Matcher
Antal: 75
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
214 | P03-1 | Gustavsbergs IF Fotboll VIT - Täby United Svart | 1-1 | Lottad | |||
225 | P03-3 | Gröndals IK - Hanvikens SK Fotboll Röd | 1-4 | ||||
230 | P03-3 | Gröndals IK - Sollentuna FK SYD 2 | 0-12 | ||||
469 | P03 | Älvsjö Cyan - Jarlaberg 03 | 0-7 | 1/8-final 3 |
Sö 2014-10-12
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
255 | P03-6 | 14:15 | Vendelsö IK - Täby United Grön | 0-2 | Vendelsömalms konstgräs |
On 2014-10-15
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
238 | P03-4 | 19:15 | Hässelby SK P03 - Sollentuna FK Tegelhagen | 4-4 | Hässelby IP Konstgräs |
Sö 2014-10-26
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
231 | P03-3 | 11:00 | Älvsjö Cyan - Hanvikens SK Fotboll Röd | 3-2 | Älvsjö IP | ||
210 | P03-1 | 15:00 | Enskede Ik P03:3 - Hanvikens SK Fotb Vit | 2-2 | Enskede IP |
Fr 2014-10-31
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
254 | P03-6 | 18:30 | Vendelsö IK - Jarlaberg 03 | 1-4 | Vendelsömalms konstgräs |
Lö 2014-11-01
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
227 | P03-3 | 10:00 | Älvsjö Cyan - Gröndals IK | 3-0 | Älvsjö IP |
Sö 2014-11-02
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
207 | P03-1 | 12:00 | Älvsjö blå - Enskede Ik P03:3 | 7-0 | Älvsjö IP | ||
246 | P03-5 | 17:00 | IFK Viksjö 1 - Älvsjö Vit | 5-2 | Viksjövallen 2 |
On 2014-11-05
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
244 | P03-4 | 19:15 | Hässelby SK P03 - Spånga03-2 | 1-4 | Hässelby IP Konstgräs |
Lö 2014-11-08
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
215 | P03-2 | 11:00 | Bele Barkarby - Enskede IK | 2-1 | Veddesta IP | ||
245 | P03-5 | 14:00 | SkogåsTrångsund - Spånga IS P03-5 | 2-2 | Nytorps Mosse |
Sö 2014-11-09
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
249 | P03-5 | 09:30 | Älvsjö Vit - Spånga IS P03-5 | 1-6 | Älvsjö IP plan 1 | ||
232 | P03-3 | 11:00 | Täby United Vit - Gröndals IK | 4-0 | Hägernäs IP | ||
221 | P03-2 | 12:00 | ÄAIK P03 Röd - Enskede IK | 1-2 | Älvsjö IP | ||
239 | P03-4 | 13:00 | Spånga03-2 - Värtan P03 | 1-1 | Spånga IP | ||
229 | P03-3 | 14:00 | Täby United Vit - Älvsjö Cyan | 1-5 | Hägernäs IP |
To 2014-11-13
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
205 | P03-1 | 19:00 | Enskede Ik P03:3 - Gustavsbergs IF Fotboll VIT | 3-7 | Kärrtorps IP |
Lö 2014-11-15
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
218 | P03-2 | 10:00 | Enskede IK - Sickla IF | 1-3 | Enskede IP 11 | ||
209 | P03-1 | 12:00 | Täby United Svart - Älvsjö blå | 1-2 | Hägernäs IP | ||
350 | P03-6 | 15:30 | Täby United Grön - Huddinge IF Vit 2 | 3-1 | Hagernäs IP |
Sö 2014-11-16
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
349 | P03-6 | 09:30 | Huddinge IF Vit 2 - Vendelsö IK | 9-1 | Källbrinks IP | ||
235 | P03-4 | 11:00 | Huddinge IF P03 svart - Hässelby SK P03 | 0-2 | Källbrinks IP konstgräs | ||
236 | P03-4 | 14:00 | Sollentuna FK Tegelhagen - Spånga03-2 | 2-1 | Kärrdal, Sollentuna | ||
222 | P03-2 | 14:00 | Sollentuna FK SYD 1 - Bele Barkarby | 4-0 | Norrvikens IP | ||
248 | P03-5 | 15:30 | Älvsjö Vit - SkogåsTrångsund | 1-2 | Älvsjö IP plan1 |
Lö 2014-11-22
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
220 | P03-2 | 11:00 | Bele Barkarby - Sickla IF | 2-0 | Veddesta IP | ||
212 | P03-1 | 12:00 | Täby United Svart - Enskede Ik P03:3 | 5-1 | Hägernäs IP | ||
253 | P03-6 | 14:00 | Täby United Grön - IFK Stocksund | 2-2 | Hagernäs IP | ||
