Klasser
Skol-DM Futsal 2019
Info
Tävlingsinformation
Karta
Nyheter
Regler
Spelplatser
Domare
Lag
Klasser
Matcher
Samtliga matcher
Bokade matcher
Ospelade matcher
Senaste resultat
Statistik
Lagstatistik
Historik
2017
2018
Anmälan
Logga in
Klasser / Grupper
F4 - Åk 4 Flickor (INSTÄLLT)
F5 - Åk 5 Flickor (INSTÄLLT)
F6 - Åk 6 Flickor (INSTÄLLT)
F7 - Åk 7 Flickor
Grupp 1
Bagarmossen skola
Nyboda Skol IF
Queens of Rådan
WO, Vendelsömalm
Grupp 2
Futuraskolan Bergtorp
Hagsätraskolan
Kunskapsskolan Täby
FINAL
Nyboda Skol IF
Futuraskolan Bergtorp
F8 - Åk 8 Flickor
Grupp 1
Björkebyskolan
Futuraskolan Bergtorp
WO, Kista Grundskola IF
WO, Vendelsömalm
F9 - Åk 9 Flickor (INSTÄLLT)
GyF - Gymnasiet Flickor
Grupp 1
Grillska Gymnasiet
Sjödalsgymnasiet/Damer
Östra Gymnasiets Skol-IF
Grupp 2
Fridegårdgymnasiet
Upplands-bro gymnasiet
Viktor Rydberg Odenplan
Grupp 3
RIF, Rudbeck Idrottsförening
Värmdö Gymnasiums IF
Väsby Nya Gymnasium
Österåkers gymnasium
Finalgrupp
Sjödalsgymnasiet/Damer
RIF, Rudbeck Idrottsförening
Värmdö Gymnasiums IF
GyP - Gymnasiet Pojkar
Grupp 1
Värmdö Tekniska Gy
YBC Gy 1
Östra Gy
Grupp 2
Rönninge Gy
Sjödals Gy
Tumba Gy
Grupp 3
Boif Gy
Elektriker Gy
Kärrtorps Gy
Värmdö Gy
Grupp 4
Distra 1
Grillska Gy 1
YBC Gy 2
Grupp 5
Distra 2
ProCivitas Stockholm
Stockholms Idrotts Gy
Grupp 6
Fridegårds Gy
Upplands-Bro Gy 1
Viktor Rydberg Odenplan
Grupp 7
SBTG
Thorildsplans Gy
Upplands-Bro Gy 2
Grupp 8
Distra Gy 3
Grillska Gy 2
Upplands-Bro Gy 3
Grupp 9
Skärgårds Gy
Väsby Nya Gy
Österåkers Gy 1
Grupp 10
ISSR Gy
KVG IF
Rudbeck Gy
Österåkers Gy 2
Slutspelsgrupp 1
YBC Gy 1
Sjödals Gy
Stockholms Idrotts Gy
Väsby Nya Gy
Slutspelsgrupp 2
Upplands-Bro Gy 1
Österåkers Gy 2
Skärgårds Gy
Distra 1
Slutspelsgrupp 3
Grillska Gy 2
Upplands-Bro Gy 2
Rudbeck Gy
Värmdö Gy
Finallag
Sjödals Gy
Upplands-Bro Gy 1
Upplands-Bro Gy 2
Rudbeck Gy
P4 - Åk 4 Pojkar
Grupp 1
Hagsätraskolan
Lillholmskolan
Trångsundsskolan
Vendelsömalm
P5 - Åk 5 Pojkar
grupp 1
Hagsätraskolan
Husbygårdsskolan
Lillholmskolan
Nybohovskolan
Grupp 2
Trångsundsskolan
WO, Sköndalsskolans IF
FINAL
Nybohovskolan
Trångsundsskolan
P6 - Åk 6 Pojkar
Grupp 1
Futuraskolan Bergtorp
IESJ Boys Yr6
Kings of Rådan
Kunskapsskolan Täby
Grupp 2
Hagsätraskolan
Vendelsömalm
Grupp 3
Cordobaskolan
IES Kista Year 6
Kista International School IF
Nybohovskolan
Grupp 4
Slutspelsgrupp 1
IESJ Boys Yr6
Hagsätraskolan
Kista International School IF
Slutspelsgrupp 2
Nybohovskolan
Vendelsömalm
Kings of Rådan
FINAL
Hagsätraskolan
Nybohovskolan
P7 - Åk 7 Pojkar
Grupp 1
Björkebyskolan
Grimstaskolan
WO, Kista Grundskola IF
WO, Kista International School
Grupp 2
Cordobaskolan
Futuraskolan Bergtorp
IES Kista Year 7
IESJ Boys Yr7
Grupp 3
Annerstaskolan
Bredängsskolan
Högsätra Skol IF
fittjaskolan
Grupp 4
Deltaskolan
Höjdens IF
Söderbymalmsskolan 1
Vendelsömalm
Grupp 5
Bagarmossen skola
ISSR
Nyboda Skol IF
WO, Söderbymalmsskolan 2
Grupp 6
Deltaskolan 2
Hagsätraskolan
Lillholmskolan
Sjöängsskolans IF
Slutspelsgrupp 1
Grimstaskolan
Futuraskolan Bergtorp
Nyboda Skol IF
Slutspelsgrupp 2
Bredängsskolan
Vendelsömalm
Lillholmskolan
FINAL
Bredängsskolan
Grimstaskolan
P8 - Åk 8 Pojkar
Grupp 1
Husbygårdsskolan IF
WO, Kista Grundskola IF
Grupp 2
Annerstaskolan
Bredängsskolan
Nyboda Skol IF
fittjaskolan
Grupp 3
Futuraskolan Bergtorp
Högsätra Skol IF
Sjöängsskolans IF
Skarpängsskolan
Grupp 4
Deltaskolan
Rudanskolans IF
Söderbymalmsskolan
Vendelsömalm
Slutspelsgrupp 1
Husbygårdsskolan IF
Bredängsskolan
Futuraskolan Bergtorp
Rudanskolans IF
slutspelsgrupp 2
Annerstaskolan
Sjöängsskolans IF
Vendelsömalm
FINAL
Bredängsskolan
Vendelsömalm
P9 - Åk 9 Pojkar
Grupp 1
Futuraskolan Bergtorp
ISSR
Kunskapsskolan Täby
Tappströmskolan
Grupp 2
Cordobaskolan
WO, Kista Grundskola IF
Grupp 3
Hagsätraskolan
Johan skytteskolan
SKIF Grönkullaskolan
Vistaskolan
Grupp 4
Annerstaskolan
Bredängsskolan
Söderbymalmsskolan 1
fittjaskolan
Grupp 5
Farsta BK
Söderbymalmsskolan 2
fittja skol if
Ängskolan 1
Grupp 6
Deltaskolan
Nyboda Skol IF
Rudanskolans IF
Ängskolan 2
Grupp 7
AC Milan Academy
Sjöängsskolans IF
Årstaskolan IF
Grupp 8
Slutspelgrupp 1
Kunskapsskolan Täby
SKIF Grönkullaskolan
Söderbymalmsskolan 1
Ängskolan 1
Slutspelgrupp 2
Cordobaskolan
Annerstaskolan
Ängskolan 2
Sjöängsskolans IF
FINAL
Kunskapsskolan Täby
Sjöängsskolans IF