65 |
P08-1 |
08:00 |
Vendelsö IK -
Tungelsta IF
|
Dolt
|
Bra-A |
|
|
67 |
P08-1 |
08:00 |
Västerhaninge IBK -
Täby FC
|
Dolt
|
Rib-A |
|
|
72 |
F07-1 |
08:00 |
FBI Tullinge Svart -
Vendelsö IK Lag 1
|
4-5
|
Söd-A |
|
|
68 |
P04-5 |
08:00 |
Vendelsö IK Lag 1 -
Örby IS
|
1-2
|
Tor-T |
|
|
169 |
P07-1 |
08:00 |
Vendelsö Ik Lag 1 -
Tungelsta IF
|
3-3
|
Tun-A |
|
|
69 |
P08-1 |
08:00 |
Danderyds SK IBF P08 -
Stäkets IF
|
Dolt
|
Ven-A |
|
|
64 |
F06-2 |
08:00 |
Ekerö IK -
FBI Tullinge F06
|
2-5
|
Åby-A |
|
|
73 |
P06-2 |
08:50 |
Åby IBK Ungdom -
Vendelsö IK
|
3-8
|
Bra-A |
|
|
66 |
F06-1 |
08:50 |
Vendelsö IK -
Åkersberga IBF
|
1-5
|
Lyc-A |
|
|
76 |
F09-1 |
08:50 |
Vendelsö IK -
Nynäshamns IBK Blå
|
Dolt
|
Rib-A |
|
|
74 |
HJ18-2 |
08:50 |
Djurgårdens IF IBS -
Täby FC
|
1-1
|
Söd-A |
|
|
70 |
P06-2 |
08:50 |
YPA SB -
Stäkets IF
|
9-2
|
Tor-A |
|
|
78 |
P04-4 |
08:50 |
Västerhaninge IBK Lag 2 -
Täby FC Västra 2
|
1-1
|
Tor-T |
|
|
79 |
P06-3 |
08:50 |
Tungelsta IF -
Åkersberga IBF
|
2-3
|
Tun-A |
|
|
80 |
P06-1 |
08:50 |
IBF Offensiv Lidingö -
Västerhaninge IBK
|
3-2
|
Ven-A |
|
|
81 |
F04-1 |
08:50 |
Ekerö IK Vit -
Farsta IBK
|
1-0
|
Åby-A |
|
|
88 |
P09-1 |
09:40 |
Tungelsta IF -
Bergs IK
|
Dolt
|
Bra-A |
|
|
84 |
P03-1 |
09:40 |
Älta IF -
Nacka Wallenstam IBK
|
3-1
|
Lyc-A |
|
|
85 |
P10-1 |
09:40 |
Västerhaninge IBK -
Vendelsö IK Lag 1
|
Dolt
|
Rib-A |
|
|
93 |
F05-1 |
09:40 |
Ik Sirius IBK -
Tungelsta IF
|
5-0
|
Söd-A |
|
|
89 |
P07-2 |
09:40 |
Vendelsö IK lag 2 -
FBC Turku Blå
|
0-4
|
Tor-A |
|
|
325 |
F03-1 |
09:40 |
Nynäshamns IBK -
Vendelsö IK
|
1-1
|
Tor-T |
|
|
225 |
P07-1 |
09:40 |
Sickla IF -
Vendelsö Ik Lag 1
|
4-8
|
Tun-A |
|
|
83 |
P07-2 |
09:40 |
Väsby AIK Vit -
Ekerö IK
|
1-4
|
Ven-A |
|
|
82 |
F05-1 |
09:40 |
Hagunda IF Blå -
Älvsjö AIK
|
4-0
|
Åby-A |
|
|
105 |
P06-3 |
10:30 |
Danderyds SK -
Ik Sirius
|
2-0
|
Bra-A |
|
|
75 |
P05-1 |
10:30 |
Sundbybergs IK -
Järfälla/Stäket
|
2-9
|
Lyc-A |
|
|
92 |
P07-3 |
10:30 |
Mariebergs SK -
Farsta IBK
|
2-2
|
Rib-A |
|
|
91 |
HJ18-2 |
10:30 |
Djurgårdens IF IBS -
Nykvarns IF
|
2-4
|
Söd-A |
|
|
94 |
P04-5 |
10:30 |
Farsta IBK Mörkröd -
Tyresö Trollbäcken IBK 2
|
1-4
|
Tor-A |
|
|
95 |
P03-1 |
10:30 |
Bele Barkarby -
Hässelby SK IBK
|
3-0
|
Tor-T |
|
|
97 |
P04-2 |
10:30 |
Hässelby SK IBK -
IK Sirius FBC
