25 |
Gutt-3 |
08:00 |
Fredrikstad Innebandyklubb -
Freidig 2
|
5-0
|
Ekneshallen 1 |
|
|
26 |
LG-4 |
08:00 |
Slevik ibk -
Fredrikstad Innebandyklubb
|
1-6
|
Mjøndalshallen 1 |
|
|
27 |
Smg-3 |
08:00 |
NOR 92 G13 -
GIF Fighters lag 2
|
3-1
|
Solberghallen 1 |
|
|
30 |
Smj-1 |
08:30 |
Sarpsborg Hvit -
NOR 92
|
3-5
|
Ekneshallen 1 |
|
|
29 |
LG-1 |
08:30 |
Sjetne Stars -
NOR 92 Hvit
|
1-6
|
Mjøndalshallen 1 |
|
|
28 |
Gutt-4 |
08:30 |
GIF Fighters -
Slevik IBK
|
1-0
|
Solberghallen 1 |
|
|
31 |
Jente-2 |
09:00 |
Øreåsen Innebandy -
BMIL
|
0-3
|
Ekneshallen 1 |
|
|
32 |
LG-2 |
09:00 |
GIF Fighters 02 -
Sjetne Flyers
|
1-1
|
Mjøndalshallen 1 |
|
|
33 |
Smg-2 |
09:00 |
Lørenskog innebandy -
NOR 92 G12
|
0-5
|
Solberghallen 1 |
|
|
34 |
Jente-1 |
09:30 |
NOR 92 -
Slevik IBK J97/98
|
5-1
|
Ekneshallen 1 |
|
|
35 |
LG-3 |
09:30 |
Sarpsborg Sharks 02 Hvit -
NOR 92 Blå
|
14-0
|
Mjøndalshallen 1 |
|
|
36 |
Smg-4 |
09:30 |
Nes IBK -
Sarpsborg Sharks blå
|
0-4
|
Solberghallen 1 |
|
|
39 |
Smj-2 |
10:00 |
Sarpsborg Blå -
Holmlia SK J13
|
3-1
|
Ekneshallen 1 |
|
|
37 |
LG-4 |
10:00 |
Grei/Målløs -
Ajer IBK
|
0-3
|
Mjøndalshallen 1 |
|
|
38 |
Smg-3 |
10:00 |
Ajer IBK -
Holmlia SK G13
|
2-1
|
Solberghallen 1 |
|
|
40 |
Gutt-1 |
10:30 |
St.Croix ibk -
Freidig 1
|
1-3
|
Ekneshallen 1 |
|
|
42 |
Smg-1 |
10:30 |
Sveiva -
Slevik IBK
|
2-3
|
Mjøndalshallen 1 |
|
|
70 |
Gutt-3 |
10:30 |
Freidig 2 -
NOR 92 Blå
|
1-5
|
Solberghallen 1 |
|
|
43 |
Gutt-4 |
11:00 |
BVIF G15 -
GIF Fighters
|
0-1
|
Ekneshallen 1 |
|
|
44 |
LG-1 |
11:00 |
Sveiva 02/03 -
Sarpsborg Sharks 02 Blå
|
5-2
|
Mjøndalshallen 1 |
|
|
45 |
Smg-2 |
11:00 |
GIF Fighters lag 1 -
Tunet Hotshots
|
5-2
|
Solberghallen 1 |
|
|
46 |
Gutt-1 |
11:30 |
Sveiva Innebandy -
Fet IL-98
|
5-0
|
Ekneshallen 1 |
|
|
47 |
LG-2 |
11:30 |
Sarpsborg Sharks G11 -
GIF Fighters 02
|
4-0
|
Mjøndalshallen 1 |
|
|
48 |
Smg-4 |
11:30 |
Sjetne Scorpions -
Øreåsen Innebandy
|
0-7
|
Solberghallen 1 |
|
|
50 |
Gutt-4 |
12:00 |
Slevik IBK -
FET IBK 97
|
4-1
|
Ekneshallen 1 |
|
|
51 |
LG-3 |
12:00 |
Sveiva G11 -
Øreåsen Innebandy
|
2-4
|
Mjøndalshallen 1 |
|
|
76 |
Gutt-2 |
12:00 |
Sarpsborg -
Sjetne Racers
|
8-0
|
Solberghallen 1 |
|
|
53 |
Jente-1 |
12:30 |
Holmlia SK J15 -
NOR 92
|
1-4
|
Ekneshallen 1 |
|
|
54 |
LG-4 |
12:30 |
Ajer IBK -
Slevik ibk
|
0-2
|
Mjøndalshallen 1 |
|
|
81 |
Gutt-3 |
12:30 |
Fredrikstad Innebandyklubb -
Gjøvik IBK
|
5-0
|
Solberghallen 1 |
|
|
55 |
Jente-2 |
13:00 |
Sarpsborg Sharks -
BMIL
|
1-2
|
Ekneshallen 1 |
|
|
56 |
LG-4 |
13:00 |
Fredrikstad Innebandyklubb -
Grei/Målløs
|
12-3
|
Mjøndalshallen 1 |
|
|
58 |
Smj-1 |
13:30 |
Bærums Verk IF -
Sarpsborg Hvit
|
1-6
|
Ekneshallen 1 |
|
|
57 |
Smg-1 |
13:30 |
Fredrikstad -
Sveiva
|
2-1
|
Mjøndalshallen 1 |
|
|
60 |
Smj-2 |
14:00 |
Holmlia SK J13 -
Sarpsborg Blå
|
2-0
|
