Bokade matcher
Antal: 78
Må 0001-01-01
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
71 | P5-2 | 00:00 | Vendelsömalm - Futuraskolan Sthlm Raptors IF | 5-4 | Arrangör IP | ||
77 | P6-1 | 00:00 | Knorra - Hagsätraskolan | 0-3 | Arrangör IP | ||
78 | P6-1 | 00:00 | IES Älvsjö - Knorra | 3-0 | Arrangör IP | ||
79 | P6-1 | 00:00 | Hagsätraskolan - IES Älvsjö | 3-4 | Arrangör IP | ||
86 | P6-4 | 00:00 | Brandbergsskolan - Södervik | 4-3 | Arrangör IP | ||
87 | P6-4 | 00:00 | WO, Nybohovskolan - Vendelsömalm | 0-3 (WO) | Arrangör IP | ||
88 | P6-4 | 00:00 | Södervik - WO, Nybohovskolan | 3-0 (WO) | Arrangör IP | ||
89 | P6-4 | 00:00 | Vendelsömalm - Brandbergsskolan | 1-4 | Arrangör IP | ||
90 | P6-4 | 00:00 | Vendelsömalm - Södervik | 2-4 | Arrangör IP | ||
91 | P6-4 | 00:00 | Brandbergsskolan - WO, Nybohovskolan | 3-0 (WO) | Arrangör IP |
Lö 0002-02-02
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
55 | P7-17 | 00:00 | VRS Vasastan - Deltaskolans IF | 1-1 | Arrangör IP | ||
56 | P7-17 | 00:00 | Söderbymalmsskolan 1 - VRS Vasastan | 0-3 | Arrangör IP | ||
57 | P7-17 | 00:00 | Deltaskolans IF - Söderbymalmsskolan 1 | 0-1 | Arrangör IP |
Fr 2018-10-26
To 2018-11-01
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11 | P7-1 | 00:00 | VRS Vasastan - Brandbergsskolan | 6-3 | Arrangör IP | ||
17 | P7-3 | 00:00 | Kista grundskola - Järvaskolan | 2-1 | Arrangör IP |
Må 2018-11-05
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
34 | P7-9 | 00:00 | Hagsätraskolan - Botkyrka Friskola | 0-0 | Arrangör IP | ||
35 | P7-9 | 00:00 | (H) Aspudden 1 - Hagsätraskolan | 12-0 | Arrangör IP |
Fr 2018-11-23
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
52 | P7-5 | 00:00 | Lillholm IF - Björkebyskolan lag 1 | 0-3 (WO) | Arrangör IP | ||
53 | P7-5 | 00:00 | Annerstaskolan - Lillholm IF | 3-0 (WO) | Arrangör IP | ||
54 | P7-5 | 00:00 | Björkebyskolan lag 1 - Annerstaskolan | 3-2 (STR) | Arrangör IP |
On 2019-04-24
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
74 | P5-3 | 00:00 | Västerholm - Botkyrka Friskola | 3-0 | Arrangör IP | ||
75 | P5-3 | 00:00 | Lillholm IF - Västerholm | 1-0 | Arrangör IP | ||
76 | P5-3 | 00:00 | Botkyrka Friskola - Lillholm IF | 0-4 | Arrangör IP |
To 2019-04-25
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
61 | P7-19 | 00:00 | IES Kista Year 7 - Bergtorp | 1-6 | Arrangör IP | ||
62 | P7-19 | 00:00 | Kista grundskola - IES Kista Year 7 | 0-3 (WO) | Arrangör IP | ||
63 | P7-19 | 00:00 | Bergtorp - Kista grundskola | 3-0 (WO) | Arrangör IP | ||
83 | P6-3 | 00:00 | Rosendalsskolans IF - Kunskapsskolan Täby | 0-1 | Arrangör IP | ||
84 | P6-3 | 00:00 | Bergtorp - Rosendalsskolans IF | 4-1 | Arrangör IP | ||
85 | P6-3 | 00:00 | Kunskapsskolan Täby - Bergtorp | 0-4 | Arrangör IP |
Fr 2019-04-26
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
