114 |
P01-1 |
08:00 |
IF BP 13:Röd -
Nockebyhovs IF
|
2-0
|
RMH A |
|
|
115 |
P01-1 |
08:00 |
Vallentuna BK -
Bromstens IK
|
2-0
|
RMH B |
|
|
116 |
P01-5 |
08:00 |
FC Djursholm 1 -
IFK Österåker FK 3
|
0-0
|
RMH C |
|
|
117 |
P01-3 |
08:20 |
IF BP 13:Svart -
Älvsjö AIK FF 4
|
3-0
|
RMH B |
|
|
118 |
P01-3 |
08:20 |
Enebybergs IF 2 -
IFK Österåker
|
0-4
|
RMH A |
|
|
119 |
P01-5 |
08:20 |
Stuvsta IF:TG 2 -
Kälvesta IOF FK
|
1-2
|
RMH C |
|
|
120 |
P01-2 |
08:40 |
Enebybergs IF 1 -
IF BP 02:1
|
1-3
|
RMH C |
|
|
121 |
P01-4 |
08:40 |
Sunnersta AIF Nord -
Stuvsta IF:Alfa
|
3-2
|
RMH A |
|
|
122 |
P01-4 |
08:40 |
Enebybergs IF 3 -
FC Djursholm 2
|
0-0
|
RMH B |
|
|
123 |
P01-2 |
09:00 |
Huddinge IF 3 -
Stuvsta IF TG3
|
2-0
|
RMH C |
|
|
124 |
P01-6 |
09:00 |
Spånga IS FK -
Huddinge IF 8
|
2-0
|
RMH A |
|
|
125 |
P01-6 |
09:00 |
IFK Stocksund -
Järla IF FK:Svart
|
3-0
|
RMH B |
|
|
126 |
P01-1 |
09:20 |
Nockebyhovs IF -
Vallentuna BK
|
1-6
|
RMH A |
|
|
127 |
P01-1 |
09:20 |
Bromstens IK -
IF BP 13:Röd
|
1-2
|
RMH B |
|
|
128 |
P01-5 |
09:20 |
Kälvesta IOF FK -
FC Djursholm 1
|
2-4
|
RMH C |
|
|
129 |
P01-3 |
09:40 |
Älvsjö AIK FF 4 -
Enebybergs IF 2
|
3-1
|
RMH A |
|
|
130 |
P01-3 |
09:40 |
IFK Österåker -
IF BP 13:Svart
|
1-1
|
RMH B |
|
|
131 |
P01-5 |
09:40 |
IFK Österåker FK 3 -
Stuvsta IF:TG 2
|
0-2
|
RMH C |
|
|
132 |
P01-2 |
10:00 |
IF BP 02:1 -
Huddinge IF 3
|
4-1
|
RMH C |
|
|
133 |
P01-4 |
10:00 |
Stuvsta IF:Alfa -
Enebybergs IF 3
|
0-1
|
RMH A |
|
|
134 |
P01-4 |
10:00 |
FC Djursholm 2 -
Sunnersta AIF Nord
|
0-4
|
RMH B |
|
|
135 |
P01-2 |
10:20 |
Stuvsta IF TG3 -
Enebybergs IF 1
|
1-0
|
RMH C |
|
|
136 |
P01-6 |
10:20 |
Huddinge IF 8 -
IFK Stocksund
|
0-0
|
RMH B |
|
|
137 |
P01-6 |
10:20 |
Järla IF FK:Svart -
Spånga IS FK
|
0-6
|
RMH A |
|
|
138 |
P01-1 |
10:40 |
Bromstens IK -
Nockebyhovs IF
|
4-2
|
RMH A |
|
|
139 |
P01-1 |
10:40 |
IF BP 13:Röd -
Vallentuna BK
|
2-1
|
RMH B |
|
|
140 |
P01-5 |
10:40 |
IFK Österåker FK 3 -
Kälvesta IOF FK
|
1-3
|
RMH C |
|
|
141 |
P01-3 |
11:00 |
IFK Österåker -
Älvsjö AIK FF 4
|
2-3
|
RMH A |
|
|
142 |
P01-3 |
11:00 |
IF BP 13:Svart -
Enebybergs IF 2
|
7-2
|
RMH B |
|
|
143 |
P01-5 |
11:00 |
Stuvsta IF:TG 2 -
FC Djursholm 1
|
4-0
|
RMH C |
|
|
144 |
P01-2 |
11:20 |
Stuvsta IF TG3 -
IF BP 02:1
|
0-3
|
RMH C |
|
|
145 |
P01-4 |
11:20 |
FC Djursholm 2 -
Stuvsta IF:Alfa
|
1-0
|
RMH B |
|
|
146 |
P01-4 |
11:20 |
Sunnersta AIF Nord -
Enebybergs IF 3
|
0-2
|
RMH A |
|
|
147 |
P01-2 |
11:40 |
Enebybergs IF 1 -
Huddinge IF 3
|
0-1
|
RMH C |
|
|
148 |
P01-6 |
11:40 |
Järla IF FK:Svart -
Huddinge IF 8
|
0-3
|
RMH A |
|
|
149 |
P01-6 |
11:40 |
Spånga IS FK -
IFK Stocksund
|
0-4
|
RMH B |
|
|
156 |
P01 |
12:40 |
IF BP 13:Svart -
Vallentuna BK
|
1-2
|
RMH C |
1/8-final 2 |
|
159 |
P01 |
13:00 |
Sunnersta AIF Nord -
Spånga IS FK
|
1-2
|
RMH A |
1/8-final 4 |
|
160 |
P01 |
13:00 |
IF BP 13:Röd -
Älvsjö AIK FF 4
|
3-0
|
RMH B |
1/8-final 6 |
|
161 |
P01 |
13:00 |
Huddinge IF 3 -
Kälvesta IOF FK
|
1-2
|
RMH C |
1/8-final 8 |
|
168 |
P01 |
14:00 |
IF BP 02:1 -
Vallentuna BK
|
4-1
|
RMH C |
1/4-final 1 |
|
171 |
P01 |
14:20 |
Stuvsta IF:TG 2 -
Spånga IS FK
|
3-2
|
RMH A |
1/4-final 2 |
|
172 |
P01 |
14:20 |
Enebybergs IF 3 -
IF BP 13:Röd
|
0-1
|
RMH B |
1/4-final 3 |
|
173 |
P01 |
14:20 |
IFK Stocksund -
Kälvesta IOF FK
|
0-2
|
RMH C |
1/4-final 4 |
|
180 |
P01 |
15:20 |
IF BP 02:1 -
Stuvsta IF:TG 2
|
7-1
|
RMH B |
Semifinal 1 |
|
181 |
P01 |
15:20 |
IF BP 13:Röd -
Kälvesta IOF FK
|
3-1
|
RMH C |
Semifinal 2 |
|
192 |
P01 |
16:40 |
IF BP 02:1 -
IF BP 13:Röd
|
3-0
|
RMH C |
FINAL |
|