1163 |
P07-1 |
08:00 |
Matfors IF Vit -
Alnö IF P07 1
|
0-0
|
Sel. IP 7-manna *HSB* 2 |
|
|
1105 |
F07-1 |
08:00 |
Alnö IF VIT -
SFF F-07
|
0-0
|
Sel. IP 7-manna *HUYNDAI* 1 |
|
|
1160 |
P07-1 |
08:00 |
Sundsvalls FF P-07 -
Kungsnäs FC vit
|
0-0
|
Sel. IP 7-manna *MIDROC* 3 |
|
|
1164 |
P07-1 |
08:50 |
Matfors IF Blå -
Sundsvalls FF P-07 lag 2
|
0-0
|
Sel. IP 7-manna *HSB* 2 |
|
|
1108 |
F07-1 |
08:50 |
Matfors IF -
SFF F-07 Röd
|
0-0
|
Sel. IP 7-manna *HUYNDAI* 1 |
|
|
1106 |
F07-1 |
08:50 |
Kungsnäs FC -
Söråker FF F07
|
0-0
|
Sel. IP 7-manna *MIDROC* 3 |
|
|
189 |
P04-2 |
09:00 |
Sund If P04/05 -
Alnö IF Vit
|
0-1
|
Korsta *NORRPARTNER* 2 |
|
|
195 |
P04-3 |
09:00 |
Sidsjö-Böle IF P04 Svart -
Alnö IF Röd
|
2-4
|
Korsta *SPRINCOM* 1 |
|
|
144 |
F08-1 |
09:00 |
IFK Timrå Blå -
IFK Timrå Vit
|
0-0
|
Sel. IP 5-manna *NHK 3 |
|
|
303 |
P08-1 |
09:00 |
GIF Sundsvall vit -
GIF Sundsvall blå
|
0-0
|
Sel. IP 5-manna *PROFILPLÅT* 1 |
|
|
145 |
F08-1 |
09:00 |
Medskogsbrons BK -
Selånger F08
|
0-0
|
Sel. IP 5-manna *SVENSKA KYRKAN* 2 |
|
|
592 |
P05-1 |
09:00 |
Kubikenborg 05 gul -
Selånger FK Röd
|
0-0
|
Västhagen *Bergsåkerstravet* 3 |
|
|
545 |
F05-1 |
09:00 |
Alnö F05 -
Söråker FF Svart
|
0-0
|
Västhagen *DIÖS* 2 |
|
|
590 |
P05-1 |
09:00 |
IFK Timrå -
Sund P05
|
0-0
|
Västhagen *UNILEVER* 1 |
|
|
154 |
F09-1 |
09:40 |
Selånger F09 Blå -
Selånger F09 Röd
|
0-0
|
Sel. IP 5-manna *NHK 3 |
|
|
155 |
F09-1 |
09:40 |
Medskogsbrons BK -
Sidsjö-Böle IF
|
0-0
|
Sel. IP 5-manna *PROFILPLÅT* 1 |
|
|
300 |
P08-1 |
09:40 |
Alnö IF P08 röd -
Alnö IF P08 röd/vit
|
0-0
|
Sel. IP 5-manna *SVENSKA KYRKAN* 2 |
|
|
1165 |
P07-1 |
09:40 |
Kungsnäs Svart -
Alnö IF P07 3
|
0-0
|
Sel. IP 7-manna *HSB* 2 |
|
|
1161 |
P07-1 |
09:40 |
GIF P07 -
Matfors IF Vit
|
0-0
|
Sel. IP 7-manna *HUYNDAI* 1 |
|
|
1111 |
F07-1 |
09:40 |
SFF F-07 -
Sidsj Böle IF
|
0-0
|
Sel. IP 7-manna *MIDROC* 3 |
|
|
183 |
P04-1 |
09:50 |
Sundsvalls FF P04 Röd -
Selånger FK
|
2-3
|
Korsta *NORRPARTNER* 2 |
|
|
14 |
F04-1 |
09:50 |
Alnö IF vit -
Alnö IF röd
|
1-1
|
Korsta *SPRINCOM* 1 |
|
|
599 |
P05-1 |
