248 |
P04K-1 |
18:50 |
HauPa 04 -
Tervarit pun 04
|
3-0
|
Castren A3 |
|
|
247 |
P04K-1 |
18:00 |
OTP 04 -
FC Raahe 04
|
3-0
|
Castren A3 |
|
|
246 |
P06K |
17:30 |
Tervarit-jun mus Voittaja 248 -
FC SCJ pun Voittaja 249
|
4-1
|
Talvikkipuisto T2 |
Sijat 9.-10. |
|
241 |
P08K-1 |
17:10 |
OLS sininen 08 -
HauPa vihreä 08
|
4-1
|
Castren A1 |
|
|
242 |
P08K-1 |
17:10 |
OLS keltainen 08 -
Ajax valkoinen 08
|
3-0
|
Castren A2 |
|
|
243 |
P08K-1 |
17:10 |
Limingan Pallokarhut 08 -
Ajax sininen 08
|
0-3
|
Huuhkajapuisto E1 |
|
|
244 |
P04K-1 |
17:10 |
LaFK 04-05 -
Ura-LoVe YJ 04
|
0-4
|
Pateniemi K3 |
|
|
245 |
P06K |
17:10 |
OsPa sininen Häviäjä 248 -
Fc Ylivieska Häviäjä 249
|
8-1
|
Talvikkipuisto T1 |
Sijat 11.-12. |
|
240 |
P07H |
16:50 |
HauPa Musta Voittaja 279 -
HauPa vihreä Voittaja 280
|
3-1
|
Talvikkipuisto T2 |
Loppuottelu |
|
237 |
P06K |
16:20 |
Ajax sininen Voittaja 250 -
HauPa vihreä Voittaja 251
|
3-4
|
Huuhkajapuisto E2 |
Sijat 5.-6. |
|
238 |
P04KU-1 |
16:20 |
HauPa edustus 05 -
OLS edustus 05
|
2-1
|
Pateniemi K3 |
|
|
239 |
P07H |
16:20 |
SuPS Keltainen Häviäjä 279 -
ONS Musta Häviäjä 280
|
1-4
|
Talvikkipuisto T1 |
Pronssiottelu |
|
236 |
P06K |
16:20 |
OLS 07 Häviäjä 250 -
Tervarit jun mus1 07 Häviäjä 2
|
7-1
|
Huuhkajapuisto E1 |
Sijat 7.-8. |
|
235 |
P06K |
16:20 |
KajHa Voittaja 252 -
OLS etelä Voittaja 253
|
0-2
|
Castren A2 |
Loppuottelu |
|
234 |
P06K |
16:20 |
OLS pohjoinen Häviäjä 252 -
Ajax valkoinen Häviäjä 253
|
6-0
|
Castren A1 |
Pronssiottelu |
|
233 |
P05H |
16:10 |
OLS pohjoinen 05 -
OLS itä 05
|
1-0
|
Talvikkipuisto T2 |
Sijat 7.-8. |
|
225 |
P05H |
15:30 |
HauPa musta 05 -
Ajax 05
|
0-1
|
Castren A1 |
Pronssiottelu |
|
226 |
P05H |
15:30 |
PK-37 05 -
FC Ylivieska 05
|
8-0
|
Castren A2 |
Loppuottelu |
|
227 |
P05H |
15:30 |
Tervarit pun 05 -
OsPa 05
|
2-0
|
Huuhkajapuisto E2 |
Sijat 5.-6. |
|
228 |
P06H |
15:30 |
FC SCJ valkoinen 06 -
Tervarit punamusta 06
|
0-4
|
Lintula M1 |
Sijat 5.-6. |
|
229 |
P06H |
15:30 |
PK-37 valkoinen 06 -
Tervarit pun 06
|
7-1
|
Lintula M2 |
Pronssiottelu |
|
230 |
P04KU-1 |
15:30 |
KuPS 04 -
OLS 04
|
1-0
|
Pateniemi K3 |
|
|
232 |
P06H |
15:30 |
PK-37 sininen 06 -
FC Kurenpojat 06
|
1-2
|
Talvikkipuisto T2 |
Loppuottelu |
|
219 |
P05K |
14:40 |
RoPS Voittaja 216 -
OLS Voittaja 217
|
5-2
|
Huuhkajapuisto E2 |
Sijat 5.-6. |
|
220 |
P06H |
14:40 |
Limingan Pallokarhut 06 -
OsPa valkoinen 06
|
2-1
(STR) |
Lintula M1 |
Sijat 9.-10. |
|
221 |
