71 |
P08-1 |
08:00 |
Edet FK Vit -
Hemsjö IF Lag Svart
|
0-0
|
Ale Kulturrum |
|
|
72 |
P08-2 |
08:15 |
Hemsjö IF Lag Gul -
Nol IK
|
0-0
|
Ale Kulturrum |
|
|
73 |
P08-1 |
08:30 |
BK Bifrost -
Nol IK Vit
|
0-0
|
Ale Kulturrum |
|
|
74 |
P08-2 |
08:45 |
Edet FK Blå -
Ödsmåls IK
|
0-0
|
Ale Kulturrum |
|
|
75 |
P08-1 |
09:00 |
Hemsjö IF Lag Svart -
BK Bifrost
|
0-0
|
Ale Kulturrum |
|
|
76 |
P08-2 |
09:15 |
Nol IK -
Edet FK Blå
|
0-0
|
Ale Kulturrum |
|
|
77 |
P08-1 |
09:30 |
Nol IK Vit -
Edet FK Vit
|
0-0
|
Ale Kulturrum |
|
|
78 |
P08-2 |
09:45 |
Ödsmåls IK -
Hemsjö IF Lag Gul
|
0-0
|
Ale Kulturrum |
|
|
79 |
P08-1 |
10:00 |
Nol IK Vit -
Hemsjö IF Lag Svart
|
0-0
|
Ale Kulturrum |
|
|
80 |
P08-2 |
10:15 |
Ödsmåls IK -
Nol IK
|
0-0
|
Ale Kulturrum |
|
|
81 |
P08-1 |
10:30 |
Edet FK Vit -
BK Bifrost
|
0-0
|
Ale Kulturrum |
|
|
82 |
P08-2 |
10:45 |
Hemsjö IF Lag Gul -
Edet FK Blå
|
0-0
|
Ale Kulturrum |
|
|
83 |
P08 |
11:00 |
Edet FK Vit -
Nol IK
|
0-0
|
Ale Kulturrum |
|
|
84 |
P08 |
11:15 |
Hemsjö IF Lag Svart -
Ödsmåls IK
|
0-0
|
Ale Kulturrum |
|
|
85 |
P08 |
11:30 |
BK Bifrost -
Edet FK Blå
|
0-0
|
Ale Kulturrum |
|
|
86 |
P08 |
11:45 |
Nol IK Vit -
Hemsjö IF Lag Gul
|
0-0
|
Ale Kulturrum |
|
|
87 |
F07-1 |
12:00 |
Azalea BK -
BK Häcken SVART
|
0-0
|
Ale Kulturrum |
|
|
88 |
F07-2 |
12:15 |
BK Häcken GUL -
IFK Björkö
|
0-0
|
Ale Kulturrum |
|
|
89 |
F07-1 |
12:30 |
Lödöse/Nygård IK -
Ytterby IS röd
|
0-0
|
Ale Kulturrum |
|
|
90 |
F07-2 |
12:45 |
Nol IK F07 -
Ytterby IS vit
|
0-0
|
Ale Kulturrum |
|
|
91 |
F07-1 |
13:00 |
Älvängens IK - blå -
Azalea BK
|
0-0
|
Ale Kulturrum |
|
|
92 |
F07-2 |
13:15 |
Älvängens IK - vit -
BK Häcken GUL
|
0-0
|
Ale Kulturrum |
|
|
93 |
F07-1 |
13:30 |
BK Häcken SVART -
Lödöse/Nygård IK
|
0-0
|
Ale Kulturrum |
|
|
94 |
F07-2 |
13:45 |
IFK Björkö -
Nol IK F07
|
0-0
|
Ale Kulturrum |
|
|
95 |
F07-1 |
14:00 |
Ytterby IS röd -
Älvängens IK - blå
|
0-0
|
Ale Kulturrum |
|
|
96 |
F07-2 |
14:15 |
Ytterby IS vit -
Älvängens IK - vit
|
0-0
|
Ale Kulturrum |
|
|
97 |
F07-1 |
