180 |
P05 |
19:30 |
Syrianska IF Västerås -
Hammarby
|
1-9
|
Källbrinks IP 71 |
FINAL |
|
179 |
P04 |
19:20 |
Stuvsta P04:3 BLÅ -
Hammarby P04-9
|
0-5
|
Visättra IP 71 |
FINAL |
|
177 |
P04 |
18:50 |
Tyresö FF Krusboda -
Husby FF
|
3-0
|
Visättra IP 71 |
Plac. 5-6 |
|
178 |
P04 |
18:50 |
Segeltorps IF P04:3 -
Stuvsta p04:3 GUL
|
4-2
|
Visättra IP 72 |
Plac. 7-8 |
|
175 |
P05 |
18:40 |
Pappas Pojkar FF -
Syrianska IF Västerås
|
2-5
|
Källbrinks IP 71 |
Semifinal 1 |
|
176 |
P05 |
18:40 |
Hammarby -
BP P05-3
|
4-0
|
Källbrinks IP 72 |
Semifinal 2 |
|
173 |
P04 |
18:20 |
Stuvsta P04:3 BLÅ -
IFK Aspudden-Tellus
|
2-0
(STR) |
Visättra IP 71 |
Semifinal 1 |
|
174 |
P04 |
18:20 |
Hammarby P04.3 -
Hammarby P04-9
|
0-5
|
Visättra IP 72 |
Semifinal 2 |
|
168 |
P05 |
17:50 |
Djurgården IF FF -
Tyresö FF S/B 2
|
4-0
|
Källbrinks IP 71 |
Placeringsmatch |
|
169 |
P05 |
17:50 |
Tyresö FF S/B 1 -
Hanvikens SK Lag Röd
|
7-6
(STR) |
Källbrinks IP 72 |
Placeringsmatch |
|
170 |
P05 |
17:50 |
Stuvsta IF/lag 1 -
TÄBY FK P05:02
|
3-2
(STR) |
Källbrinks IP 73 |
Placeringsmatch |
|
171 |
P05 |
17:50 |
Tullinge TP FK Grön -
Stuvsta IF grön
|
0-1
|
Källbrinks IP 74 |
Placeringsmatch |
|
172 |
F05 |
17:50 |
Huddinge IF -
Älta IF Svart
|
0-1
(STR) |
Sörskogens IP 71 |
FINAL |
|
167 |
P04-2 |
17:30 |
Husby FF -
Hammarby P04.3
|
0-1
|
Visättra IP 72 |
|
|
166 |
P04-2 |
17:30 |
Stuvsta p04:3 GUL -
IFK Aspudden-Tellus
|
1-5
|
Visättra IP 71 |
|
|
161 |
P05 |
17:20 |
Tullinge TP FK Gul -
Syrianska IF Västerås
|
6-8
(STR) |
Källbrinks IP 72 |
1/4-final 2 |
|
160 |
P05 |
17:20 |
Pappas Pojkar FF -
SegeltorpsIF P05:3 United
|
4-0
|
Källbrinks IP 71 |
1/4-final 1 |
|
162 |
P05 |
17:20 |
Hammarby -
Enskede IK
|
8-0
|
Källbrinks IP 73 |
1/4-final 3 |
|
163 |
P05 |
17:20 |
BP P05-3 -
Jarlabergs IF 05 svart
|
5-4
(STR) |
Källbrinks IP 74 |
1/4-final 4 |
|
164 |
F05 |
17:20 |
Älta if Gul -
Stuvsta F05
|
0-0
|
Sörskogens IP 71 |
Plac. 5-6 |
|
165 |
F05 |
17:20 |
Mälarhöjdens IK -
Älvsjö AIK Vit
|
0-0
|
Sörskogens IP 72 |
Plac. 7-8 |
|
158 |
P04-1 |
17:00 |
Tyresö FF Krusboda -
Stuvsta P04:3 BLÅ
|
2-3
|
Visättra IP 71 |
|
|
159 |
