696 |
P07Y-2 |
08:00 |
FC Paka -
TP-47 Punainen
|
0-2
|
Haaparanta tekonurmi Gränsvallen 1 |
|
|
548 |
P06Y-1 |
08:00 |
OLS 06 Pohjoinen -
Rovaniemi United keltainen
|
1-1
|
Haaparanta tekonurmi Gränsvallen 2 |
|
|
206 |
T0708-1 |
08:00 |
TP-47 punainen -
TP-47 valkoinen
|
1-1
|
Länsiranta tekonurmi 1 |
|
|
229 |
T0405-1 |
08:00 |
TP-47 T-0506 Val -
ToJK
|
1-1
|
Länsiranta tekonurmi 2 |
|
|
783 |
P10V-1 |
08:30 |
TP-47 T09-11 punainen -
ToJK P 09-10
|
0-3
|
Puuluoto 4 |
|
|
639 |
P1112-1 |
08:30 |
KePS -11 valkoinen -
TOJK T10-12
|
17-0
|
Puuluoto 5 |
|
|
47 |
P09E-1 |
08:30 |
Oulunsalon Pallo P09 -
TP-47 P09 valkoinen
|
6-7
|
Puuluoto 8 |
|
|
230 |
T0405-1 |
08:50 |
Ajax Sarkkiranta -
KiuPa
|
4-0
|
Haaparanta tekonurmi Gränsvallen 1 |
|
|
231 |
T0405-1 |
08:50 |
TP-47 T-0506 Pun -
Haparanda FF
|
4-2
|
Haaparanta tekonurmi Gränsvallen 2 |
|
|
549 |
P06Y-1 |
08:50 |
ToJK valkoinen -
SOPA
|
2-1
|
Länsiranta tekonurmi 1 |
|
|
550 |
P06Y-1 |
08:50 |
Tornio Tigers -
ToJK sininen
|
0-13
|
Länsiranta tekonurmi 2 |
|
|
658 |
P1112-1 |
09:00 |
TP-47 P11 -
KePS -11 musta
|
4-2
|
Puuluoto 4 |
|
|
661 |
P1112-1 |
09:00 |
Tojk Pojat 11-13 -
TP-47 punainen
|
0-11
|
Puuluoto 5 |
|
|
790 |
P10V-1 |
09:00 |
KePS tyttöjoukkue 07/11 -
TP-47 P10 Pun
|
1-7
|
Puuluoto 6 |
|
|
10 |
P05Y-1 |
09:00 |
OLS 05 Itä -
BAIK (Bergnäsets AIK)
|
2-0
|
Puuluoto 7 |
|
|
48 |
P09E-1 |
09:00 |
TP-47 P09 punainen -
KePS 09 punainen
|
7-3
|
Puuluoto 8 |
|
|
812 |
P10E-1 |
09:30 |
RoPS P10 sininen -
KePS 2010 Val
|
4-0
|
Puuluoto 4 |
|
|
781 |
P10V-1 |
09:30 |
RoPS P10 valkoinen -
FC Kemi P10-11 Val
|
2-0
|
Puuluoto 5 |
|
|
62 |
P09V-1 |
09:30 |
Oulunsalon Pallo P09 -
FC Santaclaus juniorit P10
|
4-9
|
Puuluoto 8 |
|
|
200 |
T0708-1 |
09:40 |
ONS08 Punainen -
HauPa T08
|
2-0
|
Haaparanta tekonurmi Gränsvallen 1 |
|
|
679 |
P07Y-1 |
09:40 |
KePS Punainen -
FC Siili
|
7-1
|
Haaparanta tekonurmi Gränsvallen 2 |
|
|
695 |
P07Y-2 |
09:40 |
OLS Ranska 07 PSG -
KP-V
|
1-0
|
Länsiranta tekonurmi 1 |
|
|
685 |
P07Y-1 |
09:40 |
Haparanda FF 07/08 -
TP-47 Valkoinen
|
0-8
|
Länsiranta tekonurmi 2 |
|
|
232 |
T0405-1 |
09:50 |
Iittalan Pallo -
ToJK
|
1-3
|
Puuluoto 7 |
|
|
638 |
P1112-1 |
10:00 |
TP-47 T09-11 valkoinen -
RoPS P-11
|
0-4
|
Puuluoto 4 |
|
|
811 |
P10E-1 |
10:00 |
Haparanda FF -
FC Kemi P10-11 punainen
|
2-0
|
Puuluoto 5 |
|
|
637 |
P1112-1 |
10:00 |