|
3-2
|
Tun-A |
|
|
96 |
P05-2 |
10:30 |
Danderyds SK -
Väsby IBK
|
1-1
|
Ven-A |
|
|
99 |
P07-1 |
10:30 |
Väsby AIK Röd -
FBC Turku Gul
|
1-3
|
Åby-A |
|
|
98 |
P09-1 |
11:20 |
Vendelsö IK -
Tungelsta IF
|
Dolt
|
Bra-A |
|
|
106 |
F05-1 |
11:20 |
FBI Tullinge -
Hagunda IF Vit
|
0-0
|
Lyc-A |
|
|
102 |
F09-1 |
11:20 |
Vendelsö IK -
Nynäshamns IBK Vit
|
Dolt
|
Rib-A |
|
|
77 |
P04-1 |
11:20 |
SBS Masku/Wirmo 2 -
Timrå IBC
|
6-2
|
Söd-A |
|
|
103 |
P07-3 |
11:20 |
Värmdö IF -
Västerhaninge IBK
|
6-1
|
Tor-A |
|
|
108 |
F07-2 |
11:20 |
Täby FC Östra -
Utbynäs SK
|
9-2
|
Tor-T |
|
|
157 |
F04-1 |
11:20 |
Farsta IBK -
FBI Tullinge
|
1-2
|
Tun-A |
|
|
101 |
F09-1 |
11:20 |
Västerhaninge IBK -
Nynäshamns IBK Blå
|
Dolt
|
Ven-A |
|
|
100 |
P04-1 |
11:20 |
Nynäshamns IBK -
Västerhaninge IBK Lag 1
|
0-8
|
Åby-A |
|
|
114 |
F06-1 |
12:10 |
Vendelsö IK -
Vaksala SK
|
1-5
|
Bra-A |
|
|
117 |
F07-1 |
12:10 |
Täby FC Västra -
Tungelsta IF
|
13-0
|
Lyc-A |
|
|
115 |
F06-1 |
12:10 |
Åkersberga IBF -
Värmdö IF
|
3-3
|
Rib-A |
|
|
107 |
F07-2 |
12:10 |
FBI Tullinge Orange -
Vendelsö IK Lag 2
|
1-0
|
Söd-A |
|
|
110 |
HJ18-1 |
12:10 |
Tungelsta IF Svart -
Linköping innebandy
|
4-2
|
Tor-A |
|
|
111 |
HJ18-1 |
12:10 |
Vendelsö IK -
Katrineholms Innebandy
|
3-1
|
Tor-T |
|
|
112 |
HJ18-1 |
12:10 |
AIK Gul -
FBI Tullinge
|
0-5
|
Tun-A |
|
|
116 |
F06-2 |
12:10 |
Nacka Wallenstam -
Ekerö IK
|
2-1
|
Ven-A |
|
|
326 |
F03-1 |
12:10 |
Åkersberga IBF F04 -
Vendelsö IK
|
5-0
|
Åby-A |
|
|
119 |
P08-1 |
13:00 |
Tungelsta IF -
Danderyds SK IBF P08
|
Dolt
|
Bra-A |
|
|
120 |
HJ18-2 |
13:00 |
Täby FC -
Tungelsta IF Orange
|
3-4
|
Lyc-A |
|
|
121 |
P08-1 |
13:00 |
Vendelsö IK -
Västerhaninge IBK
|
Dolt
|
Rib-A |
|
|
126 |
P04-1 |
13:00 |
Sköndals IK -
SBS Masku/Wirmo 2
|
0-1
|
Söd-A |
|
|
125 |
P05-1 |
13:00 |
Älvsjö AIK IBF -
Tyresö Trollbäcken IBK
|
4-2
|
Tor-A |
|
|
122 |
P04-2 |
13:00 |
Torshälla IBK -
Täby FC Västra 1
|
5-2
|
Tor-T |
|
|
123 |
P04-2 |
13:00 |
Ingarö IF -
Hässelby SK IBK
|
0-1
|
Tun-A |
|
|
124 |
P08-1 |
13:00 |
Täby FC -
Stäkets IF
|
Dolt
|
Ven-A |
|
|
118 |
P04-4 |
13:00 |
Västerhaninge IBK Lag 2 -
Tyresö Trollbäcken IBK 1
|
2-5
|
Åby-A |
|
|
128 |
P06-1 |
13:50 |
IBF Offensiv Lidingö -
Töjnan IBK
|
6-3
|
Bra-A |
|
|
129 |
P06-2 |
13:50 |
Stäkets IF -
Värmdö IF
|