P06H |
14:40 |
HauPa keltainen 06 -
Ajax haaste 06
|
3-4
|
Lintula M2 |
Sijat 7.-8. |
|
222 |
P04KU-1 |
14:40 |
Tervarit musta 05 -
Sepsi-78 05
|
1-0
|
Pateniemi K3 |
|
|
224 |
P05K |
14:40 |
FC Raahe Voittaja 214 -
HauPa Valkoinen Voittaja 215
|
4-3
(STR) |
Talvikkipuisto T2 |
Sijat 9.-10. |
|
217 |
P05K |
14:40 |
TP-47 Voittaja 218 -
Huima Voittaja 219
|
3-2
(STR) |
Castren A2 |
Loppuottelu |
|
216 |
P05K |
14:40 |
KajHa Häviäjä 218 -
WJK Häviäjä 219
|
2-3
(STR) |
Castren A1 |
Pronssiottelu |
|
209 |
P08H |
13:50 |
Tervarit-jun Voittaja 341 -
OLS Keltasininen Voittaja 342
|
5-0
|
Castren A2 |
Loppuottelu |
|
208 |
P08H |
13:50 |
TP-47 valkoinen Häviäjä 341 -
OLS saksa Häviäjä 342
|
3-1
|
Castren A1 |
Pronssiottelu |
|
211 |
P08H |
13:50 |
HauPa keltainen Voittaja 343 -
OHF tytöt Voittaja 344
|
3-1
(STR) |
Huuhkajapuisto E2 |
Sijat 5.-6. |
|
210 |
P08H |
13:50 |
RoPS musta Häviäjä 343 -
PK-37 Häviäjä 344
|
1-2
|
Huuhkajapuisto E1 |
Sijat 7.-8. |
|
212 |
P07H |
13:50 |
PonPa turkoosi Häviäjä 283 -
Ajax sininen Häviäjä 284
|
4-0
|
Länsituuli L1 |
Sijat 11.-12. |
|
213 |
P07H |
13:50 |
RoPS valkoinen Voittaja 283 -
OLS Ruotsi Voittaja 284
|
0-7
|
Länsituuli L2 |
Sijat 9.-10. |
|
214 |
P04K-1 |
13:50 |
Tervarit pun 04 -
OTP 04
|
0-3
|
Pateniemi K3 |
|
|
215 |
P08H |
13:50 |
Ajax Musta 3. / III -
OsPa 1. / IV
|
1-8
|
Talvikkipuisto T1 |
Sarja sijat 9-11 |
|
203 |
P07H |
13:00 |
PK-37 sininen Häviäjä 281 -
Tervarit-jun pun Häviäjä 282
|
0-1
|
Länsituuli L1 |
Sijat 7.-8. |
|
204 |
P07H |
13:00 |
ONS punainen Voittaja 281 -
OHF Voittaja 282
|
0-5
|
Länsituuli L2 |
Sijat 5.-6. |
|
205 |
P04K-1 |
13:00 |
LaFK 04-05 -
FC Raahe 04
|
0-3
|
Pateniemi K3 |
|
|
206 |
P07K |
13:00 |
Tervarti jun musta2 Häviäjä 32 -
Ajax valkoinen Häviäjä 328
|
1-3
|
Talvikkipuisto T1 |
Sijat 11.-12. |
|
207 |
P07K |
13:00 |
OLS sininen Voittaja 327 -
OTP Voittaja 328
|
0-2
|
Talvikkipuisto T2 |
Sijat 9.-10. |
|
202 |
P07K |
13:00 |
RoPS sininen Voittaja 329 -
VPS Voittaja 330
|
1-4
|
Huuhkajapuisto E2 |
Sijat 5.-6. |
|
201 |
P07K |
13:00 |
Pallokarhut Häviäjä 329 -
PonPa musta Häviäjä 330
|
0-1
|
Huuhkajapuisto E1 |
Sijat 7.-8. |
|
199 |
P07K |
13:00 |
PK-37 valkoinen Häviäjä 331 -
TP-47 Häviäjä 332
|
1-3
|
Castren A1 |
Pronssiottelu |
|
200 |
P07K |
13:00 |
OLS keltainen Voittaja 331 -
SuPS musta Voittaja 332
|
0-3
|
Castren A2 |
Loppuottelu |
|
190 |
P06K |
12:10 |
OLS Pohjoinen 1. / I -
KajHa 1. / II
|
1-3
(STR) |
Castren A1 |