RoPS P-11 Valkoinen -
KePS -11 valkoinen
|
3-1
|
Puuluoto 6 |
|
|
49 |
P09E-1 |
10:00 |
Haparanda FF -
KemPa09
|
7-5
|
Puuluoto 8 |
|
|
264 |
P04Y-1 |
10:00 |
KemPa 04/05 -
Haparanda FF
|
0-4
|
VR |
|
|
165 |
P08Y-1 |
10:30 |
KePS -
IFK Kalix lag 1
|
3-0
|
Haaparanta tekonurmi Gränsvallen 1 |
|
|
551 |
P06Y-1 |
10:30 |
Rovaniemi United -
Rovaniemi United keltainen
|
5-1
|
Haaparanta tekonurmi Gränsvallen 2 |
|
|
171 |
P08Y-2 |
10:30 |
TP-47 -
IFK Kalix lag 2
|
3-5
|
Länsiranta tekonurmi 1 |
|
|
201 |
T0708-1 |
10:30 |
ONS08 Valkoinen -
Pellon Ponsi
|
1-1
|
Länsiranta tekonurmi 2 |
|
|
787 |
P10V-1 |
10:30 |
TP-47 T09-11 punainen -
TP-47 P10 Val
|
1-2
|
Puuluoto 4 |
|
|
796 |
P10V-1 |
10:30 |
ToJK P 09-10 -
TP-47 P10 Sin
|
3-0
|
Puuluoto 5 |
|
|
813 |
P10E-1 |
10:30 |
Keps 2010 Pun -
OLS Belgia
|
2-2
|
Puuluoto 6 |
|
|
63 |
P09V-1 |
10:30 |
Tojk pojat 09-10 -
KePS 09 musta
|
9-1
|
Puuluoto 8 |
|
|
233 |
T0405-1 |
10:40 |
KiuPa -
TP-47 T-0506 Val
|
0-0
|
Puuluoto 7 |
|
|
785 |
P10V-1 |
11:00 |
KePS tyttöjoukkue 07/11 -
RoPS P10 valkoinen
|
1-7
|
Puuluoto 4 |
|
|
784 |
P10V-1 |
11:00 |
TP-47 P10 Pun -
FC Kemi P10-11 Val
|
4-1
|
Puuluoto 5 |
|
|
64 |
P09V-1 |
11:00 |
KePS 09 valkoinen -
Haparanda FF
|
5-2
|
Puuluoto 8 |
|
|
265 |
P04Y-1 |
11:00 |
TP-47 P04 -
Kolarin Kontio
|
2-1
|
VR |
|
|
234 |
T0405-1 |
11:20 |
Ajax Sarkkiranta -
TP-47 T-0506 Pun
|
2-1
|
Haaparanta tekonurmi Gränsvallen 1 |
|
|
14 |
P05Y-1 |
11:20 |
TP-47 P05 -
OLS 05 Itä
|
14-0
|
Haaparanta tekonurmi Gränsvallen 2 |
|
|
15 |
P05Y-1 |
11:20 |
Tornion Jalkapalloklubi -
BAIK (Bergnäsets AIK)
|
1-2
|
Länsiranta tekonurmi 1 |
|
|
552 |
P06Y-1 |
11:20 |
SOPA -
OLS 06 Pohjoinen
|
7-2
|
Länsiranta tekonurmi 2 |
|
|
642 |
P1112-1 |
11:30 |
KePS -11 valkoinen -
Tojk Pojat 11-13
|
6-1
|
Puuluoto 4 |
|
|
814 |
P10E-1 |
11:30 |
KePS 2010 Val -
Haparanda FF
|
1-5
|
Puuluoto 5 |
|
|
640 |
P1112-1 |
11:30 |
TP-47 P11 -
RoPS P-11 Valkoinen
|
0-0
|
Puuluoto 6 |
|
|
203 |
T0708-1 |
11:30 |
TP-47 valkoinen -
HauPa T08
|
0-6
|
Puuluoto 7 |
|
|
50 |
P09E-1 |
11:30 |
KePS 09 punainen -
Oulunsalon Pallo P09
|
5-2
|
Puuluoto 8 |
|
|
682 |
P07Y-1 |
12:00 |
Haparanda FF 07/08 -
KemPa07
|
2-6
|
Lappiahalli |
|
|
816 |
P10E-1 |
12:00 |
FC Kemi P10-11 punainen -
OLS Belgia
|
4-3
|
Puuluoto 4 |
|
|
646 |
P1112-1 |
12:00 |
TP-47 punainen -
RoPS P-11
|
1-1
|
Puuluoto 5 |
|
|
815 |