1-9
|
Lyc-A |
|
|
130 |
P06-3 |
13:50 |
Åkersberga IBF -
Hässelby
|
0-3
|
Rib-A |
|
|
131 |
P06-2 |
13:50 |
YPA SB -
Åby IBK Ungdom
|
4-2
|
Söd-A |
|
|
132 |
P06-3 |
13:50 |
Tungelsta IF -
Danderyds SK
|
2-5
|
Tor-A |
|
|
133 |
P07-1 |
13:50 |
Tungelsta IF -
Sickla IF
|
5-1
|
Tor-T |
|
|
134 |
P07-1 |
13:50 |
Vendelsö Ik Lag 1 -
Väsby AIK Röd
|
2-5
|
Tun-A |
|
|
135 |
F05-1 |
13:50 |
FBI Tullinge -
Älvsjö AIK
|
5-2
|
Ven-A |
|
|
127 |
P05-1 |
13:50 |
Väsby AIK -
Sundbybergs IK
|
9-1
|
Åby-A |
|
|
137 |
P10-1 |
14:40 |
Vendelsö IK Lag 2 -
Täby FC
|
Dolt
|
Bra-A |
|
|
86 |
HJ18-2 |
14:40 |
Nykvarns IF -
AIK Svart
|
3-1
|
Lyc-A |
|
|
139 |
P09-1 |
14:40 |
FBI Tullinge -
Västerhaninge IBK
|
Dolt
|
Rib-A |
|
|
327 |
F03-1 |
14:40 |
Vendelsö IK -
Storvreta IBK (DJ)
|
1-5
|
Söd-A |
|
|
328 |
F03-1 |
14:40 |
Nynäshamns IBK -
Åkersberga IBF F04
|
4-4
|
Tor-A |
|
|
142 |
P03-1 |
14:40 |
Nacka Wallenstam IBK -
Bele Barkarby
|
1-8
|
Tor-T |
|
|
143 |
P03-1 |
14:40 |
Älta IF -
Hässelby SK IBK
|
1-1
|
Tun-A |
|
|
144 |
P07-2 |
14:40 |
Ekerö IK -
IK Sirius
|
2-2
|
Ven-A |
|
|
136 |
P07-2 |
14:40 |
Väsby AIK Vit -
Vendelsö IK lag 2
|
10-2
|
Åby-A |
|
|
145 |
F09-1 |
15:30 |
Västerhaninge IBK -
Vendelsö IK
|
Dolt
|
Bra-A |
|
|
147 |
F05-1 |
15:30 |
Hagunda IF Vit -
Hagunda IF Blå
|
3-0
|
Lyc-A |
|
|
148 |
P07-3 |
15:30 |
Farsta IBK -
Västerhaninge IBK
|
5-3
|
Rib-A |
|
|
149 |
P05-2 |
15:30 |
Vendelsö IK -
Väsby IBK
|
0-5
|
Söd-A |
|
|
150 |
P05-2 |
15:30 |
Tungelsta IF -
Danderyds SK
|
0-0
|
Tor-A |
|
|
152 |
P04-3 |
15:30 |
Vendelsö IK Lag 2 -
SBS Masku/Wirmo 1
|
1-4
|
Tor-T |
|
|
151 |
P04-5 |
15:30 |
Vendelsö IK Lag 1 -
Tyresö Trollbäcken IBK 2
|
2-0
|
Tun-A |
|
|
153 |
F06-2 |
15:30 |
Västerhaninge IBK -
FBI Tullinge F06
|
0-7
|
Ven-A |
|
|
146 |
P04-2 |
15:30 |
Hässelby SK IBK -
Torshälla IBK
|
5-1
|
Åby-A |
|
|
159 |
P05-1 |
16:20 |
Älvsjö AIK IBF -
Järfälla/Stäket
|
0-4
|
Bra-A |
|
|
113 |
F04-1 |
16:20 |
Västerhaninge IBK -
Ekerö IK Vit
|
2-0
|
Lyc-A |
|
|
160 |
P06-1 |
16:20 |
Töjnan IBK -
AIK Innebandy
|
3-3
|
Rib-A |
|
|
138 |
P04-3 |
16:20 |
Bele Barkarby -
Farsta IBK P04
|
2-8
|
Söd-A |
|
|
155 |
F07-1 |
16:20 |
Vendelsö IK Lag 1 -
Tungelsta IF
|
1-2
|
Tor-A |
|
|
158 |
P04-1 |
16:20 |
Västerhaninge IBK Lag 1 -
SBS Masku/Wirmo 2
|
10-5
|
Tor-T |
|
|
162 |
