97 |
P03L |
08:00 |
IF Brommapojkarna P03-3 -
Vasalund IF P03 Solna
|
3-0
|
Geneta 1 |
1/4-final 1 |
|
98 |
P03L |
08:00 |
Pershagens SK -
Huddinge IF Vit
|
0-3
|
Geneta 2 |
1/4-final 2 |
|
99 |
P05L |
08:00 |
Assyriska P05 -
Södertälje FK
|
1-3
|
Hovsjö 1 |
1/4-final 1 |
|
100 |
P05L |
08:00 |
Hammarby P06:A -
IFK Stocksund Vit
|
7-0
|
Hovsjö 2 |
1/4-final 3 |
|
102 |
P03L |
08:30 |
Assyriska P03 -
Syrianska P03
|
3-1
|
Geneta 1 |
1/4-final 4 |
|
101 |
P03L |
08:30 |
Foc Farsta -
Älvsjö P03:blå
|
3-1
|
Geneta 2 |
1/4-final 3 |
|
104 |
P05L |
08:30 |
Hammarby IF FF 05:6 -
IF Brommapojkarna 06-1
|
1-4
|
Hovsjö 1 |
1/4-final 4 |
|
103 |
P05L |
08:30 |
Sollentuna FK Norrviken -
AFF RÖD
|
1-4
|
Hovsjö 2 |
1/4-final 2 |
|
105 |
P03L |
09:00 |
FCD P03 Grön -
Sollentuna FK-Vaxmora
|
1-2
|
Geneta 1 |
B-1/4-final 1 |
|
106 |
P03L |
09:00 |
IFK Stocksund -
FC Djursholm P03:3
|
8-0
|
Geneta 2 |
B-1/4-final 2 |
|
108 |
P05L |
09:00 |
Assyriska P05:02 -
BP7
|
1-2
|
Hovsjö 1 |
B-1/4-final 2 |
|
107 |
P05L |
09:00 |
IFK Stocksund P05:3 -
Syrianska IF P-05
|
4-2
(STR) |
Hovsjö 2 |
B-1/4-final 1 |
|
110 |
P03L |
09:30 |
AIK FF P03 Blå -
Täby United - Svart
|
2-4
|
Geneta 1 |
B-1/4-final 4 |
|
109 |
P03L |
09:30 |
IFK Haninge 03:2 -
Assyriska FF P03-2
|
6-0
|
Geneta 2 |
B-1/4-final 3 |
|
112 |
P05L |
09:30 |
AIK p06 Blå -
IFK stocksund p05
|
1-2
|
Hovsjö 1 |
B-1/4-final 4 |
|
111 |
P05L |
09:30 |
Boo FF P05:10 -
Assyriska FF P06 Lag1
|
5-0
|
Hovsjö 2 |
B-1/4-final 3 |
|
113 |
P03L |
10:00 |
IF Brommapojkarna P03-3 -
Huddinge IF Vit
|
3-1
|
Geneta 1 |
Semifinal 1 |
|
114 |
P03L |
10:00 |
Foc Farsta -
Assyriska P03
|
4-6
|
Geneta 2 |
Semifinal 2 |
|
115 |
P05L |
10:00 |
Södertälje FK -
AFF RÖD
|
1-0
|
Hovsjö 1 |
Semifinal 1 |
|
116 |
P05L |
10:00 |
Hammarby P06:A -
IF Brommapojkarna 06-1
|
2-0
|
Hovsjö 2 |
Semifinal 2 |
|
117 |
P03L |
10:30 |
Sollentuna FK-Vaxmora -
IFK Stocksund
|
2-0
|
Geneta 1 |
B-Semifinal 1 |
|
118 |
P03L |
10:30 |
IFK Haninge 03:2 -
Täby United - Svart
|
0-1
|
Geneta 2 |
B-Semifinal 2 |
|
119 |
P05L |
10:30 |
IFK Stocksund P05:3 -
BP7
|
4-2
(STR) |
Hovsjö 1 |
B-Semifinal 1 |
|
120 |
P05L |
10:30 |
Boo FF P05:10 -
IFK stocksund p05
|
4-0
|
Hovsjö 2 |
B-Semifinal 2 |
|
121 |
P03L |
11:00 |
IF Brommapojkarna P03-3 -
Assyriska P03
|
1-3
|
Geneta 1 |
FINAL |
|
122 |
P03L |
11:00 |
Huddinge IF Vit -
Foc Farsta
|
0-7
|
Geneta 2 |
Plac. 3-4 |
|
123 |
P05L |
11:00 |
Södertälje FK -
Hammarby P06:A
|
0-4
|
Hovsjö 1 |
FINAL |
|
124 |
P05L |
11:00 |
AFF RÖD -
IF Brommapojkarna 06-1
|
2-4
|
Hovsjö 2 |
Plac. 3-4 |
|
125 |
P03L |
11:30 |
Sollentuna FK-Vaxmora -
Täby United - Svart
|
2-1
|
Geneta 1 |
B-FINAL |
|
126 |
P03L |
11:30 |
IFK Stocksund -
IFK Haninge 03:2
|
3-2
|
Geneta 2 |
B-Plac. 3-4 |
|
127 |
P05L |
11:30 |
IFK Stocksund P05:3 -
Boo FF P05:10
|
1-4
|
Hovsjö 1 |
B-FINAL |
|
128 |
P05L |
11:30 |
BP7 -
IFK stocksund p05
|
1-0
|
Hovsjö 2 |
B-Plac. 3-4 |
|
129 |
P02L |
12:00 |
AIK P03U -
Västerhaninge IF Blå
