90 |
P01-2 |
21:20 |
Tungelsta IF P02 -
Ingarö IF
|
1-6
|
TORV-T (Haninge C) |
|
|
91 |
P05-1 |
21:20 |
Stäkets IF -
Vallentuna IBK
|
9-2
|
TUNG |
|
|
159 |
F05-1 |
21:20 |
Barracuda (RU) -
Tungelsta IF
|
4-3
|
SÖDB (Kaatach-hallen) |
|
|
88 |
P05-1 |
21:20 |
AIK -
Bergs IK Svart
|
4-6
|
RIBB |
|
|
84 |
P05-2 |
20:30 |
Bergs IK Gul -
Tyresö/Trollbäcken
|
5-5
|
RIBB |
|
|
85 |
P05-2 |
20:30 |
Ylöjärven Pallo (FI) -
Västerhaninge IBK
|
5-7
|
SÖDB (Kaatach-hallen) |
|
|
86 |
P04-2 |
20:30 |
Västerhaninge IBK svart -
Huddinge IBS
|
0-5
|
TORV-T (Haninge C) |
|
|
87 |
P05-2 |
20:30 |
Rotebro IBK Vit -
Tungelsta IF
|
5-2
|
TUNG |
|
|
80 |
P07-1 |
19:40 |
Skogås Trångsund IBK P07 -
Västerhaninge IBK
|
Dolt
|
RIBB |
|
|
81 |
P03-1 |
19:40 |
Sigtuna IF IBK -
Huddinge IBS
|
4-4
|
SÖDB (Kaatach-hallen) |
|
|
82 |
P05-1 |
19:40 |
Barracuda (RU) -
Rotebro IBK Blå
|
5-1
|
TORV-T (Haninge C) |
|
|
83 |
P03-1 |
19:40 |
Duvbo IK -
Ekerö IK
|
6-3
|
TUNG |
|
|
160 |
F05-1 |
18:50 |
FBI Tullinge -
Värmdö IF
|
4-4
|
RIBB |
|
|
77 |
F03-1 |
18:50 |
FBI Tullinge -
Tungelsta IF
|
4-0
|
SÖDB (Kaatach-hallen) |
|
|
78 |
F03-1 |
18:50 |
Bro IK F04 -
Västerhaninge IBK F04
|
0-1
|
TORV-T (Haninge C) |
|
|
79 |
P04-1 |
18:50 |
Storvreta IBK -
Ekerö IK
|
5-0
|
TUNG |
|
|
75 |
P04-1 |
18:00 |
Västerhaninge IBK blå -
Tungelsta IF
|
4-0
|
TUNG |
|
|
74 |
P05-1 |
18:00 |
Bergs IK Svart -
Stäkets IF
|
2-3
|
TORV-T (Haninge C) |
|
|
73 |
P01-2 |
18:00 |
Ingarö IF -
Vendelsö IK P02
|
2-0
|
SÖDB (Kaatach-hallen) |
|
|
72 |
P04-2 |
18:00 |
Vallentuna IBK -
Västerhaninge IBK svart
|
2-3
|
RIBB |
|
|
69 |
P05-2 |
17:10 |
Tungelsta IF -
Bergs IK Gul
|
1-6
|
SÖDB (Kaatach-hallen) |
|
|
71 |
P01-1 |
17:10 |
Tungelsta IF -
Offensiv Lidingö
|
4-6
|
TUNG |
|
|
70 |
P01-1 |
17:10 |
IK Sirius IBK -
AIK
|
3-1
|
TORV-T (Haninge C) |
|
|
68 |
P07-1 |
17:10 |
Skogås Trångsund P08 -
Västerhaninge IBK
|
Dolt
|
RIBB |
|
|
64 |
P07-1 |
16:20 |
Skogås Trångsund IBK P07 -
Ekerö IK Vit
|
Dolt
|
RIBB |
|
|
65 |
P05-2 |
16:20 |
Tyresö/Trollbäcken -
Ylöjärven Pallo (FI)
|
2-4
|
SÖDB (Kaatach-hallen) |
|
|
66 |
P05-1 |
16:20 |
Rotebro IBK Blå -
AIK
|
1-1
|
TORV-T (Haninge C) |
|
|
67 |
P05-2 |
16:20 |
Västerhaninge IBK -
Rotebro IBK Vit
|
7-6
|
TUNG |
|
|
163 |
F05-1 |
15:30 |
Sköndals IK -
FBI Tullinge
|
4-3
|
RIBB |
|
|
164 |
F05-1 |
15:30 |
Barracuda (RU) -
Huddinge IK
|
0-6
|
SÖDB (Kaatach-hallen) |
|
|
62 |
F03-1 |
15:30 |
Tungelsta IF -
Ekerö IK
|
1-3
|
TORV-T (Haninge C) |
|
|
63 |
F02-1 |
15:30 |
Älvsjö AIK IBF -
Vendelsö IK
|
4-3
|
TUNG |
|