P10E-1 |
12:00 |
RoPS P10 sininen -
Keps 2010 Pun
|
5-2
|
Puuluoto 6 |
|
|
65 |
P09V-1 |
12:00 |
KePS 09 musta -
Oulunsalon Pallo P09
|
4-6
|
Puuluoto 8 |
|
|
266 |
P04Y-1 |
12:00 |
Haka Itäinen -
SiPS WJK YJ
|
1-6
|
VR |
|
|
697 |
P07Y-2 |
12:10 |
KePS Valkoinen -
OLS Ranska 07 PSG
|
2-0
|
Haaparanta tekonurmi Gränsvallen 1 |
|
|
698 |
P07Y-2 |
12:10 |
KP-V -
TP-47 Punainen
|
0-7
|
Haaparanta tekonurmi Gränsvallen 2 |
|
|
553 |
P06Y-1 |
12:10 |
ToJK valkoinen -
Tornio Tigers
|
9-0
|
Länsiranta tekonurmi 1 |
|
|
681 |
P07Y-1 |
12:10 |
FC Siili -
FC JPS
|
0-8
|
Länsiranta tekonurmi 2 |
|
|
167 |
P08Y-1 |
12:20 |
IFK Kalix lag 1 -
FC Kemi P08-09
|
2-7
|
Puuluoto 7 |
|
|
799 |
P10V-1 |
12:30 |
TP-47 P10 Pun -
TP-47 T09-11 punainen
|
2-4
|
Puuluoto 4 |
|
|
788 |
P10V-1 |
12:30 |
FC Kemi P10-11 Val -
TP-47 P10 Sin
|
0-2
|
Puuluoto 5 |
|
|
802 |
P10V-1 |
12:30 |
KePS tyttöjoukkue 07/11 -
TP-47 P10 Val
|
0-4
|
Puuluoto 6 |
|
|
51 |
P09E-1 |
12:30 |
TP-47 P09 valkoinen -
Haparanda FF
|
7-2
|
Puuluoto 8 |
|
|
205 |
T0708-1 |
13:00 |
Pellon Ponsi -
SoPa 08 tytöt
|
2-1
|
Haaparanta tekonurmi Gränsvallen 1 |
|
|
235 |
T0405-1 |
13:00 |
ToJK -
KiuPa
|
2-0
|
Haaparanta tekonurmi Gränsvallen 2 |
|
|
173 |
P08Y-2 |
13:00 |
IFK Kalix lag 2 -
FC Kemi P08-09 punainen
|
5-0
|
Länsiranta tekonurmi 1 |
|
|
237 |
T0405-1 |
13:00 |
TP-47 T-0506 Val -
Haparanda FF
|
1-3
|
Länsiranta tekonurmi 2 |
|
|
649 |
P1112-1 |
13:00 |
TP-47 P11 -
TOJK T10-12
|
14-0
|
Puuluoto 4 |
|
|
660 |
P1112-1 |
13:00 |
TP-47 T09-11 valkoinen -
KePS -11 valkoinen
|
1-2
|
Puuluoto 6 |
|
|
66 |
P09V-1 |
13:00 |
FC Santaclaus juniorit P10 -
KePS 09 valkoinen
|
9-1
|
Puuluoto 8 |
|
|
16 |
P05Y-1 |
13:10 |
Haparanda FF -
TP-47 P05
|
0-5
|
Puuluoto 7 |
|
|
819 |
P10E-1 |
13:30 |
OLS Belgia -
KePS 2010 Val
|
2-4
|
Puuluoto 4 |
|
|
818 |
P10E-1 |
13:30 |
Keps 2010 Pun -
FC Kemi P10-11 punainen
|
0-2
|
Puuluoto 5 |
|
|
817 |
P10E-1 |
13:30 |
Haparanda FF -
RoPS P10 sininen
|
0-4
|
Puuluoto 6 |
|
|
52 |
P09E-1 |
13:30 |
KemPa09 -
TP-47 P09 punainen
|
3-8
|
Puuluoto 8 |
|
|
554 |
P06Y-1 |
13:50 |
Rovaniemi United keltainen -
SOPA
|
1-6
|
Haaparanta tekonurmi Gränsvallen 1 |
|
|
209 |
T0708-1 |
13:50 |
ONS08 Valkoinen -
TP-47 valkoinen
|
4-2
|
Haaparanta tekonurmi Gränsvallen 2 |
|
|
236 |
T0405-1 |
13:50 |
Iittalan Pallo -
Ajax Sarkkiranta
|
0-4
|
Länsiranta tekonurmi 1 |