09:50 |
Njurunda SK -
IFK Timrå Blå
|
0-0
|
Västhagen *Bergsåkerstravet* 3 |
|
|
551 |
F05-1 |
09:50 |
Sidsjöböle F05 -
SDFF
|
0-0
|
Västhagen *DIÖS* 2 |
|
|
547 |
F05-1 |
09:50 |
Härnösands SK -
Söråker FF Röd
|
0-0
|
Västhagen *UNILEVER* 1 |
|
|
305 |
P08-1 |
10:20 |
GIF Sundsvall svart -
Selånger FK svart
|
0-0
|
Sel. IP 5-manna *NHK 3 |
|
|
1121 |
F07-1 |
10:30 |
Söråker FF F07 -
Alnö IF RÖD
|
0-0
|
Sel. IP 7-manna *HSB* 2 |
|
|
1171 |
P07-1 |
10:30 |
Sundsvalls FF P-07 lag 2 -
Söråkers FF P07-08
|
0-0
|
Sel. IP 7-manna *HUYNDAI* 1 |
|
|
1117 |
F07-1 |
10:30 |
Selånger F07 -
SFF F-07 Röd
|
0-0
|
Sel. IP 7-manna *MIDROC* 3 |
|
|
196 |
P04-3 |
10:40 |
Sundsvalls FF P04 Blå -
Matfors IF
|
1-0
|
Korsta *NORRPARTNER* 2 |
|
|
190 |
P04-2 |
10:40 |
Kubikenborgs IF -
IFK Timrå P-04
|
4-1
|
Korsta *SPRINCOM* 1 |
|
|
554 |
F05-1 |
10:40 |
Selånger 2 -
Heffnersklubbans BK
|
0-0
|
Västhagen *Bergsåkerstravet* 3 |
|
|
553 |
F05-1 |
10:40 |
Selånger 3 -
Alnö F05
|
0-0
|
Västhagen *DIÖS* 2 |
|
|
598 |
P05-1 |
10:40 |
Njurunda SK blå -
IFK Timrå
|
0-0
|
Västhagen *UNILEVER* 1 |
|
|
146 |
F08-1 |
11:00 |
Sundsvalls FF -
IFK Timrå Blå
|
0-0
|
Sel. IP 5-manna *NHK 3 |
|
|
313 |
P08-1 |
11:00 |
GIF Sundsvall vit -
Selånger FK röd
|
0-0
|
Sel. IP 5-manna *PROFILPLÅT* 1 |
|
|
147 |
F08-1 |
11:00 |
IFK Timrå Vit -
Medskogsbrons BK
|
0-0
|
Sel. IP 5-manna *SVENSKA KYRKAN* 2 |
|
|
1169 |
P07-1 |
11:20 |
Alnö IF P07 1 -
Kungsnäs FC vit
|
0-0
|
Sel. IP 7-manna *HSB* 2 |
|
|
1176 |
P07-1 |
11:20 |
Alnö IF P07 2 -
Sundsvalls FF P-07
|
0-0
|
Sel. IP 7-manna *HUYNDAI* 1 |
|
|
1175 |
P07-1 |
11:20 |
Alnö IF P07 3 -
Matfors IF Blå
|
0-0
|
Sel. IP 7-manna *MIDROC* 3 |
|
|
184 |
P04-1 |
11:30 |
Svartvik if -
Sidsjö-Böle IF P04 Grön
|
3-1
|
Korsta *NORRPARTNER* 2 |
|
|
16 |
F04-1 |
11:30 |
Njurunda IK -
Selånger F04
|
1-0
|
Korsta *SPRINCOM* 1 |
|
|
600 |
P05-1 |
11:30 |
Matfors IF -
Sund P05
|
0-0
|
Västhagen *Bergsåkerstravet* 3 |
|
|
552 |
F05-1 |
11:30 |
Söråker FF Röd -
Selånger 1
|
0-0
|
Västhagen *DIÖS* 2 |
|
|
550 |
F05-1 |
11:30 |
Söråker FF Svart -
Härnösands SK
