Girls 04
Antal: 28
Fr 2019-01-04
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16 | G04-1 | 08:50 | Østensjø - Black Angels | 1-8 | TJJM | ||
29 | G04-2 | 10:30 | FbS Bohemians - SK Florbal BeneSov | 4-1 | KRC | ||
40 | G04-1 | 11:20 | SC TEMPISH Vitkovice - Østensjø | 9-4 (2) | TJJM | ||
65 | G04-1 | 13:50 | FBC Dragons Pink - SC TEMPISH Vitkovice | 2-10 | KRC | ||
66 | G04-2 | 13:50 | Bulldogs Brno - FBS Olomouc SZ | 0-2 (2) | SHJ | ||
107 | G04-2 | 18:00 | TJ Znojmo LAUFEN CZ - Bulldogs Brno | 3-2 | HB 4 | ||
110 | G04-1 | 18:00 | FAT PIPE Florbal Chodov - FBC Dragons Pink | 10-2 | KRC | ||
127 | G04-1 | 19:40 | Black Angels - FAT PIPE Florbal Chodov | 4-1 | JED | ||
128 | G04-2 | 19:40 | FBS Olomouc SZ - FbS Bohemians | 6-1 | KRC | ||
134 | G04-2 | 20:30 | SK Florbal BeneSov - TJ Znojmo LAUFEN CZ | 1-2 | HB 4 |
Lö 2019-01-05
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
192 | G04-2 | 10:30 | TJ Znojmo LAUFEN CZ - FBS Olomouc SZ | 0-2 | KRC | ||
198 | G04-2 | 11:20 | Bulldogs Brno - FbS Bohemians | 0-8 | HB 1 | ||
217 | G04-1 | 12:10 | Black Angels - FBC Dragons Pink | 5-1 | HB 4 | ||
245 | G04-2 | 13:50 | FbS Bohemians - TJ Znojmo LAUFEN CZ | 3-1 (2) | SLA | ||
259 | G04-2 | 14:40 | SK Florbal BeneSov - Bulldogs Brno | 1-3 (1) | SLA | ||
271 | G04-1 | 15:30 | SC TEMPISH Vitkovice - Black Angels | 2-0 | JED | ||
285 | G04-1 | 16:20 | Østensjø - FAT PIPE Florbal Chodov | 0-6 (2) | TJJM | ||
304 | G04-2 | 18:00 | FBS Olomouc SZ - SK Florbal BeneSov | 4-2 | HB 1 | ||
350 | G04-1 | 21:20 | FAT PIPE Florbal Chodov - SC TEMPISH Vitkovice | 4-4 | KOB | ||
352 | G04-1 | 21:20 | FBC Dragons Pink - Østensjø | 1-4 | TJJM |
Sö 2019-01-06
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
410 | G04 | 11:20 | Østensjø - SK Florbal BeneSov | 2-3 (STR) | JED | B-1/4-final 4 | |
409 | G04 | 11:20 | Bulldogs Brno - FBC Dragons Pink | 3-1 (2) | SHJ | B-1/4-final 2 | |
438 | G04 | 13:00 | FBS Olomouc SZ - Black Angels | 3-1 (2) | SHJ | A-Semifinal 2 | |
439 | G04 | 13:00 | SC TEMPISH Vitkovice - FbS Bohemians | 0-3 (2) | TJJM | A-Semifinal 1 | |
447 | G04 | 13:50 | TJ Znojmo LAUFEN CZ - SK Florbal BeneSov | 4-0 (2) | SHJ | B-Semifinal 2 | |
448 | G04 | 13:50 | FAT PIPE Florbal Chodov - Bulldogs Brno | 8-1 (2) | TJJM | B-Semifinal 1 | |
471 | G04 | 16:00 | FbS Bohemians - FBS Olomouc SZ | 1-0 | POD | A-FINAL | |
472 | G04 | 16:20 | FAT PIPE Florbal Chodov - TJ Znojmo LAUFEN CZ | 0-1 (2) | TJJM | B-FINAL |