Ekneshallen 1 |
|
|
59 |
LG-1 |
14:00 |
Sveiva 02/03 -
Sjetne Stars
|
2-1
|
Mjøndalshallen 1 |
|
|
62 |
Smg-2 |
14:30 |
GIF Fighters lag 1 -
Lørenskog innebandy
|
12-0
|
Ekneshallen 1 |
|
|
61 |
LG-2 |
14:30 |
Sarpsborg Sharks G11 -
Tunet Tough Guys
|
0-3
|
Mjøndalshallen 1 |
|
|
63 |
Jente-1 |
15:00 |
Holmlia SK J15 -
Slevik IBK J97/98
|
5-0
|
Ekneshallen 1 |
|
|
64 |
LG-3 |
15:00 |
Sveiva G11 -
Sarpsborg Sharks 02 Hvit
|
3-4
|
Mjøndalshallen 1 |
|
|
65 |
Jente-2 |
15:30 |
BMIL -
Øreåsen Innebandy
|
3-0
|
Ekneshallen 1 |
|
|
66 |
LG-4 |
15:30 |
Grei/Målløs -
Slevik ibk
|
1-6
|
Mjøndalshallen 1 |
|
|
68 |
Smj-1 |
16:00 |
Sarpsborg Hvit -
Bærums Verk IF
|
4-0
|
Ekneshallen 1 |
|
|
74 |
Smg-3 |
16:00 |
GIF Fighters lag 2 -
Ajer IBK
|
2-2
|
Mjøndalshallen 1 |
|
|
69 |
Gutt-1 |
16:30 |
Sveiva Innebandy -
St.Croix ibk
|
7-1
|
Ekneshallen 1 |
|
|
71 |
Smg-1 |
16:30 |
Fredrikstad -
Sarpsborg Sharks hvit
|
2-0
|
Mjøndalshallen 1 |
|
|
52 |
Gutt-3 |
16:30 |
NOR 92 Blå -
Fredrikstad Innebandyklubb
|
3-2
|
Solberghallen 1 |
|
|
72 |
Gutt-4 |
17:00 |
Slevik IBK -
BVIF G15
|
2-3
|
Ekneshallen 1 |
|
|
73 |
LG-3 |
17:00 |
Øreåsen Innebandy -
NOR 92 Blå
|
12-1
|
Mjøndalshallen 1 |
|
|
67 |
LG-1 |
17:00 |
Sarpsborg Sharks 02 Blå -
NOR 92 Hvit
|
1-13
|
Solberghallen 1 |
|
|
75 |
Gutt-1 |
17:30 |
Fet IL-98 -
Freidig 1
|
2-5
|
Ekneshallen 1 |
|
|
82 |
Smg-4 |
17:30 |
Sjetne Scorpions -
Nes IBK
|
0-5
|
Mjøndalshallen 1 |
|
|
49 |
Gutt-2 |
17:30 |
Holmlia SK G15 -
NOR 92 Hvit
|
1-2
|
Solberghallen 1 |
|
|
78 |
Gutt-4 |
18:00 |
FET IBK 97 -
GIF Fighters
|
1-7
|
Ekneshallen 1 |
|
|
79 |
LG-2 |
18:00 |
Tunet Tough Guys -
Sjetne Flyers
|
8-0
|
Mjøndalshallen 1 |
|
|
80 |
Smg-2 |
18:00 |
Tunet Hotshots -
NOR 92 G12
|
4-0
|
Solberghallen 1 |
|
|
83 |
Smj-2 |
18:30 |
Tunet Jenter 13 -
Holmlia SK J13
|
6-0
|
Ekneshallen 1 |
|
|
77 |
LG-4 |
18:30 |
Fredrikstad Innebandyklubb -
Ajer IBK
|
3-2
|
Mjøndalshallen 1 |
|
|
87 |
Smg-3 |
18:30 |
GIF Fighters lag 2 -
Holmlia SK G13
|
6-3
|
Solberghallen 1 |
|
|
84 |
Jente-1 |
19:00 |
Slevik IBK J97/98 -
NOR 92
|
1-5
|
Ekneshallen 1 |
|
|
85 |
Smg-1 |
19:00 |
Sarpsborg Sharks hvit -
Slevik IBK
|
0-4
|
Mjøndalshallen 1 |
|
|
13 |
Gutt-3 |
19:00 |
Freidig 2 -
Gjøvik IBK
|
1-0
|
Solberghallen 1 |
|
|
86 |
Jente-2 |
19:30 |
Sarpsborg Sharks -
Øreåsen Innebandy
|
1-0
|
Ekneshallen 1 |
|
|
88 |
Smg-4 |
19:30 |
Øreåsen Innebandy -
Sarpsborg Sharks blå
|
0-2
|
Mjøndalshallen 1 |
|
|
92 |
Smg-3 |
19:30 |
Ajer IBK -
NOR 92 G13
|
2-4
|
Solberghallen 1 |
|
|
91 |
Smj-1 |
20:00 |
Bærums Verk IF -
NOR 92
|
1-5
|
Ekneshallen 1 |
|
|
90 |
Gutt-2 |
20:00 |
Sjetne Racers -
NOR 92 Hvit
|
1-6
|
Mjøndalshallen 1 |
|
|
89 |
Gutt-2 |
20:00 |
Sarpsborg -
Holmlia SK G15
|
2-2
|
Solberghallen 1 |
|
|
93 |
Smj-2 |
20:30 |
Tunet Jenter 13 -
Sarpsborg Blå
|
5-0
|
Ekneshallen 1 |
|
|