207 |
P10M-1 |
09:00 |
Gröndals IK blå -
Hammarby IF FF P06-11
|
0-2
|
Bromsten BR1 |
|
|
208 |
P10M-1 |
09:00 |
BP P06-13 -
Sollentuna FK - Vaxmora
|
0-3
|
Bromsten BR2 |
|
|
213 |
P10M-4 |
09:30 |
Jarlabergs IF gul -
Stuvsta grön
|
1-2
|
Nälsta NÄ1 |
|
|
214 |
P10M-4 |
09:30 |
FK Bromma 1 -
Täby FK Gribby Blå
|
2-3
|
Nälsta NÄ2 |
|
|
219 |
P10M-1 |
10:30 |
Hammarby IF FF P06-11 -
BP P06-13
|
3-1
|
Bromsten BR1 |
|
|
220 |
P10M-1 |
10:30 |
Sollentuna FK - Vaxmora -
Gröndals IK blå
|
3-0
|
Bromsten BR2 |
|
|
225 |
P10M-4 |
11:00 |
Stuvsta grön -
FK Bromma 1
|
5-1
|
Nälsta NÄ1 |
|
|
226 |
P10M-4 |
11:00 |
Täby FK Gribby Blå -
Jarlabergs IF gul
|
2-2
|
Nälsta NÄ2 |
|
|
231 |
P10M-1 |
12:00 |
Sollentuna FK - Vaxmora -
Hammarby IF FF P06-11
|
0-1
|
Bromsten BR1 |
|
|
232 |
P10M-1 |
12:00 |
Gröndals IK blå -
BP P06-13
|
4-4
|
Bromsten BR2 |
|
|
237 |
P10M-4 |
12:30 |
Täby FK Gribby Blå -
Stuvsta grön
|
4-3
|
Nälsta NÄ1 |
|
|
238 |
P10M-4 |
12:30 |
Jarlabergs IF gul -
FK Bromma 1
|
3-0
|
Nälsta NÄ2 |
|
|
249 |
P10M-2 |
14:10 |
Ifk Lidingö 18 -
Reymers P06:2
|
2-0
|
Nälsta NÄ1 |
|
|
250 |
P10M-2 |
14:10 |
Brommapojkarna 06-20 -
Täby FK Gribby Svart
|
3-1
|
Nälsta NÄ2 |
|
|
251 |
P10M-3 |
14:15 |
Gröndals IK vit -
Sollentuna FK Sportfältet
|
0-6
|
Blackeberg B1 |
|
|
252 |
P10M-3 |
14:15 |
Boo FF P06-4 -
Tullinge TP
|
7-0
|
Blackeberg B2 |
|
|
255 |
P10M-5 |
14:50 |
Hammarby 3 -
Jarlabergs IF svart
|
6-2
|
Blackeberg B1 |
|
|
256 |
P10M-5 |
14:50 |
Enskede IK grön -
Tullinge TP svart
|
3-4
|
Blackeberg B2 |
|
|
261 |
P10M-3 |
15:25 |
Sollentuna FK Sportfältet -
Boo FF P06-4
|
3-0
|
Blackeberg B1 |
|
|
262 |
P10M-3 |
15:25 |
Tullinge TP -
Gröndals IK vit
|
4-1
|
Blackeberg B2 |
|
|
265 |
P10M-2 |
15:30 |
Täby FK Gribby Svart -
Ifk Lidingö 18
|
0-4
|
Nälsta NÄ1 |
|
|
266 |
P10M-2 |
15:30 |
Reymers P06:2 -
Brommapojkarna 06-20
|
2-1
|
Nälsta NÄ2 |
|
|
267 |
P10M-5 |
16:00 |
Jarlabergs IF svart -
Enskede IK grön
|
1-2
|
Blackeberg B1 |
|
|
268 |
P10M-5 |
16:00 |
Tullinge TP svart -
Hammarby 3
|
1-2
|
Blackeberg B2 |
|
|
275 |
P10M-3 |
16:35 |
Tullinge TP -
Sollentuna FK Sportfältet
|
3-7
|
Blackeberg B1 |
|
|
276 |
P10M-3 |
16:35 |
Gröndals IK vit -
Boo FF P06-4
|
0-3
|
Blackeberg B2 |
|
|
277 |
P10M-2 |
16:50 |
Täby FK Gribby Svart -
Reymers P06:2
|
1-1
|
Nälsta NÄ1 |
|
|
278 |
P10M-2 |
16:50 |
Ifk Lidingö 18 -
Brommapojkarna 06-20
|
1-0
|
Nälsta NÄ2 |
|
|
281 |
P10M-5 |
17:10 |
Tullinge TP svart -
Jarlabergs IF svart
|
2-2
|
Blackeberg B1 |
|
|
282 |
P10M-5 |
17:10 |
Hammarby 3 -
Enskede IK grön
|
7-0
|
Blackeberg B2 |
|
|