Bokade matcher
Antal: 33
Lö 2021-08-28
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Herr-2 | 09:30 | Kustens IF - Lindome IBK | 3-6 | Falkenbergs IH 40x20 | ||
2 | Herr-1 | 09:30 | Kärra IBK - IK Zenith | 3-2 | Kattegatthallen 40x20 | ||
4 | Herr-3 | 11:00 | WH Rockets - FBC Vinga | 8-2 | Falkenbergs IH 40x20 | ||
3 | Herr-4 | 11:00 | Sandared IBS - Halmstad Ibk 2 | 6-1 | Kattegatthallen 40x20 | ||
5 | Herr-2 | 12:30 | Kustens IF - Palmstadens IK | 5-8 | Falkenbergs IH 40x20 | ||
6 | Herr-1 | 12:30 | IBK Tygriket 99 - Kärra IBK | 2-4 | Kattegatthallen 40x20 | ||
8 | Herr-3 | 14:00 | Halmstad ibk - FBC Vinga | 3-4 | Falkenbergs IH 40x20 | ||
7 | Herr-4 | 14:00 | Falkenbergs IBK - Sandared IBS | 9-4 | Kattegatthallen 40x20 | ||
9 | Herr-2 | 16:00 | Lindome IBK - Palmstadens IK | 6-1 | Falkenbergs IH 40x20 | ||
10 | Herr-1 | 16:00 | IK Zenith - IBK Tygriket 99 | 5-1 | Kattegatthallen 40x20 | ||
12 | Herr-3 | 17:30 | Halmstad ibk - WH Rockets | 7-6 | Falkenbergs IH 40x20 | ||
11 | Herr-4 | 17:30 | Halmstad Ibk 2 - Falkenbergs IBK | 2-5 | Kattegatthallen 40x20 |
Sö 2021-08-29
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13 | Herr | 09:30 | WH Rockets - Falkenbergs IBK | 4-3 | Falkenbergs IH 40x20 | Semifinal 2 | |
14 | Herr | 09:30 | Kärra IBK - Lindome IBK | 1-9 | Kattegatthallen 40x20 | Semifinal 1 | |
15 | Herr | 11:00 | IBK Tygriket 99 - Halmstad Ibk 2 | 5-2 | Falkenbergs IH 40x20 | Plac. 11-12 | |
16 | Herr | 11:00 | FBC Vinga - Kustens IF | 0-5 (WO) | Kattegatthallen 40x20 | Plac. 9-10 | |
17 | Herr | 12:30 | Sandared IBS - Palmstadens IK | 7-4 | Falkenbergs IH 40x20 | Plac. 7-8 | |
18 | Herr | 12:30 | IK Zenith - Halmstad ibk | 3-4 | Kattegatthallen 40x20 | Plac 5-6 | |
19 | Herr | 14:00 | Lindome IBK - WH Rockets | 7-6 | Kattegatthallen 40x20 | FINAL |
Lö 2021-09-04
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
45 | Dam-2 | 09:30 | Träslövsläge IF - Mölndals IBF | 8-9 | Falkenbergs IH 40x20 | ||
40 | Dam-1 | 09:30 | Falkenbergs IBK - Landvetter IBK Dam Utveckling | 1-10 | Kattegatthallen 40x20 | ||
48 | Dam-3 | 11:00 | Växjö IBK Utveckling - Fristad GOIF | 0-2 | Falkenbergs IH 40x20 | ||
46 | Dam-2 | 12:30 | FC Helsingborg - Träslövsläge IF | 5-0 | Falkenbergs IH 40x20 | ||
41 | Dam-1 | 12:30 | IBK Kungälv - Falkenbergs IBK | 3-2 | Kattegatthallen 40x20 | ||
49 | Dam-3 | 14:00 | Fristad GOIF - Öckerö IBK | 5-2 | Falkenbergs IH 40x20 | ||
47 | Dam-2 | 16:00 | Mölndals IBF - FC Helsingborg | 2-8 | Falkenbergs IH 40x20 | ||
44 | Dam-1 | 16:30 | Landvetter IBK Dam Utveckling - IBK Kungälv | 5-2 | Kattegatthallen 40x20 | ||
50 | Dam-3 | 17:30 | Växjö IBK Utveckling - Öckerö IBK | 4-6 | Falkenbergs IH 40x20 |
Sö 2021-09-05
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
32 | Dam | 09:30 | Fristad GOIF - Öckerö IBK | 9-1 | Falkenbergs IH 40x20 | Semifinal 2 | |
33 | Dam | 09:30 | Landvetter IBK Dam Utveckling - FC Helsingborg | 5-3 | Kattegatthallen 40x20 | Semifinal 1 | |
36 | Dam | 11:00 | Växjö IBK Utveckling - Träslövsläge IF | 3-5 | Falkenbergs IH 40x20 | Plac. 7-8 | |
37 | Dam | 12:30 | IBK Kungälv - Mölndals IBF | 3-0 | Kattegatthallen 40x20 | Plac. 5-6 | |
38 | Dam | 14:00 | Landvetter IBK Dam Utveckling - Fristad GOIF | 4-2 | Kattegatthallen 40x20 | FINAL |