|
|
17 |
P05Y-1 |
13:50 |
OsPa P05 -
OLS 05 Itä
|
1-0
|
Länsiranta tekonurmi 2 |
|
|
792 |
P10V-1 |
14:00 |
TP-47 P10 Sin -
RoPS P10 valkoinen
|
4-1
|
Puuluoto 4 |
|
|
793 |
P10V-1 |
14:00 |
FC Kemi P10-11 Val -
ToJK P 09-10
|
0-4
|
Puuluoto 5 |
|
|
653 |
P1112-1 |
14:00 |
RoPS P-11 -
KePS -11 musta
|
1-1
|
Puuluoto 6 |
|
|
686 |
P07Y-1 |
14:00 |
FC JPS -
KePS Punainen
|
4-1
|
Puuluoto 7 |
|
|
67 |
P09V-1 |
14:00 |
Haparanda FF -
Tojk pojat 09-10
|
2-12
|
Puuluoto 8 |
|
|
268 |
P04Y-1 |
14:00 |
Kolarin Kontio -
Haka Itäinen
|
3-0
|
VR |
|
|
805 |
P10V-1 |
14:30 |
TP-47 T09-11 punainen -
KePS tyttöjoukkue 07/11
|
3-0
|
Puuluoto 4 |
|
|
652 |
P1112-1 |
14:30 |
TOJK T10-12 -
TP-47 punainen
|
0-16
|
Puuluoto 5 |
|
|
667 |
P1112-1 |
14:30 |
TP-47 P11 -
TP-47 T09-11 valkoinen
|
2-0
|
Puuluoto 6 |
|
|
53 |
P09E-1 |
14:30 |
Haparanda FF -
KePS 09 punainen
|
5-5
|
Puuluoto 8 |
|
|
168 |
P08Y-1 |
14:40 |
IFK Kalix lag 1 -
Kolarin Kontio
|
1-3
|
Haaparanta tekonurmi Gränsvallen 1 |
|
|
169 |
P08Y-1 |
14:40 |
FC Kemi P08-09 -
KePS
|
1-0
|
Haaparanta tekonurmi Gränsvallen 2 |
|
|
684 |
P07Y-1 |
14:40 |
KemPa07 -
FC Siili
|
1-4
|
Länsiranta tekonurmi 1 |
|
|
699 |
P07Y-2 |
14:40 |
OLS Ranska 07 PSG -
FC Paka
|
2-2
|
Länsiranta tekonurmi 2 |
|
|
174 |
P08Y-2 |
14:50 |
IFK Kalix lag 2 -
SoPa 08
|
7-4
|
Puuluoto 7 |
|
|
820 |
P10E-1 |
15:00 |
Haparanda FF -
Keps 2010 Pun
|
6-2
|
Puuluoto 4 |
|
|
822 |
P10E-1 |
15:00 |
RoPS P10 sininen -
OLS Belgia
|
1-0
|
Puuluoto 5 |
|
|
821 |
P10E-1 |
15:00 |
FC Kemi P10-11 punainen -
KePS 2010 Val
|
0-5
|
Puuluoto 6 |
|
|
68 |
P09V-1 |
15:00 |
KePS 09 valkoinen -
KePS 09 musta
|
7-4
|
Puuluoto 8 |
|
|
269 |
P04Y-1 |
15:00 |
SiPS WJK YJ -
KemPa 04/05
|
3-0
|
VR |
|
|
208 |
T0708-1 |
15:30 |
SoPa 08 tytöt -
ONS08 Punainen
|
0-2
|
Haaparanta tekonurmi Gränsvallen 1 |
|
|
700 |
P07Y-2 |
15:30 |
KePS Valkoinen -
KP-V
|
3-1
|
Haaparanta tekonurmi Gränsvallen 2 |
|
|
207 |
T0708-1 |
15:30 |
HauPa T08 -
Pellon Ponsi
|
1-3
|
Länsiranta tekonurmi 1 |
|
|
175 |
P08Y-2 |
15:30 |
FC Kemi P08-09 punainen -
TP-47
|
0-5
|
Länsiranta tekonurmi 2 |
|
|
800 |
P10V-1 |
15:30 |
TP-47 P10 Pun -
ToJK P 09-10
|
0-7
|
Puuluoto 4 |
|
|
655 |
P1112-1 |
15:30 |
Tojk Pojat 11-13 -
RoPS P-11
|
0-4
|
Puuluoto 5 |
|
|
54 |
P09E-1 |
15:30 |
TP-47 P09 valkoinen -
KemPa09
|
7-6
|
Puuluoto 8 |
|
|
18 |
P05Y-1 |
15:40 |