|
6-3
|
Geneta 1 |
1/4-final 1 |
|
130 |
P02L |
12:00 |
Hammarby IF FF 6:2 -
Hammarby IF FF 6:1
|
3-0
|
Geneta 2 |
1/4-final 2 |
|
131 |
P04L |
12:00 |
Assyriska p04 -
IFK Stocksund
|
4-2
|
Hovsjö 1 |
1/4-final 1 |
|
132 |
P04L |
12:00 |
Difp052 -
BeleBarkarby svart 2
|
0-4
|
Hovsjö 2 |
1/4-final 2 |
|
133 |
P02L |
12:30 |
IFK Mariehamn -
FC Djursholm P02
|
2-0
|
Geneta 1 |
1/4-final 3 |
|
134 |
P02L |
12:30 |
Hammarby IF 02-3 Vit -
IFK Haninge
|
0-7
|
Geneta 2 |
1/4-final 4 |
|
135 |
P04L |
12:30 |
Vasastan BK -
Älvsjö AIK B2
|
6-1
|
Hovsjö 1 |
1/4-final 3 |
|
136 |
P04L |
12:30 |
Syrianska FC P05 -
Brommapojkarna 05:02
|
0-1
|
Hovsjö 2 |
1/4-final 4 |
|
137 |
P02L |
13:00 |
Södertälje FK P02 Lag 1 -
Nykvarns SK
|
3-0
|
Geneta 1 |
B-1/4-final 1 |
|
138 |
P02L |
13:00 |
Hanvikens SK -
Södertälje FK P02 Lag 2
|
1-2
|
Geneta 2 |
B-1/4-final 2 |
|
139 |
P04L |
13:00 |
DIF P04-2a -
Karlbergs BK Gul
|
8-0
|
Hovsjö 1 |
B-1/4-final 1 |
|
140 |
P04L |
13:00 |
Sollentuna FK Silverdal 1 -
Sollentuna FK Vaxmora
|
3-0
|
Hovsjö 2 |
B-1/4-final 2 |
|
141 |
P02L |
13:30 |
Fisksätra IF P02 -
Assyriska P02
|
0-3
(WO) |
Geneta 1 |
B-1/4-final 3 |
|
142 |
P02L |
13:30 |
EIK 4 -
Södertälje FK P02 Lag 3
|
0-1
|
Geneta 2 |
B-1/4-final 4 |
|
143 |
P04L |
13:30 |
Bollstanäs SK Grön -
DIFP04-2c
|
6-1
|
Hovsjö 1 |
B-1/4-final 3 |
|
144 |
P04L |
13:30 |
Sollentuna FK Norrviken -
Sollentuna fk (sportfältet)
|
2-1
|
Hovsjö 2 |
B-1/4-final 4 |
|
145 |
P02L |
14:00 |
AIK P03U -
Hammarby IF FF 6:2
|
1-4
|
Geneta 1 |
Semifinal 1 |
|
146 |
P02L |
14:00 |
IFK Mariehamn -
IFK Haninge
|
2-1
|
Geneta 2 |
Semifinal 2 |
|
147 |
P04L |
14:00 |
Assyriska p04 -
BeleBarkarby svart 2
|
1-2
|
Hovsjö 1 |
Semifinal 1 |
|
148 |
P04L |
14:00 |
Vasastan BK -
Brommapojkarna 05:02
|
3-1
|
Hovsjö 2 |
Semifinal 2 |
|
149 |
P02L |
14:30 |
Södertälje FK P02 Lag 1 -
Södertälje FK P02 Lag 2
|
3-1
|
Geneta 1 |
B-Semifinal 1 |
|
150 |
P02L |
14:30 |
Assyriska P02 -
Södertälje FK P02 Lag 3
|
5-1
|
Geneta 2 |
B-Semifinal 2 |
|
151 |
P04L |
14:30 |
DIF P04-2a -
Sollentuna FK Silverdal 1
|
3-4
(STR) |
Hovsjö 1 |
B-Semifinal 1 |
|
152 |
P04L |
14:30 |
Bollstanäs SK Grön -
Sollentuna FK Norrviken
|
1-2
(STR) |
Hovsjö 2 |
B-Semifinal 2 |
|
153 |
P02L |
15:00 |
Hammarby IF FF 6:2 -
IFK Mariehamn
|
2-3
|
Geneta 1 |
FINAL |
|
154 |
P02L |
15:00 |
AIK P03U -
IFK Haninge
|
5-1
|
Geneta 2 |
Plac. 3-4 |
|
155 |
P04L |
15:00 |
BeleBarkarby svart 2 -
Vasastan BK
|
2-1
|
Hovsjö 1 |
FINAL |
|
156 |
P04L |
15:00 |
Assyriska p04 -
Brommapojkarna 05:02
|
1-5
|
Hovsjö 2 |
Plac. 3-4 |
|
157 |
P02L |
15:30 |
Södertälje FK P02 Lag 1 -
Assyriska P02
|
3-0
|
Geneta 1 |
B-FINAL |
|
158 |
P02L |
15:30 |
Södertälje FK P02 Lag 2 -
Södertälje FK P02 Lag 3
|
1-5
|
Geneta 2 |
B-Plac. 3-4 |
|
159 |
P04L |
15:30 |
Sollentuna FK Silverdal 1 -
Sollentuna FK Norrviken
|
1-2
|
Hovsjö 1 |
B-FINAL |
|
160 |
P04L |
15:30 |
DIF P04-2a -
Bollstanäs SK Grön
|
1-2
(STR) |
Hovsjö 2 |
B-Plac. 3-4 |
|