|
0-0
|
Västhagen *UNILEVER* 1 |
|
|
157 |
F09-1 |
11:40 |
Sidsjö-Böle IF -
Selånger F09 Blå
|
0-0
|
Sel. IP 5-manna *NHK 3 |
|
|
306 |
P08-1 |
11:40 |
Essvik grön -
Alnö IF P08 röd
|
0-0
|
Sel. IP 5-manna *PROFILPLÅT* 1 |
|
|
156 |
F09-1 |
11:40 |
Selånger F09 Röd -
Medskogsbrons BK
|
0-0
|
Sel. IP 5-manna *SVENSKA KYRKAN* 2 |
|
|
1123 |
F07-1 |
12:10 |
Alnö IF VIT -
Selånger F07
|
0-0
|
Sel. IP 7-manna *HSB* 2 |
|
|
1181 |
P07-1 |
12:10 |
Söråkers FF P07-08 -
Kungsnäs Svart
|
0-0
|
Sel. IP 7-manna *HUYNDAI* 1 |
|
|
1125 |
F07-1 |
12:10 |
Alnö IF RÖD -
Matfors IF
|
0-0
|
Sel. IP 7-manna *MIDROC* 3 |
|
|
197 |
P04-3 |
12:20 |
Sundsvalls FF P04 Blå -
Sidsjö-Böle IF P04 Svart
|
1-2
|
Korsta *NORRPARTNER* 2 |
|
|
191 |
P04-2 |
12:20 |
Kubikenborgs IF -
Sund If P04/05
|
2-0
|
Korsta *SPRINCOM* 1 |
|
|
372 |
P09-1 |
12:20 |
Sundsvalls FF P-09 Blå -
IFK Timrå 2
|
0-0
|
Sel. IP 5-manna *NHK 3 |
|
|
308 |
P08-1 |
12:20 |
GIF Sundsvall blå -
Essvik vit
|
0-0
|
Sel. IP 5-manna *PROFILPLÅT* 1 |
|
|
380 |
P09-1 |
12:20 |
Sundsvalls FF P-09 röd -
IFK Timrå 1
|
0-0
|
Sel. IP 5-manna *SVENSKA KYRKAN* 2 |
|
|
556 |
F05-1 |
12:20 |
Selånger 3 -
SDFF
|
0-0
|
Västhagen *Bergsåkerstravet* 3 |
|
|
603 |
P05-1 |
12:20 |
Kubikenborg 05 gul -
Selånger FK Blå
|
0-0
|
Västhagen *DIÖS* 2 |
|
|
601 |
P05-1 |
12:20 |
Njurunda SK blå -
Kubikenborg 05 svart
|
0-0
|
Västhagen *UNILEVER* 1 |
|
|
148 |
F08-1 |
13:00 |
Selånger F08 -
Sundsvalls FF
|
0-0
|
Sel. IP 5-manna *NHK 3 |
|
|
455 |
P08-1 |
13:00 |
Medskogsbrons BK -
Alnö IF P08 vit
|
0-0
|
Sel. IP 5-manna *PROFILPLÅT* 1 |
|
|
381 |
P09-1 |
13:00 |
Alnö IF P09 Lag 1 -
Selånger Vit
|
0-0
|
Sel. IP 5-manna *SVENSKA KYRKAN* 2 |
|
|
1157 |
F07-1 |
13:00 |
Matfors IF F07 Vit -
SDFF
|
0-0
|
Sel. IP 7-manna *HSB* 2 |
|
|
1194 |
P07-1 |
13:00 |
Alnö IF P07 2 -
GIF P07
|
0-0
|
Sel. IP 7-manna *HUYNDAI* 1 |
|
|
1135 |
F07-1 |
13:00 |
Sidsj Böle IF -
Kungsnäs FC
|
0-0
|
Sel. IP 7-manna *MIDROC* 3 |
|
|
185 |
P04-1 |
13:10 |
Svartvik if -
Sundsvalls FF P04 Röd
|
1-0
|
Korsta *NORRPARTNER* 2 |
|
|
17 |
F04-1 |
13:10 |
Matfors IF 04 -
