25 |
Gutt-3 |
08:00 |
Fredrikstad Innebandyklubb -
Freidig 2
|
5-0
|
Ekneshallen 1 |
|
|
30 |
Smj-1 |
08:30 |
Sarpsborg Hvit -
NOR 92
|
3-5
|
Ekneshallen 1 |
|
|
31 |
Jente-2 |
09:00 |
Øreåsen Innebandy -
BMIL
|
0-3
|
Ekneshallen 1 |
|
|
34 |
Jente-1 |
09:30 |
NOR 92 -
Slevik IBK J97/98
|
5-1
|
Ekneshallen 1 |
|
|
39 |
Smj-2 |
10:00 |
Sarpsborg Blå -
Holmlia SK J13
|
3-1
|
Ekneshallen 1 |
|
|
40 |
Gutt-1 |
10:30 |
St.Croix ibk -
Freidig 1
|
1-3
|
Ekneshallen 1 |
|
|
43 |
Gutt-4 |
11:00 |
BVIF G15 -
GIF Fighters
|
0-1
|
Ekneshallen 1 |
|
|
46 |
Gutt-1 |
11:30 |
Sveiva Innebandy -
Fet IL-98
|
5-0
|
Ekneshallen 1 |
|
|
50 |
Gutt-4 |
12:00 |
Slevik IBK -
FET IBK 97
|
4-1
|
Ekneshallen 1 |
|
|
53 |
Jente-1 |
12:30 |
Holmlia SK J15 -
NOR 92
|
1-4
|
Ekneshallen 1 |
|
|
55 |
Jente-2 |
13:00 |
Sarpsborg Sharks -
BMIL
|
1-2
|
Ekneshallen 1 |
|
|
58 |
Smj-1 |
13:30 |
Bærums Verk IF -
Sarpsborg Hvit
|
1-6
|
Ekneshallen 1 |
|
|
60 |
Smj-2 |
14:00 |
Holmlia SK J13 -
Sarpsborg Blå
|
2-0
|
Ekneshallen 1 |
|
|
62 |
Smg-2 |
14:30 |
GIF Fighters lag 1 -
Lørenskog innebandy
|
12-0
|
Ekneshallen 1 |
|
|
63 |
Jente-1 |
15:00 |
Holmlia SK J15 -
Slevik IBK J97/98
|
5-0
|
Ekneshallen 1 |
|
|
65 |
Jente-2 |
15:30 |
BMIL -
Øreåsen Innebandy
|
3-0
|
Ekneshallen 1 |
|
|
68 |
Smj-1 |
16:00 |
Sarpsborg Hvit -
Bærums Verk IF
|
4-0
|
Ekneshallen 1 |
|
|
69 |
Gutt-1 |
16:30 |
Sveiva Innebandy -
St.Croix ibk
|
7-1
|
Ekneshallen 1 |
|
|
72 |
Gutt-4 |
17:00 |
Slevik IBK -
BVIF G15
|
2-3
|
Ekneshallen 1 |
|
|
75 |
Gutt-1 |
17:30 |
Fet IL-98 -
Freidig 1
|
2-5
|
Ekneshallen 1 |
|
|
78 |
Gutt-4 |
18:00 |
FET IBK 97 -
GIF Fighters
|
1-7
|
Ekneshallen 1 |
|
|
83 |
Smj-2 |
18:30 |
Tunet Jenter 13 -
Holmlia SK J13
|
6-0
|
Ekneshallen 1 |
|
|
84 |
Jente-1 |
19:00 |
Slevik IBK J97/98 -
NOR 92
|
1-5
|
Ekneshallen 1 |
|
|
86 |
Jente-2 |
19:30 |
Sarpsborg Sharks -
Øreåsen Innebandy
|
1-0
|
Ekneshallen 1 |
|
|
91 |
Smj-1 |
20:00 |
Bærums Verk IF -
NOR 92
|
1-5
|
Ekneshallen 1 |
|
|
93 |
Smj-2 |
20:30 |
Tunet Jenter 13 -
Sarpsborg Blå
|
5-0
|
Ekneshallen 1 |
|
|