65 |
F06-2 |
08:00 |
Alvik -
Luleå FC
|
0-0
|
Länsbygg |
|
|
32 |
F06-1 |
08:00 |
LSK Vit -
Lira Blå
|
0-0
|
Monarken |
|
|
43 |
F06-1 |
08:00 |
Bergnäsets AIK -
Sunderby SK
|
0-0
|
Nordmark&Nordmark |
|
|
50 |
F06-2 |
08:00 |
LSK Blå -
Lira Gul
|
0-0
|
Plan Sju |
|
|
9 |
F04-1 |
08:00 |
IFK Luleå -
Luleå SK
|
3-1
|
Porsön 1 |
|
|
16 |
F04-2 |
08:00 |
Baik vit -
Rutvik SK
|
2-1
|
Porsön 2 |
|
|
21 |
F04-3 |
08:45 |
Lira bk 2 -
Piteå IF 2
|
0-2
|
Porsön 1 |
|
|
10 |
F04-1 |
08:45 |
Baik Grön -
Piteå IF 3
|
1-3
|
Porsön 2 |
|
|
67 |
F06-2 |
09:00 |
Lira Gul -
Gammelgårdens IF Lag2
|
0-0
|
Länsbygg |
|
|
36 |
F06-1 |
09:00 |
IFK Råneå -
Trångfors
|
0-0
|
Monarken |
|
|
45 |
F06-1 |
09:00 |
LSK Vit -
Gammelgårdens IF Lag1
|
0-0
|
Nordmark&Nordmark |
|
|
55 |
F06-2 |
09:00 |
Alter/Sjulsmark FF -
Gammelgårdens IF Lag3
|
0-0
|
Plan Sju |
|
|
189 |
F02-1 |
09:00 |
Bergnäsets AIK -
Lira BK F02
|
1-3
|
Skogsvallen gräs |
|
|
22 |
F04-3 |
09:30 |
Gammestads IF -
Sunderby SK
|
1-0
|
Porsön 1 |
|
|
15 |
F04-2 |
09:30 |
Lira bk 1 -
Piteå IF 1
|
0-1
|
Porsön 2 |
|
|
173 |
F07-1 |
10:00 |
Alviks IK -
Lira BK 1
|
0-0
|
BJÖRX 1 |
|
|
176 |
F07-1 |
10:00 |
Lira BK 2 -
sunderby SK 2
|
0-0
|
BJÖRX 2 |
|
|
68 |
F06-2 |
10:00 |
Luleå FC -
LSK Blå
|
0-0
|
Länsbygg |
|
|
40 |
F06-1 |
10:00 |
IFK Råneå -
Bergnäsets AIK
|
0-0
|
Monarken |
|
|
29 |
F06-1 |
10:00 |
Lira Blå -
Sunderby SK
|
0-0
|
Nordmark&Nordmark |
|
|
66 |
F06-2 |
10:00 |
Gammelgårdens IF Lag3 -
Alvik
|
0-0
|
Plan Sju |
|
|
190 |
F02-1 |
10:00 |
Malmbergets AIF -
Luleå FC
|
0-3
|
Skogsvallen gräs |
|
|
11 |
F04-1 |
10:15 |
Luleå SK -
Baik Grön
|
0-1
|
Porsön 1 |
|
|
12 |
F04-1 |
10:15 |
Piteå IF 3 -
IFK Luleå
|
1-0
|
Porsön 2 |
|
|
174 |
F07-1 |
10:40 |
Gammelstad IF, Lag Grön -
sunderby SK 1
|
0-0
|
BJÖRX 1 |
|
|
175 |
F07-1 |
10:40 |
Bergnäset AIK -
Gammelstad IF, Lag Vit
|
0-0
|
BJÖRX 2 |
|
|
64 |
F06-2 |
11:00 |
Alter/Sjulsmark FF -
Lira Gul
|
0-0
|
Länsbygg |
|
|