Välierä 1-4 |
|
191 |
P06K |
12:10 |
OLS etelä 2. / I -
Ajax valkoinen 3. / I
|
8-1
|
Castren A2 |
Välierä 1-4 |
|
192 |
P06K |
12:10 |
OLS 07 2. / II -
Ajax sininen 2. / III
|
1-4
|
Huuhkajapuisto E1 |
Välierä 5-8 |
|
193 |
P06K |
12:10 |
HauPa vihreä 3. / II -
Tervarit jun mus1 07 1. / III
|
5-0
|
Huuhkajapuisto E2 |
Välierä 5-8 |
|
194 |
P07H |
12:10 |
RoPS Valkoinen 3. / III -
PonPa Turkoosi 3. / IV
|
5-0
|
Länsituuli L1 |
Välierä 9-12 |
|
195 |
P07H |
12:10 |
OLS Ruotsi 1. / IV -
Ajax Sininen 2. / IV
|
13-0
|
Länsituuli L2 |
Välierä 9-12 |
|
196 |
P04K-1 |
12:10 |
Ura-LoVe YJ 04 -
HauPa 04
|
3-1
|
Pateniemi K3 |
|
|
197 |
P06K |
12:10 |
OsPa sininen 3. / III -
Tervarit-jun musta 3. / IV
|
1-3
(STR) |
Talvikkipuisto T1 |
Välierä 9-12 |
|
198 |
P06K |
12:10 |
FC Ylivieska 1. / IV -
FC SCJ pun 2. / IV
|
1-4
|
Talvikkipuisto T2 |
Välierä 9-12 |
|
188 |
P08K-1 |
11:20 |
Ajax sininen 08 -
OLS sininen 08
|
1-2
|
Talvikkipuisto T1 |
|
|
189 |
P08K-1 |
11:20 |
HauPa vihreä 08 -
Ajax valkoinen 08
|
1-2
|
Talvikkipuisto T2 |
|
|
187 |
P04KU-1 |
11:20 |
OLS edustus 05 -
OLS 04
|
2-2
|
Pateniemi K3 |
|
|
186 |
P07H |
11:20 |
OHF 3. / II -
Tervarit-jun pun 1. / III
|
6-2
|
Länsituuli L2 |
Välierä 5-8 |
|
185 |
P07H |
11:20 |
PK-37 Sininen 2. / II -
ONS Punainen 2. / III
|
1-7
|
Länsituuli L1 |
Välierä 5-8 |
|
184 |
P08H |
11:20 |
OsPa 1. / IV -
Pallokarhut 2. / IV
|
9-4
|
Huuhkajapuisto E2 |
Sarja sijat 9-11 |
|
181 |
P05K |
11:20 |
KajHa 1. / I -
TP-47 1. / II
|
1-3
|
Castren A1 |
Välierä 1-4 |
|
183 |
P08K-1 |
11:20 |
Limingan Pallokarhut 08 -
OLS keltainen 08
|
0-5
|
Huuhkajapuisto E1 |
|
|
182 |
P05K |
11:20 |
Huima 2. / I -
WJK 3. / I
|
6-0
|
Castren A2 |
Välierä 1-4 |
|
171 |
P07K |
10:30 |
PK-37 valkoinen 1. / I -
OLS keltainen 1. / II
|
1-4
|
Castren A1 |
Välierä 1-4 |
|
173 |
P07K |
10:30 |
Pallokarhut 2. / II -
RoPS sininen 2. / III
|
1-3
|
Huuhkajapuisto E1 |
Välierä 5-8 |
|
174 |
P07K |
10:30 |
VPS 3. / II -
PonPa musta 1. / III
|
1-0
|
Huuhkajapuisto E2 |
Välierä 5-8 |
|
175 |
P08H |
10:30 |
OHF Tytöt 3. / II -
PK-37 1. / III
|
6-5
(STR) |
Lintula M1 |
Välierä 5-8 |
|
176 |
P07H |
10:30 |
HauPa Musta 1. / I -
SuPS Keltainen 1. / II
|
4-0
|
Länsituuli L1 |
Välierä 1-4 |
|
177 |
P07H |
10:30 |
HauPa Vihreä 2. / I -
ONS Musta 3. / I
|
4-3
|
Länsituuli L2 |
Välierä 1-4 |
|
178 |
P04KU-1 |
10:30 |
Sepsi-78 05 -
HauPa edustus 05
|
1-1
|
Pateniemi K3 |
|
|
179 |
P07K |
10:30 |
OLS Sininen 3. / III -