F05-1 |
16:20 |
Älvsjö AIK -
Tungelsta IF
|
0-2
|
Tun-A |
|
|
161 |
P10-1 |
16:20 |
Vendelsö IK Lag 2 -
Vendelsö IK Lag 1
|
Dolt
|
Ven-A |
|
|
156 |
P06-2 |
16:20 |
Vendelsö IK -
Värmdö IF
|
3-4
|
Åby-A |
|
|
163 |
P07-3 |
17:10 |
Mariebergs SK -
Värmdö IF
|
0-5
|
Bra-A |
|
|
171 |
F05-1 |
17:10 |
Hagunda IF Vit -
Endre IF
|
6-1
|
Lyc-A |
|
|
170 |
F09-1 |
17:10 |
Nynäshamns IBK Vit -
Västerhaninge IBK
|
Dolt
|
Rib-A |
|
|
165 |
HJ18-1 |
17:10 |
Linköping innebandy -
AIK Gul
|
4-2
|
Söd-A |
|
|
166 |
HJ18-1 |
17:10 |
Katrineholms Innebandy -
Tungelsta IF Svart
|
2-2
|
Tor-A |
|
|
168 |
P04-5 |
17:10 |
Örby IS -
Farsta IBK Mörkröd
|
4-5
|
Tor-T |
|
|
167 |
HJ18-1 |
17:10 |
FBI Tullinge -
Vendelsö IK
|
0-1
|
Tun-A |
|
|
164 |
F06-2 |
17:10 |
FBI Tullinge F06 -
Nacka Wallenstam
|
3-0
|
Ven-A |
|
|
71 |
P04-4 |
17:10 |
Täby FC Västra 2 -
Tyresö Trollbäcken IBK 1
|
6-2
|
Åby-A |
|
|
177 |
F06-1 |
18:00 |
Värmdö IF -
Vendelsö IK
|
1-0
|
Bra-A |
|
|
14 |
F04-1 |
18:00 |
Ik Sirius IBK -
Ekerö IK Vit
|
0-0
|
Lyc-A |
|
|
173 |
P09-1 |
18:00 |
Västerhaninge IBK -
Vendelsö IK
|
Dolt
|
Rib-A |
|
|
174 |
P04-2 |
18:00 |
Ingarö IF -
Torshälla IBK
|
5-1
|
Söd-A |
|
|
179 |
P04-2 |
18:00 |
IK Sirius FBC -
Täby FC Västra 1
|
1-1
|
Tor-A |
|
|
175 |
F06-1 |
18:00 |
Åkersberga IBF -
Vaksala SK
|
1-4
|
Tor-T |
|
|
329 |
F03-1 |
18:00 |
Storvreta IBK (DJ) -
Nynäshamns IBK
|
1-2
|
Tun-A |
|
|
180 |
P05-1 |
18:00 |
Tyresö Trollbäcken IBK -
Väsby AIK
|
0-6
|
Ven-A |
|
|
172 |
HJ18-2 |
18:00 |
Täby FC -
AIK Svart
|
1-0
|
Åby-A |
|
|
182 |
P06-3 |
18:50 |
Åkersberga IBF -
Ik Sirius
|
5-4
|
Bra-A |
|
|
183 |
P04-1 |
18:50 |
Nynäshamns IBK -
Sköndals IK
|
2-3
|
Lyc-A |
|
|
184 |
P06-1 |
18:50 |
AIK Innebandy -
Västerhaninge IBK
|
3-4
|
Rib-A |
|
|
185 |
P06-2 |
18:50 |
Värmdö IF -
YPA SB
|
2-4
|
Söd-A |
|
|
186 |
P07-2 |
18:50 |
Ekerö IK -
FBC Turku Blå
|
7-1
|
Tor-A |
|
|
187 |
P07-2 |
18:50 |
IK Sirius -
Väsby AIK Vit
|
6-3
|
Tor-T |
|
|
188 |
HJ18-2 |
18:50 |
Tungelsta IF Orange -
Djurgårdens IF IBS
|
2-4
|
Tun-A |
|
|
189 |
P09-1 |
18:50 |
FBI Tullinge -
Bergs IK
|
Dolt
|
Ven-A |
|
|
181 |
P06-3 |
18:50 |
Hässelby -
Tungelsta IF
|
7-0
|
Åby-A |
|
|
192 |
F07-2 |
19:40 |
Utbynäs SK -
FBI Tullinge Orange
|
2-3
|
Bra-A |
|
|
190 |
F05-1 |
19:40 |
Hagunda IF Blå -
Ik Sirius IBK
|
2-6
|
