1 |
F09-1 |
09:00 |
Mälarhöjdens IK -
IFK Lidingö
|
Dolt
|
Årstagården Höger (7) |
|
|
2 |
F09-1 |
09:00 |
Årsta FF -
Ängby IF
|
Dolt
|
Årstagården Vänster (7) |
|
|
3 |
F09-1 |
09:30 |
Nynäshamns IF -
IFK Lidingö
|
Dolt
|
Årstagården Höger (7) |
|
|
4 |
F09-1 |
09:30 |
Årsta FF -
Mälarhöjdens IK
|
Dolt
|
Årstagården Vänster (7) |
|
|
5 |
P10-1 |
10:30 |
Vendelsö IK -
Djurgårdens IF
|
Dolt
|
Årstagården Höger (5) |
|
|
6 |
F09-1 |
10:30 |
Nynäshamns IF -
Årsta FF
|
Dolt
|
Årstagården Höger (7) |
|
|
7 |
P10-1 |
10:30 |
Nockebyhovs IF -
Årsta FF Vit
|
Dolt
|
Årstagården Vänster (5) |
|
|
8 |
F09-1 |
10:30 |
IFK Lidingö -
Ängby IF
|
Dolt
|
Årstagården Vänster (7) |
|
|
9 |
P10-1 |
11:00 |
Värmdö IF Vit -
Vendelsö IK
|
Dolt
|
Årstagården Höger (5) |
|
|
10 |
F09-1 |
11:00 |
Ängby IF -
Mälarhöjdens IK
|
Dolt
|
Årstagården Höger (7) |
|
|
11 |
P10-1 |
11:00 |
Årsta FF Svart -
Nockebyhovs IF
|
Dolt
|
Årstagården Vänster (5) |
|
|
12 |
F09-1 |
11:00 |
IFK Lidingö -
Årsta FF
|
Dolt
|
Årstagården Vänster (7) |
|
|
13 |
P10-1 |
11:30 |
IFK Haninge -
Djurgårdens IF
|
Dolt
|
Årstagården Höger (5) |
|
|
14 |
F09-1 |
11:30 |
Mälarhöjdens IK -
Nynäshamns IF
|
Dolt
|
Årstagården Höger (7) |
|
|
15 |
P10-1 |
11:30 |
Årsta FF Vit -
BKBK 1
|
Dolt
|
Årstagården Vänster (5) |
|
|
16 |
P09-1 |
11:30 |
Årsta FF Vit -
Örby IS
|
Dolt
|
Årstagården Vänster (7) |
|
|
17 |
P10-1 |
12:00 |
Värmdö IF Blå -
Täby FK
|
Dolt
|
Årstagården Höger (5) |
|
|
18 |
F09-1 |
12:00 |
Ängby IF -
Nynäshamns IF
|
Dolt
|
Årstagården Höger (7) |
|
|
19 |
P10-1 |
12:00 |
BKBK 2 -
Årsta FF Röd
|
Dolt
|
Årstagården Vänster (5) |
|
|
20 |
P09-1 |
12:00 |
Årsta FF Vit -
IFK Lidingö FK
|
Dolt
|
Årstagården Vänster (7) |
|
|
21 |
P10-1 |
12:30 |
Vendelsö IK -
Nockebyhovs IF
|
Dolt
|
Årstagården Höger (5) |
|
|
22 |
P09-1 |
12:30 |
Örby IS Blå -
Årsta FF Svart
|
Dolt
|
Årstagården Höger (7) |
|
|
23 |
P10-1 |
12:30 |
Värmdö IF Vit -
Årsta FF Svart
|
Dolt
|
Årstagården Vänster (5) |
|
|
24 |
P09-1 |
12:30 |
BP 18 -
IFK Lidingö FK
|
Dolt
|
Årstagården Vänster (7) |
|
|
25 |
P10-1 |
13:00 |
BKBK 1 -
IFK Haninge
|
Dolt
|
Årstagården Höger (5) |
|
|
26 |
P09-1 |
13:00 |
IFK Österåker -
Årsta FF Svart
|
Dolt
|
Årstagården Höger (7) |
|
|
27 |
P10-1 |
13:00 |
Djurgårdens IF -
Årsta FF Vit
|
Dolt
|
Årstagården Vänster (5) |
|
|
28 |
P09-1 |
13:00 |
BP 18 -
Örby IS
|
Dolt
|
Årstagården Vänster (7) |
|
|
29 |
P10-1 |
13:30 |
Täby FK -
BKBK 2
|
Dolt
|
Årstagården Höger (5) |
|
|
30 |
P09-1 |
13:30 |
BP 11 -
IFK Österåker
|
Dolt
|