Alnö IF vit
|
1-2
|
Korsta *SPRINCOM* 1 |
|
|
559 |
F05-1 |
13:10 |
Heffnersklubbans BK -
Söråker FF Röd
|
0-0
|
Västhagen *Bergsåkerstravet* 3 |
|
|
558 |
F05-1 |
13:10 |
Härnösands SK -
Sidsjöböle F05
|
0-0
|
Västhagen *DIÖS* 2 |
|
|
555 |
F05-1 |
13:10 |
Selånger 1 -
Söråker FF Svart
|
0-0
|
Västhagen *UNILEVER* 1 |
|
|
317 |
P08-1 |
13:40 |
Essvik vit -
Selånger FK svart
|
0-0
|
Sel. IP 5-manna *NHK 3 |
|
|
384 |
P09-1 |
13:40 |
Essvik AIF -
IFK Timrå 3
|
0-0
|
Sel. IP 5-manna *PROFILPLÅT* 1 |
|
|
333 |
P08-1 |
13:40 |
GIF Sundsvall svart -
Alnö IF P08 röd/vit
|
0-0
|
Sel. IP 5-manna *SVENSKA KYRKAN* 2 |
|
|
72 |
F06-1 |
13:50 |
Njurunda IK vit -
SDFF
|
0-0
|
Sel. IP 7-manna *HSB* 2 |
|
|
71 |
F06-1 |
13:50 |
Njurunda IK -
Heffnersklubbans BK
|
0-0
|
Sel. IP 7-manna *HUYNDAI* 1 |
|
|
244 |
P06-1 |
13:50 |
IFK Timrå III -
Selånger FK Blå
|
0-0
|
Sel. IP 7-manna *MIDROC* 3 |
|
|
198 |
P04-3 |
14:00 |
Matfors IF -
Alnö IF Röd
|
1-6
|
Korsta *NORRPARTNER* 2 |
|
|
192 |
P04-2 |
14:00 |
IFK Timrå P-04 -
Alnö IF Vit
|
1-6
|
Korsta *SPRINCOM* 1 |
|
|
608 |
P05-1 |
14:00 |
Selånger FK Röd -
Njurunda SK blå
|
0-0
|
Västhagen *Bergsåkerstravet* 3 |
|
|
606 |
P05-1 |
14:00 |
Njurunda SK -
Kubikenborg 05 gul
|
0-0
|
Västhagen *DIÖS* 2 |
|
|
605 |
P05-1 |
14:00 |
Selånger FK Blå -
IFK Timrå
|
0-0
|
Västhagen *UNILEVER* 1 |
|
|
321 |
P08-1 |
14:20 |
Selånger FK röd -
Alnö IF P08 vit
|
0-0
|
Sel. IP 5-manna *NHK 3 |
|
|
387 |
P09-1 |
14:20 |
Alnö IF P09 Lag 2 -
Sundsvalls FF P-09 röd
|
0-0
|
Sel. IP 5-manna *PROFILPLÅT* 1 |
|
|
304 |
P08-1 |
14:20 |
Medskogsbrons BK -
Selånger FK blå
|
0-0
|
Sel. IP 5-manna *SVENSKA KYRKAN* 2 |
|
|
251 |
P06-1 |
14:40 |
Selånger FK Röd -
IFK Timrå II
|
0-0
|
Sel. IP 7-manna *HUYNDAI* 1 |
|
|
246 |
P06-1 |
14:40 |
Söråkers FF1 -
IFK Timrå I
|
0-0
|
Sel. IP 7-manna *MIDROC* 3 |
|
|
186 |
P04-1 |
14:50 |
Sidsjö-Böle IF P04 Grön -
Selånger FK
|
2-3
|
Korsta *NORRPARTNER* 2 |
|
|
18 |
F04-1 |
14:50 |
Sidsjö-Böle F04 -
Njurunda IK
|
5-0
|
Korsta *SPRINCOM* 1 |
|
|
613 |
P05-1 |
14:50 |
Sund P05 -
Kubikenborg 05 svart
|
0-0