P04-1 |
17:00 |
Segeltorps IF P04:3 -
Hammarby P04-9
|
2-3
|
Visättra IP 72 |
|
|
156 |
F05 |
16:50 |
Huddinge IF -
Ingarö IF
|
2-0
|
Sörskogens IP 71 |
Semifinal 1 |
|
157 |
F05 |
16:50 |
Bele Barkarby -
Älta IF Svart
|
0-1
|
Sörskogens IP 72 |
Semifinal 2 |
|
152 |
P05-3 |
16:30 |
Hanvikens SK Lag Röd -
Hammarby
|
0-7
|
Källbrinks IP 73 |
|
|
153 |
P05-4 |
16:30 |
SegeltorpsIF P05:3 United -
Jarlabergs IF 05 svart
|
5-5
|
Källbrinks IP 74 |
|
|
154 |
P04-2 |
16:30 |
IFK Aspudden-Tellus -
Hammarby P04.3
|
0-1
|
Visättra IP 71 |
|
|
155 |
P04-2 |
16:30 |
Stuvsta p04:3 GUL -
Husby FF
|
0-4
|
Visättra IP 72 |
|
|
151 |
P05-4 |
16:30 |
TÄBY FK P05:02 -
Tyresö FF S/B 2
|
1-0
|
Källbrinks IP 72 |
|
|
150 |
P05-3 |
16:30 |
Tullinge TP FK Gul -
Stuvsta IF grön
|
5-0
|
Källbrinks IP 71 |
|
|
143 |
P05-2 |
16:00 |
Tyresö FF S/B 1 -
Tullinge TP FK Grön
|
3-0
|
Källbrinks IP 72 |
|
|
149 |
P04-1 |
16:00 |
Tyresö FF Krusboda -
Segeltorps IF P04:3
|
2-1
|
Visättra IP 72 |
|
|
142 |
P05-1 |
16:00 |
Stuvsta IF/lag 1 -
Pappas Pojkar FF
|
2-2
|
Källbrinks IP 71 |
|
|
145 |
P05-2 |
16:00 |
Syrianska IF Västerås -
Enskede IK
|
2-1
|
Källbrinks IP 74 |
|
|
144 |
P05-1 |
16:00 |
Djurgården IF FF -
BP P05-3
|
1-3
|
Källbrinks IP 73 |
|
|
146 |
F05-2 |
16:00 |
Älvsjö AIK Vit -
Älta IF Svart
|
0-1
|
Sörskogens IP 71 |
|
|
147 |
F05-2 |
16:00 |
Stuvsta F05 -
Ingarö IF
|
0-1
|
Sörskogens IP 72 |
|
|
148 |
P04-1 |
16:00 |
Stuvsta P04:3 BLÅ -
Hammarby P04-9
|
1-1
|
Visättra IP 71 |
|
|
137 |
P05-4 |
15:30 |
TÄBY FK P05:02 -
SegeltorpsIF P05:3 United
|
0-2
|
Källbrinks IP 74 |
|
|
138 |
F05-1 |
15:30 |
Älta if Gul -
Mälarhöjdens IK
|
3-1
|
Sörskogens IP 71 |
|
|
139 |
F05-1 |
15:30 |
Huddinge IF -
Bele Barkarby
|
1-1
|
Sörskogens IP 72 |
|
|
140 |
P04-2 |
15:30 |
Husby FF -
IFK Aspudden-Tellus
|
2-2
|
Visättra IP 71 |
|
|
141 |
P04-2 |
15:30 |
Hammarby P04.3 -
Stuvsta p04:3 GUL
|
1-3
|
Visättra IP 72 |
|
|
135 |
P05-3 |
15:30 |
Tullinge TP FK Gul -
Hanvikens SK Lag Röd
|
3-1
|
Källbrinks IP 72 |
|
|
136 |
P05-3 |
15:30 |
Stuvsta IF grön -
Hammarby
|
0-5
|
Källbrinks IP 73 |
|
|
134 |
P05-4 |
15:30 |
Tyresö FF S/B 2 -