14:30 |
Azalea BK -
Lödöse/Nygård IK
|
0-0
|
Ale Kulturrum |
|
|
98 |
F07-2 |
14:45 |
BK Häcken GUL -
Nol IK F07
|
0-0
|
Ale Kulturrum |
|
|
99 |
F07-1 |
15:00 |
Älvängens IK - blå -
BK Häcken SVART
|
0-0
|
Ale Kulturrum |
|
|
100 |
F07-2 |
15:15 |
Älvängens IK - vit -
IFK Björkö
|
0-0
|
Ale Kulturrum |
|
|
101 |
F07-1 |
15:30 |
Ytterby IS röd -
Azalea BK
|
0-0
|
Ale Kulturrum |
|
|
102 |
F07-2 |
15:45 |
Ytterby IS vit -
BK Häcken GUL
|
0-0
|
Ale Kulturrum |
|
|
103 |
F07-1 |
16:00 |
Lödöse/Nygård IK -
Älvängens IK - blå
|
0-0
|
Ale Kulturrum |
|
|
104 |
F07-2 |
16:15 |
Nol IK F07 -
Älvängens IK - vit
|
0-0
|
Ale Kulturrum |
|
|
105 |
F07-1 |
16:30 |
BK Häcken SVART -
Ytterby IS röd
|
0-0
|
Ale Kulturrum |
|
|
106 |
F07-2 |
16:45 |
IFK Björkö -
Ytterby IS vit
|
0-0
|
Ale Kulturrum |
|
|
107 |
F06-1 |
17:00 |
Kode If -
Nol IK
|
0-0
|
Ale Kulturrum |
|
|
108 |
F06-2 |
17:15 |
Lödöse/Nygård IK -
Nol IK Vit
|
0-0
|
Ale Kulturrum |
|
|
109 |
F06-1 |
17:30 |
Bergum IF Blå -
Älvängens IK blå
|
0-0
|
Ale Kulturrum |
|
|
110 |
F06-2 |
17:45 |
Bergum IF Vit -
Älvängens IK Vit
|
0-0
|
Ale Kulturrum |
|
|
111 |
F06-1 |
18:00 |
Nol IK -
Bergum IF Blå
|
0-0
|
Ale Kulturrum |
|
|
112 |
F06-2 |
18:15 |
Nol IK Vit -
Bergum IF Vit
|
0-0
|
Ale Kulturrum |
|
|
113 |
F06-1 |
18:30 |
Älvängens IK blå -
Kode If
|
0-0
|
Ale Kulturrum |
|
|
114 |
F06-2 |
18:45 |
Älvängens IK Vit -
Lödöse/Nygård IK
|
0-0
|
Ale Kulturrum |
|
|
115 |
F06-1 |
19:00 |
Älvängens IK blå -
Nol IK
|
0-0
|
Ale Kulturrum |
|
|
116 |
F06-2 |
19:15 |
Älvängens IK Vit -
Nol IK Vit
|
0-0
|
Ale Kulturrum |
|
|
117 |
F06-1 |
19:30 |
Kode If -
Bergum IF Blå
|
0-0
|
Ale Kulturrum |
|
|
118 |
F06-2 |
19:45 |
Lödöse/Nygård IK -
Bergum IF Vit
|
0-0
|
Ale Kulturrum |
|
|
119 |
F06 |
20:00 |
Kode If -
Nol IK Vit
|
0-0
|
Ale Kulturrum |
|
|
120 |
F06 |
20:15 |
Nol IK -
Älvängens IK Vit
|
0-0
|
Ale Kulturrum |
|
|
121 |
F06 |
20:30 |
Bergum IF Blå -
Lödöse/Nygård IK
|
0-0
|
Ale Kulturrum |
|
|
122 |
F06 |
20:45 |
Älvängens IK blå -
Bergum IF Vit
|
0-0
|
Ale Kulturrum |
|
|