Lyc-A |
|
|
191 |
P10-1 |
19:40 |
Täby FC -
Västerhaninge IBK
|
Dolt
|
Rib-A |
|
|
197 |
P07-1 |
19:40 |
FBC Turku Gul -
Sickla IF
|
6-0
|
Söd-A |
|
|
195 |
F05-1 |
19:40 |
Endre IF -
Tungelsta IF
|
3-1
|
Tor-A |
|
|
194 |
P04-4 |
19:40 |
Nacka Wallenstam IBK -
Västerhaninge IBK Lag 2
|
1-2
|
Tor-T |
|
|
196 |
P07-1 |
19:40 |
Väsby AIK Röd -
Tungelsta IF
|
2-2
|
Tun-A |
|
|
198 |
F07-2 |
19:40 |
Täby FC Östra -
Vendelsö IK Lag 2
|
8-0
|
Ven-A |
|
|
193 |
P06-2 |
19:40 |
Stäkets IF -
Vendelsö IK
|
0-4
|
Åby-A |
|
|
204 |
F07-1 |
20:30 |
Täby FC Västra -
Vendelsö IK Lag 1
|
3-0
|
Bra-A |
|
|
206 |
P04-5 |
20:30 |
Tyresö Trollbäcken IBK 2 -
Örby IS
|
3-2
|
Lyc-A |
|
|
203 |
F07-1 |
20:30 |
Tungelsta IF -
FBI Tullinge Svart
|
1-3
|
Rib-A |
|
|
200 |
P05-1 |
20:30 |
Järfälla/Stäket -
Tyresö Trollbäcken IBK
|
10-3
|
Söd-A |
|
|
220 |
P04-3 |
20:30 |
Farsta IBK P04 -
SBS Masku/Wirmo 1
|
2-0
|
Tor-A |
|
|
207 |
HJ18-1 |
20:30 |
FBI Tullinge -
Katrineholms Innebandy
|
1-7
|
Tor-T |
|
|
201 |
HJ18-1 |
20:30 |
Tungelsta IF Svart -
AIK Gul
|
2-4
|
Tun-A |
|
|
205 |
F06-2 |
20:30 |
Västerhaninge IBK -
Ekerö IK
|
0-4
|
Ven-A |
|
|
199 |
HJ18-1 |
20:30 |
Vendelsö IK -
Linköping innebandy
|
2-0
|
Åby-A |
|
|
215 |
P06-2 |
21:20 |
Åby IBK Ungdom -
Stäkets IF
|
3-1
|
Bra-A |
|
|
214 |
HJ18-2 |
21:20 |
Nykvarns IF -
Täby FC
|
3-0
|
Lyc-A |
|
|
208 |
P06-3 |
21:20 |
Danderyds SK -
Åkersberga IBF
|
3-1
|
Rib-A |
|
|
212 |
P07-2 |
21:20 |
FBC Turku Blå -
IK Sirius
|
3-3
|
Söd-A |
|
|
211 |
P06-3 |
21:20 |
Ik Sirius -
Hässelby
|
2-3
|
Tor-A |
|
|
209 |
P04-1 |
21:20 |
Västerhaninge IBK Lag 1 -
Sköndals IK
|
2-1
|
Tor-T |
|
|
210 |
P04-2 |
21:20 |
Täby FC Västra 1 -
Ingarö IF
|
4-2
|
Tun-A |
|
|
216 |
P05-2 |
21:20 |
Danderyds SK -
Vendelsö IK
|
3-4
|
Ven-A |
|
|
213 |
HJ18-2 |
21:20 |
AIK Svart -
Tungelsta IF Orange
|
2-4
|
Åby-A |
|
|
22 |
F04-1 |
22:10 |
Västerhaninge IBK -
Farsta IBK
|
0-0
|
Lyc-A |
|
|
219 |
P04-1 |
22:10 |
Timrå IBC -
Nynäshamns IBK
|
6-0
|
Söd-A |
|
|
217 |
P04-4 |
22:10 |
Täby FC Västra 2 -
Nacka Wallenstam IBK
|
4-1
|
Tor-A |
|
|
224 |
F05-1 |
22:10 |
Älvsjö AIK -
Ik Sirius IBK
|
1-4
|
Tor-T |
|
|
222 |
P04-5 |
22:10 |
Farsta IBK Mörkröd -
Vendelsö IK Lag 1
|
1-11
|
Tun-A |
|
|
223 |
P04-3 |
22:10 |
Vendelsö IK Lag 2 -
Bele Barkarby
|
1-10
|
Åby-A |
|
|