Årstagården Höger (7) |
|
|
31 |
P10-1 |
13:30 |
Värmdö IF Blå -
Årsta FF Röd
|
Dolt
|
Årstagården Vänster (5) |
|
|
32 |
P09-1 |
13:30 |
Örby IS -
IFK Lidingö FK
|
Dolt
|
Årstagården Vänster (7) |
|
|
33 |
P10-1 |
14:00 |
Nockebyhovs IF -
Värmdö IF Vit
|
Dolt
|
Årstagården Höger (5) |
|
|
34 |
P09-1 |
14:00 |
BP 11 -
Örby IS Blå
|
Dolt
|
Årstagården Höger (7) |
|
|
35 |
P10-1 |
14:00 |
Årsta FF Svart -
Vendelsö IK
|
Dolt
|
Årstagården Vänster (5) |
|
|
36 |
P09-1 |
14:00 |
BP 18 -
Årsta FF Vit
|
Dolt
|
Årstagården Vänster (7) |
|
|
37 |
P10-1 |
14:30 |
BKBK 1 -
Djurgårdens IF
|
Dolt
|
Årstagården Höger (5) |
|
|
38 |
P09-1 |
14:30 |
Örby IS Blå -
IFK Österåker
|
Dolt
|
Årstagården Höger (7) |
|
|
39 |
P10-1 |
14:30 |
IFK Haninge -
Årsta FF Vit
|
Dolt
|
Årstagården Vänster (5) |
|
|
40 |
P09-1 |
14:30 |
Örby IS -
Hammarby IF
|
Dolt
|
Årstagården Vänster (7) |
|
|
41 |
P10-1 |
15:00 |
Värmdö IF Blå -
BKBK 2
|
Dolt
|
Årstagården Höger (5) |
|
|
42 |
P09-1 |
15:00 |
Årsta FF Svart -
BP 11
|
Dolt
|
Årstagården Höger (7) |
|
|
43 |
P10-1 |
15:00 |
Täby FK -
Årsta FF Röd
|
Dolt
|
Årstagården Vänster (5) |
|
|
44 |
P09-1 |
15:00 |
Hammarby IF -
IFK Lidingö FK
|
Dolt
|
Årstagården Vänster (7) |
|
|
45 |
P10-1 |
15:30 |
BKBK 2 -
Värmdö IF Vit
|
Dolt
|
Årstagården Höger (5) |
|
|
46 |
P09-1 |
15:30 |
Örby IS Blå -
Årsta FF Vit
|
Dolt
|
Årstagården Höger (7) |
|
|
47 |
P10-1 |
15:30 |
Täby FK -
Årsta FF Svart
|
Dolt
|
Årstagården Vänster (5) |
|
|
48 |
P09-1 |
15:30 |
Enskede IK -
BP 18
|
Dolt
|
Årstagården Vänster (7) |
|
|
49 |
P10-1 |
16:00 |
Värmdö IF Blå -
BKBK 1
|
Dolt
|
Årstagården Höger (5) |
|
|
50 |
P09-1 |
16:00 |
IFK Österåker -
Hammarby IF
|
Dolt
|
Årstagården Höger (7) |
|
|
51 |
P10-1 |
16:00 |
Årsta FF Röd -
IFK Haninge
|
Dolt
|
Årstagården Vänster (5) |
|
|
52 |
P09-1 |
16:00 |
Årsta FF Svart -
Örby IS Röd
|
Dolt
|
Årstagården Vänster (7) |
|
|
53 |
P09-1 |
16:30 |
Hammarby IF -
Årsta FF Röd
|
Dolt
|
Årstagården Höger (7) |
|
|
54 |
P09-1 |
16:30 |
BP 11 -
AIK
|
Dolt
|
Årstagården Vänster (7) |
|
|
55 |
P09-1 |
17:00 |
Årsta FF Röd -
Enskede IK
|
Dolt
|
Årstagården Höger (7) |
|
|
56 |
P09-1 |
17:00 |
AIK -
Örby IS Röd
|
Dolt
|
Årstagården Vänster (7) |
|
|
57 |
P09-1 |
17:30 |
Örby IS Röd -
Enskede IK
|
Dolt
|
Årstagården Höger (7) |
|
|
58 |
P09-1 |
18:00 |
Årsta FF Röd -
AIK
|
Dolt
|
Årstagården Vänster (7) |
|
|
59 |
P09-1 |
18:30 |
Örby IS Röd -
Årsta FF Röd
|
Dolt
|
Årstagården Höger (7) |
|
|
60 |
P09-1 |
18:30 |
Enskede IK -
AIK
|
Dolt
|
Årstagården Vänster (7) |
|
|