BAIK (Bergnäsets AIK) -
Haparanda FF
|
2-1
|
Puuluoto 7 |
|
|
654 |
P1112-1 |
16:00 |
RoPS P-11 Valkoinen -
TOJK T10-12
|
17-1
|
Puuluoto 4 |
|
|
656 |
P1112-1 |
16:00 |
KePS -11 musta -
TP-47 T09-11 valkoinen
|
3-1
|
Puuluoto 5 |
|
|
69 |
P09V-1 |
16:00 |
FC Santaclaus juniorit P10 -
Haparanda FF
|
12-0
|
Puuluoto 8 |
|
|
267 |
P04Y-1 |
16:00 |
Haparanda FF -
TP-47 P04
|
0-2
|
VR |
|
|
19 |
P05Y-1 |
16:20 |
TP-47 P05 -
OsPa P05
|
3-1
|
Haaparanta tekonurmi Gränsvallen 1 |
|
|
555 |
P06Y-1 |
16:20 |
Rovaniemi United -
ToJK valkoinen
|
2-4
|
Haaparanta tekonurmi Gränsvallen 2 |
|
|
238 |
T0405-1 |
16:20 |
TP-47 T-0506 Pun -
Iittalan Pallo
|
2-2
|
Länsiranta tekonurmi 1 |
|
|
556 |
P06Y-1 |
16:20 |
OLS 06 Pohjoinen -
ToJK sininen
|
0-2
|
Länsiranta tekonurmi 2 |
|
|
807 |
P10V-1 |
16:30 |
TP-47 P10 Val -
RoPS P10 valkoinen
|
5-0
|
Puuluoto 5 |
|
|
688 |
P07Y-1 |
16:30 |
TP-47 Valkoinen -
FC JPS
|
0-6
|
Puuluoto 7 |
|
|
55 |
P09E-1 |
16:30 |
Oulunsalon Pallo P09 -
TP-47 P09 punainen
|
2-6
|
Puuluoto 8 |
|
|
669 |
P1112-1 |
17:00 |
TP-47 punainen -
RoPS P-11 Valkoinen
|
2-3
|
Puuluoto 4 |
|
|
70 |
P09V-1 |
17:00 |
Oulunsalon Pallo P09 -
Tojk pojat 09-10
|
1-8
|
Puuluoto 8 |
|
|
155 |
P08Y |
17:10 |
Kolarin Kontio -
TP-47
|
4-3
(STR) |
Haaparanta tekonurmi Gränsvallen 2 |
1/4-final 4 |
|
689 |
P07Y-1 |
17:10 |
KePS Punainen -
KemPa07
|
4-2
|
Länsiranta tekonurmi 1 |
|
|
153 |
P08Y |
17:10 |
SoPa 08 -
KePS
|
2-1
(STR) |
Länsiranta tekonurmi 2 |
1/4-final 2 |
|
210 |
T0708-1 |
17:20 |
Pellon Ponsi -
TP-47 punainen
|
1-1
|
Puuluoto 7 |
|
|
666 |
P1112-1 |
17:30 |
KePS -11 musta -
Tojk Pojat 11-13
|
7-0
|
Puuluoto 4 |
|
|
217 |
T0708-1 |
18:00 |
ONS08 Punainen -
TP-47 valkoinen
|
5-1
|
Haaparanta tekonurmi Gränsvallen 1 |
|
|
152 |
P08Y |
18:00 |
FC Kemi P08-09 -
FC Kemi P08-09 punainen
|
10-2
|
Haaparanta tekonurmi Gränsvallen 2 |
1/4-final 1 |
|
702 |
P07Y-2 |
18:00 |
FC Paka -
KePS Valkoinen
|
2-3
|
Länsiranta tekonurmi 1 |
|
|
211 |
T0708-1 |
18:00 |
HauPa T08 -
SoPa 08 tytöt
|
1-0
|
Länsiranta tekonurmi 2 |
|
|
22 |
P05Y-1 |
18:50 |
OsPa P05 -
Tornion Jalkapalloklubi
|
1-1
|
Haaparanta tekonurmi Gränsvallen 1 |
|
|
557 |
P06Y-1 |
18:50 |
Tornio Tigers -
Rovaniemi United
|
0-6
|
Haaparanta tekonurmi Gränsvallen 2 |
|
|
154 |
P08Y |
18:50 |
IFK Kalix lag 2 -
IFK Kalix lag 1
|
5-0
|
Länsiranta tekonurmi 1 |
1/4-final 3 |
|