Jarlabergs IF 05 svart
|
1-3
|
Källbrinks IP 71 |
|
|
127 |
P05-2 |
15:00 |
Tullinge TP FK Grön -
Enskede IK
|
5-2
|
Källbrinks IP 71 |
|
|
129 |
P05-2 |
15:00 |
Tyresö FF S/B 1 -
Syrianska IF Västerås
|
1-6
|
Källbrinks IP 74 |
|
|
128 |
P05-1 |
15:00 |
Stuvsta IF/lag 1 -
Djurgården IF FF
|
1-2
|
Källbrinks IP 72 |
|
|
130 |
F05-2 |
15:00 |
Älta IF Svart -
Ingarö IF
|
3-2
|
Sörskogens IP 71 |
|
|
131 |
F05-2 |
15:00 |
Älvsjö AIK Vit -
Stuvsta F05
|
1-3
|
Sörskogens IP 72 |
|
|
132 |
P04-1 |
15:00 |
Segeltorps IF P04:3 -
Stuvsta P04:3 BLÅ
|
0-2
|
Visättra IP 71 |
|
|
133 |
P04-1 |
15:00 |
Hammarby P04-9 -
Tyresö FF Krusboda
|
0-0
|
Visättra IP 72 |
|
|
120 |
P06 |
14:30 |
Hammarby P07 A -
IFK Tumba
|
3-1
(STR) |
Källbrinks IP 73 |
FINAL |
|
121 |
P05-4 |
14:30 |
Jarlabergs IF 05 svart -
TÄBY FK P05:02
|
5-0
|
Källbrinks IP 74 |
|
|
122 |
F05-1 |
14:30 |
Mälarhöjdens IK -
Bele Barkarby
|
0-6
|
Sörskogens IP 71 |
|
|
123 |
F05-1 |
14:30 |
Älta if Gul -
Huddinge IF
|
0-4
|
Sörskogens IP 72 |
|
|
119 |
P05-4 |
14:30 |
SegeltorpsIF P05:3 United -
Tyresö FF S/B 2
|
0-2
|
Källbrinks IP 72 |
|
|
118 |
P05-1 |
14:30 |
Pappas Pojkar FF -
BP P05-3
|
2-0
|
Källbrinks IP 71 |
|
|
112 |
P05-3 |
14:00 |
Hanvikens SK Lag Röd -
Stuvsta IF grön
|
2-2
|
Källbrinks IP 74 |
|
|
114 |
F05-2 |
14:00 |
Ingarö IF -
Älvsjö AIK Vit
|
6-0
|
Sörskogens IP 72 |
|
|
111 |
P05-3 |
14:00 |
Hammarby -
Tullinge TP FK Gul
|
4-1
|
Källbrinks IP 73 |
|
|
113 |
F05-2 |
14:00 |
Stuvsta F05 -
Älta IF Svart
|
1-3
|
Sörskogens IP 71 |
|
|
103 |
P06 |
13:30 |
Hammarby P07 A -
Lidingö P06:3
|
11-2
|
Källbrinks IP 71 |
Semifinal 1 |
|
104 |
P06 |
13:30 |
IFK Tumba -
Örby IS United
|
3-0
|
Källbrinks IP 72 |
Semifinal 2 |
|
105 |
P05-2 |
13:30 |
Enskede IK -
Tyresö FF S/B 1
|
6-3
|
Källbrinks IP 73 |
|
|
106 |
F04 |
13:30 |
Saltsjö-Boo IF -
Boo IS
|
2-3
(STR) |
Sörskogens IP 71 |
FINAL |
|
107 |
F05-1 |
13:30 |
Huddinge IF -
Mälarhöjdens IK
|
3-0
|
Sörskogens IP 72 |
|
|
95 |
P05-1 |
13:00 |
Djurgården IF FF -
Pappas Pojkar FF
|
1-2
|
Källbrinks IP 71 |
|
|
96 |
P05-2 |
13:00 |
Syrianska IF Västerås -
Tullinge TP FK Grön
|
8-0
|