41 |
F06-1 |
11:00 |
Sunderby SK -
Gammelgårdens IF Lag1
|
0-0
|
Monarken |
|
|
39 |
F06-1 |
11:00 |
Trångfors -
LSK Vit
|
0-0
|
Nordmark&Nordmark |
|
|
57 |
F06-2 |
11:00 |
Gammelgårdens IF Lag2 -
Luleå FC
|
0-0
|
Plan Sju |
|
|
17 |
F04-2 |
11:00 |
Piteå IF 1 -
Baik vit
|
1-2
|
Porsön 1 |
|
|
18 |
F04-2 |
11:00 |
Rutvik SK -
Lira bk 1
|
1-1
|
Porsön 2 |
|
|
178 |
F07-1 |
11:20 |
Alviks IK -
sunderby SK 1
|
0-0
|
BJÖRX 1 |
|
|
179 |
F07-1 |
11:20 |
Bergnäset AIK -
sunderby SK 2
|
0-0
|
BJÖRX 2 |
|
|
191 |
F02-1 |
11:30 |
Lira BK F02 -
Malmbergets AIF
|
7-0
|
Skogsvallen gräs |
|
|
23 |
F04-3 |
11:45 |
Piteå IF 2 -
Gammestads IF
|
3-0
|
Porsön 1 |
|
|
24 |
F04-3 |
11:45 |
Sunderby SK -
Lira bk 2
|
1-1
|
Porsön 2 |
|
|
177 |
F07-1 |
12:00 |
Lira BK 1 -
Gammelstad IF, Lag Grön
|
0-0
|
BJÖRX 1 |
|
|
180 |
F07-1 |
12:00 |
Gammelstad IF, Lag Vit -
Lira BK 2
|
0-0
|
BJÖRX 2 |
|
|
53 |
F06-2 |
12:00 |
Gammelgårdens IF Lag3 -
LSK Blå
|
0-0
|
Länsbygg |
|
|
27 |
F06-1 |
12:00 |
Gammelgårdens IF Lag1 -
Bergnäsets AIK
|
0-0
|
Monarken |
|
|
42 |
F06-1 |
12:00 |
Lira Blå -
IFK Råneå
|
0-0
|
Nordmark&Nordmark |
|
|
52 |
F06-2 |
12:00 |
Alvik -
Gammelgårdens IF Lag2
|
0-0
|
Plan Sju |
|
|
13 |
F04-1 |
12:30 |
Piteå IF 3 -
Luleå SK
|
4-0
|
Porsön 1 |
|
|
19 |
F04-2 |
12:30 |
Rutvik SK -
Piteå IF 1
|
0-2
|
Porsön 2 |
|
|
192 |
F02-1 |
12:30 |
Luleå FC -
Bergnäsets AIK
|
0-2
|
Skogsvallen gräs |
|
|
188 |
F07-1 |
12:40 |
Alviks IK -
Gammelstad IF, Lag Grön
|
0-0
|
BJÖRX 1 |
|
|
187 |
F07-1 |
12:40 |
Bergnäset AIK -
Lira BK 2
|
0-0
|
BJÖRX 2 |
|
|
48 |
F06-2 |
13:00 |
Alvik -
Alter/Sjulsmark FF
|
0-0
|
Länsbygg |
|
|
37 |
F06-1 |
13:00 |
LSK Vit -
Sunderby SK
|
0-0
|
Monarken |
|
|
30 |
F06-1 |
13:00 |
Trångfors -
Bergnäsets AIK
|
0-0
|
Nordmark&Nordmark |
|
|
54 |
F06-2 |
13:00 |
Lira Gul -
Luleå FC
|
0-0
|
Plan Sju |
|
|
26 |
F04-3 |
13:15 |
Lira bk 2 -
Gammestads IF
|
0-1
|
Porsön 1 |
|
|
14 |
F04-1 |
13:15 |
IFK Luleå -
Baik Grön
