (Vikingavallen) | ||
114 | P2008-1 | 13:30 | Boo FF 2 - Åkersberga FC | 2-7 | Boovallen | ||
65 | P2010-2 | 14:00 | Essinge IK - Reymersholms IK P10:1 Vit | 2-2 | Essinge IP | ||
15 | F2008-2 | 14:00 | Ösmo gif fk - Älvsjö AIK 2 | 2-0 | Ösmo IP | ||
160 | P2103-1 | 15:30 | Enskede P13 Grå - Älvsjö AIK P13 Lag Rosa | 0-0 | Enskede IP | ||
107 | F2009-2 | 17:00 | Viggbyholm IK FF - Mälarhöjden och Hägersten FF 2 | 4-3 | Hägernäs IP | ||
69 | P2010-2 | 18:15 | Hammarbyp10-5 - Sollentuna FK P10 Nord Vit | 4-5 | Norrvikens IP |
Sö 2023-03-19
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
68 | P2010-2 | 10:30 | Reymersholms IK P10:1 Vit - Sörskogens IF | 5-7 | Långholmens BP | ||
81 | P2010-4 | 11:00 | Sollentuna FK P10 Nord Svart - Älvsjö P10 Blå 2 | 3-2 | Edsbergs Sportfält 2 | ||
40 | P2008-2 | 11:30 | Boo FF 5 - Hammarby IF p08:14 | 1-4 | Boovallen | ||
207 | F2010-1 | 12:00 | Ekerö IK Blå - Älvsjö AIK F2010 Blå | 3-6 | Träkvistavallen | ||
149 | F2011-1 | 13:00 | Hammarby IF Gul - Älvsjö AIK F11 Svart | 0-0 | Älvsjö IP | ||
148 | F2011-1 | 14:00 | Stureby SK Blå - Täby FK Svart | 0-0 | Enskede IP | ||
105 | F2009-2 | 14:00 | Hammarby F09-2:2 - Örby IS | 2-3 | Gubbängens BP | ||
98 | F2009-2 | 14:30 | Mälarhöjden och Hägersten FF 2 - Tullinge Fotboll F09 | 3-2 | Mälarhöjdens IP | ||
164 | P2103-1 | 14:30 | Älvsjö AIK P13 Lag Rosa - Vasalunds Röd 1 | 0-4 | Älvsjö IP | ||
185 | F2008-1 | 16:30 | Sollentuna Fk - DIF DFF-1 | 1-3 | Helenelunds IP |
Ti 2023-03-21
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
62 | P2010-2 | 18:30 | Sörskogens IF - Essinge IK | 4-1 | Källbrinks IP |
On 2023-03-22
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
180 | F2008-1 | 19:00 | Sollentuna Fk - Spånga IS FK | 1-0 | Edsberg sportfält | ||
42 | P2008-2 | 19:30 | Hässelby P08 - Boo FF 5 | 3-4 | Hässelby Gårds BP |
Lö 2023-03-25
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
153 | F2011-1 | 08:45 | Stureby SK Blå - Hammarby IF Gul | 0-0 | Hammarby IP | ||
261 | P2010 | 10:30 | IK Frej P10 Gul - Sollentuna FK P10 Nord Svart | 2-5 | Älvsjö IP 1 | 1/4-final 1 | |
262 | P2010 | 11:45 | IK Frej P10 Svart - Sörskogens IF | 0-7 | Älvsjö IP 1 | 1/4-final 2 | |
126 | P2009-2 | 12:00 | AFC Järfälla - Skå IK | 3-1 | Svanängens IP 2 |
Sö 2023-03-26
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
203 | F2010-1 | 08:30 | Värtans IK F10 - Hammarby IF FF | 3-5 | Hammarby IP | ||
206 | F2010-1 | 08:30 | Hammarby IF FF - Älvsjö AIK Vit | 7-3 | kanalplan | ||
117 | P2009-1 | 09:30 | Sollentuna P09 Syd 1 - BK Fyren | 4-8 | Sollentuna Fotbollshall | ||
168 | P2103-1 | 11:15 | Enskede P13 Grå - Älvsjö AIK P13 Blå | 0-0 | Enskede IP | ||
159 | F2011-2 | 14:00 | Stureby SK Vit - Täby FK Blå | 0-0 | Enskede IP | ||
150 | F2011-1 | 14:30 | Täby FK Svart - Hammarby IF Gul | 0-0 | Vikingavallen | ||
35 | P2008-2 | 15:30 | Boo FF 5 - Djurgården P08-4 | 2-0 | Boovallen | ||
187 | F2008-1 | 16:30 | Hammarby IF FF - Sollentuna Fk | 0-0 | Helenelunds IP |
Fr 2023-03-31
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
146 | P2012-1 | 17:00 | Djurgårdens IF p12-7 - Älvsjö AIK Blå 2 | 0-0 | Östra Real | Domare Ludvig telefon 07600701 | |
102 | F2009-2 | 17:30 | Mälarhöjden och Hägersten FF 2 - Hammarby F09-2:2 | 7-0 | Vårbergs IP | ||
242 | P2008 | 18:30 | Reymersholms IK P08-Vit - Djurgården P08-4 | 4-0 | Älvsjö IP 1 | 1/4-final 4 |