95 | P4-1 | 09:30 | IES Älvsjö - Lillholm IF | 3-1 | Årstagården BP 7v7 1 | ||
96 | P4-1 | 09:30 | Solberga/Kämpetorpkolan - Töjnaskolan | 1-2 | Årstagården BP 7v7 2 | ||
97 | P4-1 | 10:00 | Vendelsömalm - IES Älvsjö | 2-7 | Årstagården BP 7v7 1 | ||
98 | P4-1 | 10:00 | Lillholm IF - Solberga/Kämpetorpkolan | 1-3 | Årstagården BP 7v7 2 | ||
99 | P4-1 | 10:30 | Töjnaskolan - Vendelsömalm | 6-0 | Årstagården BP 7v7 1 | ||
100 | P4-1 | 10:30 | IES Älvsjö - Solberga/Kämpetorpkolan | 4-1 | Årstagården BP 7v7 2 | ||
101 | P4-1 | 11:30 | Vendelsömalm - Lillholm IF | 0-6 | Årstagården BP 7v7 1 | ||
102 | P4-1 | 11:30 | Töjnaskolan - IES Älvsjö | 1-4 | Årstagården BP 7v7 2 | ||
103 | P4-1 | 12:00 | Solberga/Kämpetorpkolan - Vendelsömalm | 1-0 | Årstagården BP 7v7 1 | ||
104 | P4-1 | 12:00 | Lillholm IF - Töjnaskolan | 3-1 | Årstagården BP 7v7 2 |
Må 2019-04-29
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
58 | P7-18 | 00:00 | (H) Aspudden 1 - Björkebyskolan lag 1 | 4-0 | Arrangör IP | ||
59 | P7-18 | 00:00 | Söderbymalmsskolan 2 - (H) Aspudden 1 | 1-5 | Arrangör IP | ||
60 | P7-18 | 00:00 | Björkebyskolan lag 1 - Söderbymalmsskolan 2 | 2-1 | Arrangör IP | ||
81 | P6-2 | 13:30 | Östbergaskolan - Västerholm | 4-8 | Lisebergs BP |
To 2019-05-02
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
65 | P5-1 | 12:30 | Östbergaskolan - Hagsätraskolan | 3-4 | Solberga BP | ||
66 | P5-1 | 13:15 | Solberga/Kämpetorpkolan - Östbergaskolan | 5-0 | Solberga BP | ||
67 | P5-1 | 14:00 | Hagsätraskolan - Solberga/Kämpetorpkolan | 2-4 | Solberga BP |
On 2019-05-15
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
80 | P6-2 | 13:00 | Västerholm - Solberga/Kämpetorpkolan | 2-7 | Solberga BP |
Må 2019-05-20
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
105 | P7-20 | 00:00 | Bergtorp - (H) Aspudden 1 | 2-2 | |||
106 | P7-20 | 00:00 | VRS Vasastan - Bergtorp | 1-4 | |||
107 | P7-20 | 00:00 | (H) Aspudden 1 - VRS Vasastan | 2-2 |
On 2019-05-22
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
82 | P6-2 | 13:30 | Solberga/Kämpetorpkolan - Östbergaskolan | 11-3 | Lisebergs BP |
Ti 2019-06-04
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
113 | P5-17 | 10:00 | Solberga/Kämpetorpkolan - Lillholm IF | 1-2 | Årstagårdens BP | ||
114 | P5-17 | 10:30 | Vendelsömalm - Solberga/Kämpetorpkolan | 2-2 | Årstagårdens BP | ||
112 | P5-17 | 11:00 | Lillholm IF - Vendelsömalm | 4-2 | Årstagårdens BP | ||
115 | P6 | 12:30 | IES Älvsjö - Solberga/Kämpetorpkolan | 4-5 (STR) | Årstagårdens BP | Semifinal 1 | |
116 | P6 | 13:00 | Bergtorp - Brandbergsskolan | 0-2 | Årstagårdens BP | Semifinal 2 | |
118 | P6 | 13:30 | IES Älvsjö - Bergtorp | 3-2 | Årstagårdens BP | Placeringsmatch | |
117 | P6 | 14:00 | Solberga/Kämpetorpkolan - Brandbergsskolan | 2-5 | Årstagårdens BP | FINAL |