1 |
F9-1 |
08:30 |
IFK Lidingö F10 - Zebrorna1 -
Täby FK Näsbypark/Ella
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
2 |
F9-1 |
08:30 |
Stadshagens IF -
Djurgårdens IF F10-5
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
3 |
F9-1 |
08:30 |
Boo FF Röd -
BP F10-4 Röd
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
4 |
F9-1 |
08:50 |
BP F10-4 Svart -
NSK F10
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
5 |
P10-1 |
08:50 |
Spånga IS FK 3 vit -
Skiljebo SK GUL
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
6 |
P10-1 |
08:50 |
Boo FF P09:6 -
Kallhälls FF 4
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
7 |
P10-1 |
09:10 |
Sollentuna p09 Helenelund -
Skiljebo SK SVART
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
8 |
P10-1 |
09:10 |
Kallhälls FF 3 -
Bele Barkarby P09-1
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
9 |
F9-1 |
09:10 |
Täby FK Näsbypark/Ella -
IFK Lidingö F10 - Zebrorna2
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
10 |
F9-1 |
09:30 |
Stadshagens IF -
IFK Lidingö F10 - Zebrorna1
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
11 |
F9-1 |
09:30 |
BP F10-4 Röd -
NSK F10
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
12 |
F9-1 |
09:30 |
BP F10-4 Svart -
Boo FF Röd
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
13 |
P10-1 |
09:50 |
Kallhälls FF 4 -
Spånga IS FK 3 vit
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
14 |
P10-1 |
09:50 |
Skiljebo SK SVART -
Bele Barkarby P09-1
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
15 |
P10-1 |
09:50 |
Skiljebo SK GUL -
Boo FF P09:6
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
16 |
P10-1 |
10:10 |
Kallhälls FF 3 -
Sollentuna p09 Helenelund
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
17 |
F9-1 |
10:10 |
BP F10-4 Röd -
Täby FK Näsbypark/Ella
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
18 |
F9-1 |
10:10 |
IFK Lidingö F10 - Zebrorna2 -
Djurgårdens IF F10-5
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
19 |
F9-1 |
10:30 |
NSK F10 -
IFK Lidingö F10 - Zebrorna1
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
20 |
F9-1 |
10:30 |
Boo FF Röd -
Stadshagens IF
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
21 |
P10-1 |
10:30 |
Skiljebo SK GUL -
Kallhälls FF 4
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
22 |
P10-1 |
10:50 |
Spånga IS FK 3 vit -
Boo FF P09:6
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
23 |
P10-1 |
10:50 |
Bele Barkarby P09-1 -
Sollentuna p09 Helenelund
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
24 |
P10-1 |
10:50 |
Skiljebo SK SVART -
Kallhälls FF 3
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
25 |
F9-1 |
11:10 |
Djurgårdens IF F10-5 -
BP F10-4 Röd
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
26 |
F9-1 |
11:10 |
Täby FK Näsbypark/Ella -
BP F10-4 Svart
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
27 |
F9-1 |
11:10 |
NSK F10 -
IFK Lidingö F10 - Zebrorna2
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
28 |
P10-1 |
11:30 |
Kallhälls FF 4 -
Skiljebo SK SVART
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
29 |
P10-1 |
11:30 |
Bele Barkarby P09-1 -
Skiljebo SK GUL
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
30 |
F9-1 |
11:30 |
IFK Lidingö F10 - Zebrorna1 -
Boo FF Röd
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
31 |
P10-1 |
11:50 |
Sollentuna p09 Helenelund -
Spånga IS FK 3 vit
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
32 |
P10-1 |
11:50 |
Boo FF P09:6 -
Kallhälls FF 3
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
33 |
P8P9-1 |
11:50 |
Boo FF -
Hammarby IF p2011 lag 30
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
34 |
P8P9-1 |
12:09 |
Karbergs BK Mix -
Spånga p10-3
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
35 |
F9-1 |
12:09 |
Djurgårdens IF F10-5 -
BP F10-4 Svart
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
36 |
F9-1 |
12:09 |
IFK Lidingö F10 - Zebrorna2 -
Stadshagens IF
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
37 |
F11M-1 |
12:28 |
Enskede IK F-08 vit -
Älvsjö AIK Vit
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
38 |
F11M-1 |
12:28 |
Enskede F-08 svart -
Ãlvsjö AIK Röd
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
39 |
F11M-1 |
12:28 |
Gideonsbergs IF blå -
Spånga F-08
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
40 |
P12-1 |
12:47 |
Skogås Trångsunds FF röd 2 -
Spånga IS 07 U
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
41 |
P12-1 |
12:47 |
Reymersholms IK:1 -
Jarlabergs IF
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
42 |
P12-1 |
12:47 |
Knarrbacken FC -
Ängby IF
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
43 |
P8P9-1 |
13:06 |
Syrianska FC -
Boo FF
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
44 |
P8P9-1 |
13:06 |
Hammarby IF p2011 lag 30 -
Karbergs BK Mix
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
45 |
F11M-1 |
13:06 |
Enskede IK F-08 vit -
Ängby if
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
46 |
F11M-1 |
13:25 |
Ãlvsjö AIK Röd -
Gideonsbergs IF blå
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
47 |
F11M-1 |
13:25 |
Älvsjö AIK Vit -
Enskede F-08 svart
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
48 |
P12-1 |
13:25 |
Reymersholms IK:1 -
Skogås Trångsunds FF röd 1
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
49 |
P12-1 |
13:44 |
Spånga IS 07 U -
Ängby IF
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
50 |
P12-1 |
13:44 |
Skogås Trångsunds FF röd 2 -
Knarrbacken FC
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
51 |
P8P9-1 |
13:44 |
Spånga p10-3 -
Syrianska FC
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
52 |
P8P9-1 |
14:03 |
Boo FF -
Karbergs BK Mix