Tervarit jun musta2 3. / IV
|
6-0
|
Talvikkipuisto T1 |
Välierä 9-12 |
|
180 |
P07K |
10:30 |
OTP 1. / IV -
Ajax valkoinen 2. / IV
|
7-6
(STR) |
Talvikkipuisto T2 |
Välierä 9-12 |
|
172 |
P07K |
10:30 |
SuPS musta 2. / I -
TP-47 3. / I
|
2-1
|
Castren A2 |
Välierä 1-4 |
|
170 |
P06H-2 |
09:40 |
PK-37 valkoinen 06 -
HauPa keltainen 06
|
9-0
|
Talvikkipuisto T2 |
|
|
169 |
P06H-1 |
09:40 |
PK-37 sininen 06 -
Limingan Pallokarhut 06
|
12-0
|
Talvikkipuisto T1 |
|
|
164 |
P08H |
09:40 |
RoPS Musta 07 2. / II -
HauPa keltainen 2. / III
|
1-2
|
Castren A1 |
Välierä 5-8 |
|
165 |
P06K-1 |
09:40 |
FC Ylivieska 06 -
PonPa 06
|
3-1
|
Castren A2 |
|
|
166 |
P05H-1 |
09:40 |
PK-37 05 -
FC Raahe haaste 05
|
11-0
|
Huuhkajapuisto E1 |
|
|
167 |
P05H-2 |
09:40 |
FC Ylivieska 05 -
HauPa musta 05
|
1-4
|
Huuhkajapuisto E2 |
|
|
168 |
P04KU-1 |
09:40 |
Tervarit musta 05 -
KuPS 04
|
0-4
|
Pateniemi K3 |
|
|
160 |
P05K |
08:50 |
RoPS 2. / II -
LPS 1./III
|
3-2
|
Pateniemi K1 |
Välierä 5-8 |
|
161 |
P05K |
08:50 |
OLS 3. / II -
OTP 2./III
|
2-0
|
Pateniemi K2 |
Välierä 5-8 |
|
162 |
P06H-1 |
08:50 |
FC SCJ valkoinen 06 -
Tervarit pun 06
|
0-5
|
Talvikkipuisto T1 |
|
|
163 |
P06H-2 |
08:50 |
FC Kurenpojat 06 -
Tervarit punamusta 06
|
6-2
|
Talvikkipuisto T2 |
|
|
159 |
P06K-1 |
08:50 |
Tervarit musta1 07 -
Ajax valkoinen 06
|
2-7
|
Lintula M1 |
|
|
155 |
P08H |
08:50 |
Tervarit-jun 1. / I -
TP-47 Valkoinen 1. / II
|
2-0
|
Castren A1 |
Välierä 1-4 |
|
158 |
P05H-2 |
08:50 |
OLS pohjoinen 05 -
OTP 05
|
4-0
|
Huuhkajapuisto E2 |
|
|
157 |
P05H-1 |
08:50 |
OLS itä 05 -
Tervarit pun 05
|
2-2
|
Huuhkajapuisto E1 |
|
|
156 |
P08H |
08:50 |
OLS Keltasininen 2. / I -
OLS Saksa 3. / I
|
5-2
|
Castren A2 |
Välierä 1-4 |
|
154 |
P06H-2 |
08:00 |
PK-37 valkoinen 06 -
OsPa valkoinen 06
|
9-0
|
Talvikkipuisto T2 |
|
|
153 |
P06H-1 |
08:00 |
PK-37 sininen 06 -
Ajax haaste 06
|
8-1
|
Talvikkipuisto T1 |
|
|
148 |
P06K-1 |
08:00 |
FC Ylivieska 06 -
OLS 07
|
0-0
|
Castren A2 |
|
|
147 |
P08H |
08:00 |
Pallokarhut 2. / IV -
Ajax Musta 3. / III
|
6-0
|
Castren A1 |
Sarja sijat 9-11 |
|
149 |
P05H-1 |
08:00 |
PK-37 05 -
Ajax 05
|
4-1
|
Huuhkajapuisto E1 |
|
|
150 |
P05H-2 |
08:00 |
FC Ylivieska 05 -
OsPa 05
|
2-0
|
Huuhkajapuisto E2 |
|
|
151 |
P05K |
08:00 |
FC Raahe 3. / III -
PonPa 3. / IV
|
2-1
|
Pateniemi K1 |
Välierä 9-12 |
|
152 |
P05K |
08:00 |
HauPa Valkoinen 1. / IV -
FC SCJ 2. / IV
|
7-1
|
Pateniemi K2 |
Välierä 9-12 |
|