|
Västhagen *Bergsåkerstravet* 3 |
|
|
581 |
F05-1 |
14:50 |
Selånger 3 -
Selånger 2
|
0-0
|
Västhagen *DIÖS* 2 |
|
|
611 |
P05-1 |
14:50 |
IFK Timrå Blå -
Matfors IF
|
0-0
|
Västhagen *UNILEVER* 1 |
|
|
374 |
P09-1 |
15:00 |
IFK Timrå 2 -
GIF SUNDSVALL Team 2
|
0-0
|
Sel. IP 5-manna *NHK 3 |
|
|
392 |
P09-1 |
15:00 |
IFK Timrå 1 -
Selånger Blå
|
0-0
|
Sel. IP 5-manna *PROFILPLÅT* 1 |
|
|
397 |
P09-1 |
15:00 |
Selånger Röd -
GIF SUNDSVALL Team 1
|
0-0
|
Sel. IP 5-manna *SVENSKA KYRKAN* 2 |
|
|
76 |
F06-1 |
15:30 |
SDFF -
SDFF Plus Vit
|
0-0
|
Sel. IP 7-manna *HSB* 2 |
|
|
74 |
F06-1 |
15:30 |
Sund SDFF Plus -
Heffnersklubbans BK
|
0-0
|
Sel. IP 7-manna *HUYNDAI* 1 |
|
|
90 |
F06-1 |
15:30 |
Sidsjö-Böle IF -
Njurunda IK vit
|
0-0
|
Sel. IP 7-manna *MIDROC* 3 |
|
|
22 |
F04-1 |
15:40 |
Selånger F04 -
Matfors IF 04
|
1-4
|
Korsta *SPRINCOM* 1 |
|
|
326 |
P08-1 |
15:40 |
Essvik grön -
Selånger FK blå
|
0-0
|
Sel. IP 5-manna *NHK 3 |
|
|
367 |
P09-1 |
15:40 |
Alnö IF P09 Lag 2 -
Sundsvalls FF P-09 Blå
|
0-0
|
Sel. IP 5-manna *PROFILPLÅT* 1 |
|
|
368 |
P09-1 |
15:40 |
Alnö IF P09 Lag 3 -
Selånger Vit
|
0-0
|
Sel. IP 5-manna *SVENSKA KYRKAN* 2 |
|
|
566 |
F05-1 |
15:40 |
Heffnersklubbans BK -
Selånger 1
|
0-0
|
Västhagen *Bergsåkerstravet* 3 |
|
|
575 |
F05-1 |
15:40 |
Alnö F05 -
SDFF
|
0-0
|
Västhagen *DIÖS* 2 |
|
|
612 |
P05-1 |
15:40 |
Njurunda SK -
Selånger FK Röd
|
0-0
|
Västhagen *UNILEVER* 1 |
|
|
407 |
P09-1 |
16:20 |
IFK Timrå 3 -
Selånger Blå
|
0-0
|
Sel. IP 5-manna *NHK 3 |
|
|
257 |
P06-1 |
16:20 |
Sidsjö-Böle P06 -
IFK Timrå II
|
0-0
|
Sel. IP 7-manna *HSB* 2 |
|
|
252 |
P06-1 |
16:20 |
IFK Timrå III -
Söråkers FF1
|
0-0
|
Sel. IP 7-manna *HUYNDAI* 1 |
|
|
250 |
P06-1 |
16:20 |
IFK Timrå I -
Selånger FK Blå
|
0-0
|
Sel. IP 7-manna *MIDROC* 3 |
|
|
20 |
F04-1 |
16:30 |
Alnö IF vit -
Sidsjö-Böle F04
|
2-2
|
Korsta *NORRPARTNER* 2 |
|
|
21 |
F04-1 |
16:30 |
Njurunda IK -
Alnö IF röd
|
0-1
|
Korsta *SPRINCOM* 1 |
|
|
629 |
P05-1 |
16:30 |
Matfors IF -
Selånger FK Blå
|
0-0
|
Västhagen *DIÖS* 2 |
|
|
588 |
F05-1 |
16:30 |
Selånger 2 -
