OBS: Är ni här via mobilen finns det en chans att ni inte kan se alla spelscheman. Vi försöker åtgärda detta. Använd en dator tillsvidare.
P08-1 | P08-2 | P08-3 | ||||||||
Råsunda IS Blå | Råsunda IS Vit | Ekerö IK Blå | ||||||||
Ekerö IK Vit | Gröndals IK Blå | Gröndals IK Vit | ||||||||
IF Brommapojkarna 30 | Sollentuna FK Svart | Sollentuna FK Vit | ||||||||
Ängby IF 1 | Ängby IF 2 | Årsta FF P08:2 | ||||||||
Tid | Plan | Tid | Plan | Tid | Plan | |||||
09:20 | R1 | Råsunda IS Blå - Ekerö IK Vit | 10:00 | R3 | Råsunda IS Vit - Gröndals IK Blå | 09:20 | R5 | Ekerö IK Blå - Gröndals IK Vit | ||
09:20 | R2 | IF Brommapojkarna 30 - Ängby IF 1 | 10:00 | R4 | Sollentuna FK Svart - Ängby IF 2 | 09:20 | R6 | Sollentuna FK Vit - Årsta FF P08:2 | ||
10:40 | R5 | Ekerö IK Vit - IF Brommapojkarna 30 | 11:20 | R1 | Gröndals IK Blå - Sollentuna FK Svart | 10:40 | R3 | Gröndals IK Vit - Sollentuna FK Vit | ||
10:40 | R6 | Råsunda IS Blå - Ängby IF 1 | 11:20 | R2 | Råsunda IS Vit - Ängby IF 2 | 10:40 | R4 | Årsta FF P08:2 - Ekerö IK Blå | ||
12:40 | R3 | Råsunda IS Blå - IF Brommapojkarna 30 | 13:20 | R3 | Råsunda IS Vit - Sollentuna FK Svart | 12:40 | R1 | Ekerö IK Blå - Sollentuna FK Vit | ||
12:40 | R4 | Ängby IF 1 - Ekerö IK Vit | 13:20 | R4 | Ängby IF 2- Gröndals IK Blå | 12:40 | R2 | Årsta FF P08:2 - Gröndals IK Vit |
P09-1 | P09-2 | P09-3 | P09-4 | |||||||||||
AIK (Gul City) | AIK (Gul United) | AIK (Lila City) | AIK (Lila United) | |||||||||||
Dalarö SK | BP 29 | Enskede IK | Djurgårdens IF 10 | |||||||||||
Hammarby IF FF 16 | Råsunda IS Blå | Hammarby IF 24 | Hammarby IF 30 | |||||||||||
IFK Haninge | Hammarby IF FF 5 | IFK LIdingö 7 | Råsunda IS Vit | |||||||||||
Tid | Plan | Tid | Plan | Tid | Plan | Tid | Plan | |||||||
10:00 | R1 | AIK (Gul City) - Dalarö SK | 09:20 | R3 | AIK (Gul United) - BP 29 | 10:00 | R5 | AIK (Lila City) - Enskede IK | 10:40 | R1 | AIK (Lila United) - Djurgårdens IF 10 | |||
10:00 | R2 | Hammarby IF FF 16 - IFK Haninge | 09:20 | R4 | Råsunda IS Blå - Hammarby IF FF 5 | 10:00 | R6 | Hammarby IF 24 - IFK LIdingö 7 | 10:40 | R2 | Råsunda IS Vit - Hammarby IF 30 | |||
11:20 | R3 | Dalarö SK - Hammarby IF FF 16 | 11:20 | R5 | Råsunda IS Blå - BP 29 | 12:00 | R1 | Enskede IK - Hammarby IF 24 | 12:00 | R3 | Djurgårdens IF 10 - Hammarby IF 30 | |||
11:20 | R4 | IFK Haninge - AIK (Gul City) | 11:20 | R6 | Hammarby IF FF 5 - AIK (Gul United) | 12:00 | R2 | IFK LIdingö 7 - AIK (Lila City) | 12:00 | R4 | Råsunda IS Vit - AIK (Lila United) | |||
14:00 | R5 | AIK (Gul City) - Hammarby IF FF 16 | 14:00 | R3 | Råsunda IS Blå - AIK (Gul United) | 14:40 | R1 | AIK (Lila City) - Hammarby IF 24 | 14:40 | R3 | AIK (Lila United) - Hammarby IF 30 | |||
14:00 | R6 | IFK Haninge - Dalarö SK | 14:00 | R4 | BP 29 - Hammarby IF FF 5 | 14:40 | R2 | IFK LIdingö 7 - Enskede IK | 14:40 | R4 | Råsunda IS Vit - Djurgårdens IF 10 |
P10-1 | P10-2 | P10-3 | ||||||||
Segeltorps IF | FC Järfälla Vit | FC Järfälla Svart | ||||||||
Ursvik IK Blå 2 | Hammarby P10-30 | Hammarby IF P10:11 | ||||||||
Dalarö SK | Ursvik IK Blå 1 | Rönninge/Salem 1 | ||||||||
Rönninge/Salem 2 | Råsunda IS |
Täby FK P10:8 | ||||||||
Tid | Plan | Tid | Plan | Tid | Plan | |||||
12:00 | R5 | Segeltorps IF - Ursvik IK Blå 2 | 14:00 | R1 | FC Järfälla Vit - Hammarby P10-30 | 13:20 | R5 | FC Järfälla Svart - Hammarby IF P10:11 | ||
12:00 | R6 | Dalarö SK - Rönninge/Salem 2 | 14:00 | R2 | Ursvik IK Blå 1 - Råsunda IS |
13:20 | R6 | Rönninge/Salem 1 - Täby FK P10:8 | ||
13:20 | R1 | Ursvik IK Blå 2 - Dalarö SK | 16:00 | R3 | Hammarby P10-30 - Ursvik IK Blå 1 | 16:00 | R1 | Hammarby IF P10:11 - Rönninge/Salem 1 | ||
13:20 | R2 | Segeltorps IF - Rönninge/Salem 2 | 16:00 | R4 | Råsunda IS - FC Järfälla Vit | 16:00 | R2 | Täby FK P10:8 - FC Järfälla Svart | ||
15:20 | R3 | Segeltorps IF - Dalarö SK | 17:20 | R1 | FC Järfälla Vit - Ursvik IK Blå 1 | 17:20 | R3 | FC Järfälla Svart - Rönninge/Salem 1 | ||
15:20 | R4 | Rönninge/Salem 2 - Ursvik IK Blå 2 | 17:20 | R2 | Råsunda IS - Hammarby P10-30 | 17:20 | R4 | Täby FK P10:8 - Hammarby IF P10:11 |
P11 | ||
Råsunda IS | ||
Segeltorps IF P11:3 | ||
Vakant 1 | ||
Vakant 2 | ||
Tid | Plan | |
12:40 | R5 | Segeltorps IF P11:3 - Vakant 1 |
12:40 | R6 | Råsunda IS - Vakant 2 |
15:20 | R1 | Råsunda IS - Segeltorps IF P11:3 |
15:20 | R2 | Vakant 1 - Vakant 2 |
16:40 | R1 | Råsunda IS - Vakant 1 |
16:40 | R2 | Vakant 2 - Segeltorps IF P11:3 |