|
57 |
P05-1 |
14:40 |
Vallentuna IBK -
Barracuda (RU)
|
0-8
|
SÖDB (Kaatach-hallen) |
|
|
58 |
P03-2 |
14:40 |
Kumla IBK -
Älta IF
|
0-2
|
TORV-T (Haninge C) |
|
|
59 |
P01-2 |
14:40 |
Ingarö IF -
Tungelsta IF P02
|
8-2
|
TUNG |
|
|
56 |
P04-2 |
14:40 |
Vallentuna IBK -
Huddinge IBS
|
7-1
|
RIBB |
|
|
55 |
F03-1 |
13:50 |
FBI Tullinge -
Bro IK F04
|
6-0
|
TUNG |
|
|
53 |
P01-1 |
13:50 |
Tungelsta IF -
IK Sirius IBK
|
3-4
|
SÖDB (Kaatach-hallen) |
|
|
54 |
P01-1 |
13:50 |
Offensiv Lidingö -
AIK
|
7-1
|
TORV-T (Haninge C) |
|
|
49 |
P07-1 |
13:00 |
Skogås Trångsund P08 -
Skogås Trångsund IBK P07
|
Dolt
|
RIBB |
|
|
50 |
F02-1 |
13:00 |
Värmdö IF -
Bro IK
|
2-2
|
SÖDB (Kaatach-hallen) |
|
|
162 |
F05-1 |
13:00 |
Tungelsta IF -
Huddinge IK
|
1-5
|
TUNG |
|
|
45 |
P07-1 |
12:10 |
Västerhaninge IBK -
Ekerö IK Vit
|
Dolt
|
RIBB |
|
|
46 |
P04-1 |
12:10 |
Västerhaninge IBK blå -
Storvreta IBK
|
4-0
|
SÖDB (Kaatach-hallen) |
|
|
47 |
P05-2 |
12:10 |
Tyresö/Trollbäcken -
Tungelsta IF
|
2-1
|
TORV-T (Haninge C) |
|
|
48 |
P05-1 |
12:10 |
AIK -
Stäkets IF
|
1-8
|
TUNG |
|
|
41 |
P05-1 |
11:20 |
Rotebro IBK Blå -
Vallentuna IBK
|
1-0
|
RIBB |
|
|
151 |
F05-1 |
11:20 |
Barracuda (RU) -
Värmdö IF
|
2-4
|
SÖDB (Kaatach-hallen) |
|
|
43 |
P05-2 |
11:20 |
Ylöjärven Pallo (FI) -
Rotebro IBK Vit
|
2-1
|
TORV-T (Haninge C) |
|
|
44 |
P04-2 |
11:20 |
Huddinge IBS -
Västerhaninge IBK svart
|
3-2
|
TUNG |
|
|
39 |
P01-2 |
10:30 |
Tungelsta IF P02 -
Vendelsö IK P02
|
4-5
|
TORV-T (Haninge C) |
|
|
40 |
P01-1 |
10:30 |
AIK -
Tungelsta IF
|
2-2
|
TUNG |
|
|
157 |
F05-1 |
10:30 |
Huddinge IK -
FBI Tullinge
|
4-4
|
SÖDB (Kaatach-hallen) |
|
|
156 |
F05-1 |
10:30 |
Tungelsta IF -
Sköndals IK
|
1-4
|
RIBB |
|
|
33 |
P04-1 |
09:40 |
Tungelsta IF -
Ekerö IK
|
4-3
|
RIBB |
|
|
34 |
F03-1 |
09:40 |
Västerhaninge IBK F04 -
Ekerö IK
|
0-4
|
SÖDB (Kaatach-hallen) |
|
|
35 |
P05-1 |
09:40 |
Barracuda (RU) -
Bergs IK Svart
|
3-2
|
TORV-T (Haninge C) |
|
|
36 |
F02-1 |
09:40 |
Värmdö IF -
Älvsjö AIK IBF
|
1-3
|
TUNG |
|
|
29 |
P05-2 |
08:50 |
Bergs IK Gul -
Västerhaninge IBK
|
5-6
|
RIBB |
|
|
31 |
P03-1 |
08:50 |
Duvbo IK -
Sigtuna IF IBK
|
3-3
|
TORV-T (Haninge C) |
|
|
32 |
F03-1 |
08:50 |
Bro IK F04 -
Tungelsta IF
|
1-0
|
TUNG |
|
|
25 |
P07-1 |
08:00 |
Ekerö IK Vit -
Skogås Trångsund P08
|
Dolt
|
RIBB |
|
|
26 |
F02-1 |
08:00 |
Bro IK -
Vendelsö IK
|
3-1
|
SÖDB (Kaatach-hallen) |
|
|
27 |
P03-2 |
08:00 |
Tungelsta IF -
Älta IF
|
5-2
|
TORV-T (Haninge C) |
|
|
28 |
P03-1 |
08:00 |
Ekerö IK -
Huddinge IBS
|
2-6
|
TUNG |
|
|