Sidsjöböle F05
|
0-0
|
Västhagen *UNILEVER* 1 |
|
|
430 |
P09-1 |
17:00 |
GIF SUNDSVALL Team 2 -
Essvik AIF
|
0-0
|
Sel. IP 5-manna *NHK 3 |
|
|
416 |
P09-1 |
17:00 |
GIF SUNDSVALL Team 1 -
Alnö IF P09 Lag 3
|
0-0
|
Sel. IP 5-manna *PROFILPLÅT* 1 |
|
|
448 |
P09-1 |
17:00 |
Selånger Röd -
Alnö IF P09 Lag 1
|
0-0
|
Sel. IP 5-manna *SVENSKA KYRKAN* 2 |
|
|
77 |
F06-1 |
17:10 |
Sidsjö-Böle IF -
Sund SDFF Plus
|
0-0
|
Sel. IP 7-manna *HSB* 2 |
|
|
79 |
F06-1 |
17:10 |
SDFF Plus Vit -
Njurunda IK
|
0-0
|
Sel. IP 7-manna *HUYNDAI* 1 |
|
|
177 |
P04 |
17:20 |
Sundsvalls FF P04 Blå -
Sundsvalls FF P04 Röd
|
0-2
|
Korsta *NORRPARTNER* 2 |
B-1/4-final 4 |
|
175 |
P04 |
17:20 |
IFK Timrå P-04 -
Matfors IF
|
4-1
|
Korsta *SPRINCOM* 1 |
B-1/4-final 2 |
|
619 |
P05-1 |
17:20 |
Kubikenborg 05 svart -
IFK Timrå Blå
|
0-0
|
Västhagen *UNILEVER* 1 |
|
|
254 |
P06-1 |
18:00 |
IFK Timrå I -
Selånger FK Röd
|
0-0
|
Sel. IP 7-manna *HSB* 2 |
|
|
260 |
P06-1 |
18:00 |
IFK Timrå II -
Söråkers FF1
|
0-0
|
Sel. IP 7-manna *HUYNDAI* 1 |
|
|
253 |
P06-1 |
18:00 |
Selånger FK Blå -
Sidsjö-Böle P06
|
0-0
|
Sel. IP 7-manna *MIDROC* 3 |
|
|
25 |
F04-1 |
18:10 |
Sidsjö-Böle F04 -
Selånger F04
|
0-4
|
Korsta *NORRPARTNER* 2 |
|
|
24 |
F04-1 |
18:10 |
Alnö IF röd -
Matfors IF 04
|
0-1
|
Korsta *SPRINCOM* 1 |
|
|
82 |
F06-1 |
18:50 |
Heffnersklubbans BK -
SDFF Plus Vit
|
0-0
|
Sel. IP 7-manna *HSB* 2 |
|
|
80 |
F06-1 |
18:50 |
Njurunda IK vit -
Sund SDFF Plus
|
0-0
|
Sel. IP 7-manna *HUYNDAI* 1 |
|
|
81 |
F06-1 |
18:50 |
SDFF -
Sidsjö-Böle IF
|
0-0
|
Sel. IP 7-manna *MIDROC* 3 |
|
|
169 |
P04 |
19:00 |
Alnö IF Röd -
Svartvik if
|
2-3
(STR) |
Korsta *NORRPARTNER* 2 |
A-1/4-final 4 |
|
167 |
P04 |
19:00 |
Kubikenborgs IF -
Sidsjö-Böle IF P04 Svart
|
3-1
|
Korsta *SPRINCOM* 1 |
A-1/4-final 2 |
|
258 |
P06-1 |
19:40 |
Selånger FK Röd -
IFK Timrå III
|
0-0
|
Sel. IP 7-manna *MIDROC* 3 |
|
|
2 |
F04 |
19:50 |
Alnö IF vit -
Sidsjö-Böle F04
|
2-3
(STR) |
Korsta *NORRPARTNER* 2 |
Semifinal 2 |
|
1 |
F04 |
19:50 |
Matfors IF 04 -
Alnö IF röd
|
1-2
(STR) |
Korsta *SPRINCOM* 1 |
Semifinal 1 |
|