Källbrinks IP 72 |
|
|
97 |
P05-1 |
13:00 |
BP P05-3 -
Stuvsta IF/lag 1
|
2-0
|
Källbrinks IP 73 |
|
|
98 |
F05-1 |
13:00 |
Bele Barkarby -
Älta if Gul
|
0-0
|
Sörskogens IP 71 |
|
|
99 |
F06 |
13:00 |
Huddinge IF -
Ingarö IF Gul
|
3-0
|
Sörskogens IP 72 |
FINAL |
|
90 |
F04-1 |
12:30 |
New Mill Indians -
Älta IF
|
1-2
|
Sörskogens IP 71 |
|
|
91 |
F04-1 |
12:30 |
MIK f04 -
Saltsjö-Boo IF
|
0-8
|
Sörskogens IP 72 |
|
|
89 |
P06-3 |
12:30 |
Lidingö P06:3 -
Täby FK P06:3
|
2-1
|
Källbrinks IP 73 |
|
|
88 |
P06-2 |
12:30 |
IFK Tumba -
Stuvsta P06 grön
|
3-0
|
Källbrinks IP 72 |
|
|
87 |
P06-1 |
12:30 |
Enskede IK Vit 2 -
Lidingö P06:16
|
1-4
|
Källbrinks IP 71 |
|
|
79 |
P06-1 |
12:00 |
Hammarby P07 A -
Årsta FF svart
|
11-0
|
Källbrinks IP 71 |
|
|
80 |
P06-2 |
12:00 |
Stureby sk -
Örby IS FC
|
3-3
|
Källbrinks IP 72 |
|
|
81 |
P06-3 |
12:00 |
Stuvsta P06:3 -
Örby IS United
|
0-7
|
Källbrinks IP 73 |
|
|
82 |
F06-1 |
12:00 |
Ingarö IF Gul -
Ängby IF
|
1-1
|
Sörskogens IP 71 |
|
|
83 |
F06-1 |
12:00 |
IFK Haninge -
Stuvsta IF
|
0-1
|
Sörskogens IP 72 |
|
|
70 |
P06-1 |
11:30 |
Lidingö P06:16 -
BKBK grön 2
|
3-0
|
Källbrinks IP 71 |
|
|
71 |
P06-2 |
11:30 |
Stuvsta P06 grön -
Enskede IK Vit
|
2-6
|
Källbrinks IP 72 |
|
|
72 |
P06-3 |
11:30 |
Täby FK P06:3 -
Hammarby 07:2
|
2-1
|
Källbrinks IP 73 |
|
|
73 |
F04-1 |
11:30 |
Älta IF -
MIK f04
|
2-0
|
Sörskogens IP 71 |
|
|
74 |
F04-1 |
11:30 |
Saltsjö-Boo IF -
Boo IS
|
1-0
|
Sörskogens IP 72 |
|
|
64 |
F06-1 |
11:00 |
Stuvsta IF -
Huddinge IF
|
0-3
|
Sörskogens IP 72 |
|
|
63 |
F06-1 |
11:00 |
Ängby IF -
IFK Haninge
|
3-1
|
Sörskogens IP 71 |
|
|
62 |
P06-3 |
11:00 |
Örby IS United -
Lidingö P06:3
|
2-4
|
Källbrinks IP 73 |
|
|
61 |
P06-2 |
11:00 |
Örby IS FC -
IFK Tumba
|
2-4
|
Källbrinks IP 72 |
|
|
60 |
P06-1 |
11:00 |
Årsta FF svart -
Enskede IK Vit 2
|
4-2
|
Källbrinks IP 71 |
|
|
51 |
P06-1 |
10:30 |
BKBK grön 2 -
Hammarby P07 A
|
0-9
|
Källbrinks IP 71 |
|
|
52 |
P06-2 |
10:30 |
Enskede IK Vit -
Stureby sk
|
4-3
|
Källbrinks IP 72 |
|
|
53 |
P06-3 |
10:30 |
Hammarby 07:2 -
Stuvsta P06:3
|
5-0
|
Källbrinks IP 73 |
|
|
54 |
F04-1 |
10:30 |