|
1-2
|
Porsön 2 |
|
|
186 |
F07-1 |
13:20 |
Lira BK 1 -
sunderby SK 1
|
0-0
|
BJÖRX 1 |
|
|
185 |
F07-1 |
13:20 |
Gammelstad IF, Lag Vit -
sunderby SK 2
|
0-0
|
BJÖRX 2 |
|
|
60 |
F06-2 |
14:00 |
Luleå FC -
Gammelgårdens IF Lag3
|
0-0
|
Länsbygg |
|
|
35 |
F06-1 |
14:00 |
Lira Blå -
Gammelgårdens IF Lag1
|
0-0
|
Monarken |
|
|
46 |
F06-1 |
14:00 |
Sunderby SK -
IFK Råneå
|
0-0
|
Nordmark&Nordmark |
|
|
63 |
F06-2 |
14:00 |
LSK Blå -
Gammelgårdens IF Lag2
|
0-0
|
Plan Sju |
|
|
20 |
F04-2 |
14:00 |
Lira bk 1 -
Baik vit
|
1-2
|
Porsön 1 |
|
|
25 |
F04-3 |
14:00 |
Sunderby SK -
Piteå IF 2
|
0-0
|
Porsön 2 |
|
|
194 |
F02-1 |
14:00 |
Bergnäsets AIK -
Malmbergets AIF
|
5-0
|
Skogsvallen gräs |
|
|
61 |
F06-2 |
15:00 |
Gammelgårdens IF Lag2 -
Alter/Sjulsmark FF
|
0-0
|
Länsbygg |
|
|
34 |
F06-1 |
15:00 |
Bergnäsets AIK -
LSK Vit
|
0-0
|
Monarken |
|
|
44 |
F06-1 |
15:00 |
Gammelgårdens IF Lag1 -
Trångfors
|
0-0
|
Nordmark&Nordmark |
|
|
62 |
F06-2 |
15:00 |
Lira Gul -
Alvik
|
0-0
|
Plan Sju |
|
|
2 |
F04 |
15:00 |
Piteå IF 1 -
Gammestads IF
|
2-0
|
Porsön 1 |
1/4-final 2 |
|
4 |
F04 |
15:00 |
Piteå IF 2 -
Baik Grön
|
0-1
|
Porsön 2 |
1/4-final 4 |
|
193 |
F02-1 |
15:00 |
Luleå FC -
Lira BK F02
|
4-1
|
Skogsvallen gräs |
|
|
47 |
F06-1 |
16:00 |
Trångfors -
Lira Blå
|
0-0
|
Monarken |
|
|
69 |
F06 |
16:00 |
IFK Råneå -
Gammelgårdens IF Lag3
|
0-0
|
Nordmark&Nordmark |
|
|
59 |
F06-2 |
16:00 |
Alter/Sjulsmark FF -
LSK Blå
|
0-0
|
Plan Sju |
|
|
5 |
F04 |
16:00 |
Piteå IF 3 -
Piteå IF 1
|
1-2
|
Porsön 1 |
Semifinal 1 |
|
6 |
F04 |
16:00 |
Baik vit -
Baik Grön
|
3-4
(STR)(FL) |
Porsön 1 |
Semifinal 2 |
|
196 |
F02 |
16:30 |
Luleå FC -
Malmbergets AIF
|
5-0
|
Skogsvallen gräs |
Plac. 3-4 |
|
7 |
F04 |
17:00 |
Piteå IF 1 -
Baik Grön
|
2-0
|
Porsön 1 |
FINAL |
|
8 |
F04 |
17:00 |
Piteå IF 3 -
Baik vit
|
3-1
|
Porsön 2 |
Plac. 3-4 |
|
195 |
F02 |
17:30 |
Lira BK F02 -
Bergnäsets AIK
|
3-1
|
Skogsvallen gräs |
FINAL |
|