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
53 |
F11M-1 |
14:03 |
Enskede F-08 svart -
Ängby if
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
54 |
F11M-1 |
14:03 |
Gideonsbergs IF blå -
Älvsjö AIK Vit
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
55 |
F11M-1 |
14:22 |
Spånga F-08 -
Enskede IK F-08 vit
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
56 |
P12-1 |
14:22 |
Jarlabergs IF -
Skogås Trångsunds FF röd 1
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
57 |
P12-1 |
14:22 |
Knarrbacken FC -
Reymersholms IK:1
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
58 |
P12-1 |
14:41 |
Ängby IF -
Skogås Trångsunds FF röd 2
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
59 |
P8P9-1 |
14:41 |
Syrianska FC -
Hammarby IF p2011 lag 30
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
60 |
P8P9-1 |
14:41 |
Spånga p10-3 -
Boo FF
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
61 |
F11M-1 |
15:00 |
Ãlvsjö AIK Röd -
Enskede IK F-08 vit
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
62 |
F11M-1 |
15:00 |
Spånga F-08 -
Älvsjö AIK Vit
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
63 |
F11M-1 |
15:00 |
Ängby if -
Gideonsbergs IF blå
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
64 |
P12-1 |
15:19 |
Jarlabergs IF -
Skogås Trångsunds FF röd 2
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
65 |
P12-1 |
15:19 |
Ängby IF -
Skogås Trångsunds FF röd 1
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
66 |
P12-1 |
15:19 |
Spånga IS 07 U -
Reymersholms IK:1
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
67 |
F11M-1 |
15:38 |
Ängby if -
Ãlvsjö AIK Röd
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
68 |
F11M-1 |
15:38 |
Enskede F-08 svart -
Spånga F-08
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
69 |
P8P9-1 |
15:38 |
Karbergs BK Mix -
Syrianska FC
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
70 |
P8P9-1 |
15:57 |
Hammarby IF p2011 lag 30 -
Spånga p10-3
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
71 |
P12-1 |
15:57 |
Jarlabergs IF -
Spånga IS 07 U
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
72 |
P12-1 |
15:57 |
Skogås Trångsunds FF röd 1 -
Knarrbacken FC
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
73 |
P11-1 |
16:17 |
Alsike IF P08 gul -
Huddinge P08:2 svart
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
74 |
P11-1 |
16:17 |
IFK Vaxholm Vit -
Tyresö ff gul
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
75 |
P11-1 |
16:17 |
Tyresö ff röd -
IFK Vaxholm Blå
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
76 |
P11-1 |
16:37 |
Märsta FF -
Huddinge P08:2 Gul
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
77 |
F12-1 |
16:37 |
Örby IS F07 röd 2 -
Bäckby UTD svart
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
78 |
F12-1 |
16:37 |
Nockebyhovs IF 1 -
Alsike IF
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
79 |
F12-1 |
16:57 |
Nockebyhovs IF 2 -
Örby IS F07 röd 1
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
80 |
F12-1 |
16:57 |
New Mill Indians SK -
Bäckby UTD röd
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
81 |
P11-1 |
16:57 |
Huddinge P08:2 svart -
Tyresö ff röd
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
82 |
P11-1 |
17:17 |
IFK Vaxholm Blå -
Alsike IF P08 gul
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
83 |
P11-1 |
17:17 |
Märsta FF -
IFK Vaxholm Vit
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
84 |
P11-1 |
17:17 |
Huddinge P08:2 Gul -
Tyresö ff gul
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
85 |
F12-1 |
17:37 |
Bäckby UTD svart -
Nockebyhovs IF 1
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
86 |
F12-1 |
17:37 |
Bäckby UTD röd -
Nockebyhovs IF 2
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
87 |
F12-1 |
17:37 |
Örby IS F07 röd 2 -
Alsike IF
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
88 |
F12-1 |
17:57 |
New Mill Indians SK -
Örby IS F07 röd 1
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
89 |
P11-1 |
17:57 |
Alsike IF P08 gul -
Tyresö ff röd
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
90 |
P11-1 |
17:57 |
Huddinge P08:2 svart -
IFK Vaxholm Blå
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
91 |
P11-1 |
18:17 |
Tyresö ff gul -
Märsta FF
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
92 |
P11-1 |
18:17 |
Huddinge P08:2 Gul -
IFK Vaxholm Vit
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
93 |
F12-1 |
18:17 |
Alsike IF -
Bäckby UTD svart
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
94 |
F12-1 |
18:37 |
Nockebyhovs IF 2 -
New Mill Indians SK
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
95 |
F12-1 |
18:37 |
Nockebyhovs IF 1 -
Örby IS F07 röd 2
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
96 |
F12-1 |
18:37 |
Örby IS F07 röd 1 -
Bäckby UTD röd
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
97 |
P11-1 |
18:57 |
IFK Vaxholm Blå -
Huddinge P08:2 Gul
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
98 |
P11-1 |
18:57 |
IFK Vaxholm Vit -
Huddinge P08:2 svart
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
99 |
P11-1 |
18:57 |
Tyresö ff gul -
Alsike IF P08 gul
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
100 |
P11-1 |
19:17 |
Tyresö ff röd -
Märsta FF
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
101 |
F12-1 |
19:17 |
New Mill Indians SK -
Alsike IF
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
102 |
F12-1 |
19:17 |
Bäckby UTD svart -
Örby IS F07 röd 1
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
103 |
F12-1 |
19:37 |
Nockebyhovs IF 1 -
Bäckby UTD röd
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
104 |
F12-1 |
19:37 |
Örby IS F07 röd 2 -
Nockebyhovs IF 2
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|