9 |
P051-1 |
08:30 |
Bollstanäs SK Grön -
Boo FF P05:12
|
5-0
|
Plan 1 |
|
|
10 |
P051-1 |
08:30 |
Bele Barkarby FF -
ASsyriska p05
|
0-1
|
Plan 3 |
|
|
15 |
P051-2 |
08:30 |
Nackdala AIS -
Enskede IK P05:1
|
2-4
|
Plan 2 |
|
|
16 |
P051-2 |
08:30 |
Brommapojkarna P05-18 -
Ekerö Gul 1
|
0-2
|
Plan 4 |
|
|
21 |
P051-3 |
09:00 |
Täby FK -
Vendelsö IK
|
1-1
|
Plan 1 |
|
|
22 |
P051-3 |
09:00 |
Ekerö Träkvista/Sundby/MunsöII -
Arameiska Syrianska
|
0-4
|
Plan 3 |
|
|
27 |
P051-4 |
09:00 |
Skå IK Grön -
Bollstanäs SK Gul
|
2-1
|
Plan 2 |
|
|
28 |
P051-4 |
09:00 |
Värmdö IF Svart -
Ekerö Gul 2
|
0-3
|
Plan 4 |
|
|
11 |
P051-1 |
09:30 |
Boo FF P05:12 -
Bele Barkarby FF
|
0-4
|
Plan 1 |
|
|
12 |
P051-1 |
09:30 |
ASsyriska p05 -
Bollstanäs SK Grön
|
1-1
|
Plan 3 |
|
|
17 |
P051-2 |
09:30 |
Enskede IK P05:1 -
Brommapojkarna P05-18
|
6-0
|
Plan 2 |
|
|
18 |
P051-2 |
09:30 |
Ekerö Gul 1 -
Nackdala AIS
|
1-2
|
Plan 4 |
|
|
23 |
P051-3 |
10:00 |
Vendelsö IK -
Ekerö Träkvista/Sundby/MunsöII
|
6-0
|
Plan 1 |
|
|
24 |
P051-3 |
10:00 |
Arameiska Syrianska -
Täby FK
|
0-2
|
Plan 3 |
|
|
29 |
P051-4 |
10:00 |
Bollstanäs SK Gul -
Värmdö IF Svart
|
5-2
|
Plan 2 |
|
|
30 |
P051-4 |
10:00 |
Ekerö Gul 2 -
Skå IK Grön
|
1-0
|
Plan 4 |
|
|
13 |
P051-1 |
10:30 |
ASsyriska p05 -
Boo FF P05:12
|
1-2
|
Plan 1 |
|
|
14 |
P051-1 |
10:30 |
Bollstanäs SK Grön -
Bele Barkarby FF
|
0-4
|
Plan 3 |
|
|
19 |
P051-2 |
10:30 |
Ekerö Gul 1 -
Enskede IK P05:1
|
4-1
|
Plan 2 |
|
|
20 |
P051-2 |
10:30 |
Nackdala AIS -
Brommapojkarna P05-18
|
8-2
|
Plan 4 |
|
|
25 |
P051-3 |
11:00 |
Arameiska Syrianska -
Vendelsö IK
|
2-0
|
Plan 1 |
|
|
26 |
P051-3 |
11:00 |
Täby FK -
Ekerö Träkvista/Sundby/MunsöII
|
3-0
|
Plan 3 |
|
|
31 |
P051-4 |
11:00 |
Ekerö Gul 2 -
Bollstanäs SK Gul
|
0-4
|
Plan 2 |
|
|
32 |
P051-4 |
11:00 |
Skå IK Grön -
Värmdö IF Svart
|
2-3
|
Plan 4 |
|
|
91 |
P051 |
12:00 |
ASsyriska p05 -
Nackdala AIS
|
4-2
|
Plan 1 |
Placeringsmatch |
|
92 |
P051 |
12:00 |
Boo FF P05:12 -
Brommapojkarna P05-18
|
5-0
|
Plan 2 |
Placeringsmatch |
|
93 |
P051 |
12:00 |
Vendelsö IK -
Värmdö IF Svart
|
8-0
|
Plan 3 |
Placeringsmatch |
|
94 |
P051 |
12:00 |
Ekerö Träkvista/Sundby/MunsöII -
Skå IK Grön
|
1-3
|
Plan 4 |
Placeringsmatch |
|
83 |
P051 |
13:00 |
Bele Barkarby FF -
Ekerö Gul 2
|
8-0
|
Plan 1 |
1/4-final 1 |
|
84 |
P051 |
13:00 |
Arameiska Syrianska -
Ekerö Gul 1
|
3-0
|
Plan 2 |
1/4-final 2 |
|
85 |
P051 |
13:00 |
Täby FK -
Enskede IK P05:1
|
2-1
|
Plan 3 |
1/4-final 3 |
|
86 |
P051 |
13:00 |
Bollstanäs SK Grön -
Bollstanäs SK Gul
|
0-1
|
Plan 4 |
1/4-final 4 |
|
87 |
P051 |
14:10 |
Bele Barkarby FF -
Arameiska Syrianska
|
2-1
|
Plan 1 |
Semifinal 1 |
|
88 |
P051 |
14:10 |
Täby FK -
Bollstanäs SK Gul
|
3-5
|
Plan 2 |
Semifinal 2 |
|
89 |
P051 |
15:10 |
Bele Barkarby FF -
Bollstanäs SK Gul
|
7-0
|
Plan 1 |
FINAL |
|
90 |
P051 |
15:10 |
Arameiska Syrianska -
Täby FK
|
3-2
|
Plan 2 |
Plac. 3-4 |
|