Lö 2023-04-01
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
256 | P2009 | 10:00 | Skå IK - AFC Järfälla Mörkblå | 4-2 | Älvsjö IP 1 | 1/4-final 3 |
Sö 2023-04-02
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
222 | F2008 | Hammarby IF FF - IFK Aspudden-Tellus | 3-0 (WO) | 1/4-final 1 | |||
162 | P2103-1 | 09:00 | Vasalunds Röd 1 - ÄAIK P2013 Gul | 5-1 | Huvudstafältet IP | ||
263 | P2010 | 10:00 | Reymersholms IK P10:1 - Sollentuna FK P10 Nord Vit | 2-0 | Älvsjö IP 1 | 1/4-final 3 | |
264 | P2010 | 11:15 | Ängby P10 Röd - BKBK P10 grön | 4-1 | Älvsjö IP 1 | 1/4-final 4 | |
16 | F2008-2 | 15:30 | Saltsjöbadens IF - IFK Aspudden-Tellus | 3-0 (WO) | Saltsjöbadens IP | ||
173 | P2103-1 | 16:00 | Enskede P13 Grå - Vasalunds Röd 1 | 2-3 | Enskede IP |
On 2023-04-05
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
166 | P2103-1 | 18:30 | Vasalunds Röd 1 - Hammarby p13-10 | 1-11 | Huvudstafältet IP |
Fr 2023-04-14
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
223 | F2008 | 18:30 | Ösmo gif fk - DIF DFF-1 | 1-4 | Ösmo IP | 1/4-final 2 |
Sö 2023-04-23
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
231 | F2009 | 12:00 | Viggbyholm IK FF - Älvsjö AIK | 0-3 | Mälarhöjdens IP | 1/4-final 3 |
Lö 2023-04-29
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
255 | P2009 | Skå IK Grön - BK Fyren | 3-2 | 1/4-final 2 |
Må 2023-05-01
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
236 | F2010 | 09:00 | Hammarby IF FF - Älvsjö AIK F2010 Blå | 6-2 | Älvsjö IP | Semifinal 1 | |
237 | F2010 | 10:30 | Värtans IK F10 - Ekerö IK Blå | 7-2 | Älvsjö IP | Semifinal 2 | |
240 | P2008 | 11:00 | Boo FF 5 - Hässelby SK FF | 0-4 | Myrsjö IP | 1/4-final 2 | |
233 | F2009 | 12:00 | Hammarby F09-2 - Mälarhöjden och Hägersten FF 2 | 3-0 | Älvsjö IP | Semifinal 1 | |
226 | F2008 | 13:30 | Hammarby IF FF - DIF DFF-1 | 3-0 | Älvsjö IP | Semifinal 1 | |
265 | P2010 | 15:00 | Sollentuna FK P10 Nord Svart - Sörskogens IF | 4-5 (FL) | Älvsjö IP | Semifinal 1 | |
266 | P2010 | 16:30 | Reymersholms IK P10:1 - Ängby P10 Röd | 1-7 | Älvsjö IP | Semifinal 2 |
Sö 2023-05-07
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
241 | P2008 | 12:00 | Hammarby IF p08:14 - Boo FF 2 | 2-0 | Hägerstensåsens BP | 1/4-final 3 |
To 2023-05-18
Ti 2023-06-06
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
238 | F2010 | 09:00 | Hammarby IF FF - Värtans IK F10 | 4-1 | Älvsjö IP 1 | FINAL | |
235 | F2009 | 10:30 | Hammarby F09-2 - Tullinge Fotboll F09 | 1-0 | Älvsjö IP 1 | FINAL | |
228 | F2008 | 12:00 | Hammarby IF FF - Älvsjö AIK | 3-1 | Älvsjö IP 1 | FINAL | |
210 | P2011-1 | 12:30 | IFK Aspudden Tellus - Värmdö if P11 Blå | 0-0 | Älvsjö IP 4 | OBS Avslutningsmatch i ÄAIK re | |
216 | P2011-1 | 12:30 | Älvsjö AIK P2011 Turkos - Bele Barkarby FF Svart | 0-0 | Älvsjö IP 5 | OBS Avslutningsmatch i ÄAIK re | |
267 | P2010 | 13:30 | Sörskogens IF - Ängby P10 Röd | 3-0 | Älvsjö IP 1 | FINAL | |
220 | P2011-1 | 14:00 | Bele Barkarby FF Svart - IFK Aspudden Tellus | 0-0 | Älvsjö IP 4 | OBS Avslutningsmatch i ÄAIK re | |
221 | P2011-1 | 14:00 | Värmdö if P11 Blå - Älvsjö AIK P2011 Turkos | 0-0 | Älvsjö IP 5 | OBS Avslutningsmatch i ÄAIK re | |
260 | P2009 | 15:00 | Älvsjö P09:1 - AFC Järfälla | 2-1 | Älvsjö IP 1 | FINAL | |
245 | P2008 | 16:30 | Hässelby SK FF - Hammarby IF p08:14 | 3-1 | Älvsjö IP 1 | FINAL |