Saltsjö-Boo IF -
Älta IF
|
8-0
|
Sörskogens IP 71 |
|
|
55 |
F04-1 |
10:30 |
Boo IS -
New Mill Indians
|
7-0
|
Sörskogens IP 72 |
|
|
41 |
P06-1 |
10:00 |
Lidingö P06:16 -
Årsta FF svart
|
1-0
|
Källbrinks IP 71 |
|
|
42 |
P06-2 |
10:00 |
Stuvsta P06 grön -
Örby IS FC
|
2-5
|
Källbrinks IP 72 |
|
|
43 |
P06-3 |
10:00 |
Täby FK P06:3 -
Örby IS United
|
0-2
|
Källbrinks IP 73 |
|
|
44 |
F06-1 |
10:00 |
Stuvsta IF -
Ängby IF
|
0-0
|
Sörskogens IP 71 |
|
|
45 |
F06-1 |
10:00 |
Huddinge IF -
Ingarö IF Gul
|
1-1
|
Sörskogens IP 72 |
|
|
33 |
F04-1 |
09:30 |
Älta IF -
Boo IS
|
0-4
|
Sörskogens IP 71 |
|
|
34 |
F04-1 |
09:30 |
MIK f04 -
New Mill Indians
|
0-0
|
Sörskogens IP 72 |
|
|
32 |
P06-3 |
09:30 |
Lidingö P06:3 -
Stuvsta P06:3
|
2-1
|
Källbrinks IP 73 |
|
|
31 |
P06-2 |
09:30 |
IFK Tumba -
Stureby sk
|
3-1
|
Källbrinks IP 72 |
|
|
30 |
P06-1 |
09:30 |
Enskede IK Vit 2 -
Hammarby P07 A
|
3-10
|
Källbrinks IP 71 |
|
|
22 |
P06-1 |
09:00 |
Årsta FF svart -
BKBK grön 2
|
9-0
|
Källbrinks IP 71 |
|
|
23 |
P06-2 |
09:00 |
Örby IS FC -
Enskede IK Vit
|
2-5
|
Källbrinks IP 72 |
|
|
24 |
P06-3 |
09:00 |
Örby IS United -
Hammarby 07:2
|
5-0
|
Källbrinks IP 73 |
|
|
25 |
F06-1 |
09:00 |
Ängby IF -
Huddinge IF
|
1-3
|
Sörskogens IP 71 |
|
|
26 |
F06-1 |
09:00 |
IFK Haninge -
Ingarö IF Gul
|
0-2
|
Sörskogens IP 72 |
|
|
11 |
P06-1 |
08:30 |
Hammarby P07 A -
Lidingö P06:16
|
5-0
|
Källbrinks IP 71 |
|
|
12 |
P06-2 |
08:30 |
Stureby sk -
Stuvsta P06 grön
|
2-1
|
Källbrinks IP 72 |
|
|
13 |
P06-3 |
08:30 |
Stuvsta P06:3 -
Täby FK P06:3
|
0-5
|
Källbrinks IP 73 |
|
|
14 |
F04-1 |
08:30 |
Boo IS -
MIK f04
|
8-0
|
Sörskogens IP 71 |
|
|
15 |
F04-1 |
08:30 |
New Mill Indians -
Saltsjö-Boo IF
|
0-5
|
Sörskogens IP 72 |
|
|
7 |
F06-1 |
08:00 |
Ingarö IF Gul -
Stuvsta IF
|
2-1
|
Sörskogens IP 72 |
|
|
6 |
F06-1 |
08:00 |
Huddinge IF -
IFK Haninge
|
5-1
|
Sörskogens IP 71 |
|
|
5 |
P06-3 |
08:00 |
Hammarby 07:2 -
Lidingö P06:3
|
0-1
|
Källbrinks IP 73 |
|
|
3 |
P06-1 |
08:00 |
BKBK grön 2 -
Enskede IK Vit 2
|
2-3
|
Källbrinks IP 71 |
|
|
4 |
P06-2 |
08:00 |
Enskede IK Vit -
IFK Tumba
|
0-4
|
Källbrinks IP 72 |
|
|