219 | P03-2 | 14:00 | Sollentuna FK SYD 1 - ÄAIK P03 Röd | 6-1 | Norrvikens IP |
Sö 2014-11-23
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
345 | P03-5 | 09:30 | Huddinge IF Vit 1 - Älvsjö Vit | 5-0 | Källbrinks IP | ||
242 | P03-4 | 11:00 | Spånga03-2 - Huddinge IF P03 svart | 9-2 | Nälsta Boll Plan | ||
226 | P03-3 | 14:00 | Sollentuna FK SYD 2 - Täby United Vit | 4-2 | Norrvikens IP | ||
243 | P03-4 | 14:30 | Sollentuna FK Tegelhagen - Värtan P03 | 4-3 | Kärrdals IP | ||
346 | P03-5 | 15:00 | IFK Viksjö 1 - Huddinge IF Vit 1 | 2-1 | Viksjövallen 2 |
Lö 2014-11-29
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
216 | P03-2 | 09:30 | Sickla IF - Sollentuna FK SYD 1 | 3-1 | Nacka IP 2 (övre planen) | ||
241 | P03-4 | 11:00 | Värtan P03 - Hässelby SK P03 | 2-0 | Stadshagens IP | ||
250 | P03-5 | 12:00 | SkogåsTrångsund - IFK Viksjö 1 | 2-1 | Nytorps Mosse | ||
233 | P03-3 | 14:00 | Sollentuna FK SYD 2 - Älvsjö Cyan | 2-6 | Kärrdals BP |
Sö 2014-11-30
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
247 | P03-5 | 10:00 | Spånga IS P03-5 - IFK Viksjö 1 | 3-2 | Bromstens IP | ||
217 | P03-2 | 11:00 | ÄAIK P03 Röd - Bele Barkarby | 0-0 | Älvsjö IP | ||
224 | P03-2 | 11:30 | Enskede IK - Sollentuna FK SYD 1 | 2-2 | Enskede IP | ||
347 | P03-5 | 13:00 | Huddinge IF Vit 1 - SkogåsTrångsund | 3-0 | Källbrinks IP | ||
240 | P03-4 | 14:00 | Huddinge IF P03 svart - Sollentuna FK Tegelhagen | 2-5 | Källbrinks IP | ||
251 | P03-6 | 18:00 | Jarlaberg 03 - Täby United Grön | 0-3 | Nacka IP 1 |
Lö 2014-12-06
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
223 | P03-2 | 16:00 | Sickla IF - ÄAIK P03 Röd | 11-0 | Nacka IP 2 (övre planen) |
Sö 2014-12-07
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
228 | P03-3 | 13:00 | Hanvikens SK Fotboll Röd - Sollentuna FK SYD 2 | 3-2 | Trollbäckens IP | ||
351 | P03-6 | 15:00 | Huddinge IF Vit 2 - Jarlaberg 03 | 0-8 | Källbrinks IP |
Sö 2014-12-14
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
256 | P03-6 | 19:00 | Jarlaberg 03 - IFK Stocksund | 2-0 | Nacka IP 2 |
Sö 2015-01-18
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
252 | P03-6 | IFK Stocksund - Vendelsö IK | 3-0 | Danderyd Arena |
Lö 2015-02-07
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
213 | P03-1 | 08:30 | Hanvikens SK Fotb Vit - Älvsjö blå | 0-0 | Tyresövallen | ||
352 | P03-6 | 16:30 | IFK Stocksund - Huddinge IF Vit 2 | 6-0 | Danderyd Arena |
Lö 2015-02-14
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
206 | P03-1 | Hanvikens SK Fotb Vit - Täby United Svart | 5-3 | Tyresövallen | |||
234 | P03-3 | Hanvikens SK Fotboll Röd - Täby United Vit | 1-2 | Tyresövallen | |||
237 | P03-4 | 09:00 | Värtan P03 - Huddinge IF P03 svart | 0-0 | Skytteholms IP |
Lö 2015-03-07
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
208 | P03-1 | 09:00 | Gustavsbergs IF Fotboll VIT - Hanvikens SK Fotb Vit | 1-2 | Trollbäckens IP |
Sö 2015-03-08
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
348 | P03-5 | 10:00 | Spånga IS P03-5 - Huddinge IF Vit 1 | 2-2 | Spånga IP |
Lö 2015-03-14
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
211 | P03-1 | 09:15 | Älvsjö blå - Gustavsbergs IF Fotboll VIT | 1-1 | Älvsjö IP |
On 2015-03-18
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
467 | P03 | 19:30 | Älvsjö blå - Huddinge IF Vit 1 | 2-0 | Lisebergs BP | 1/8-final 1 |
Lö 2015-03-21
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
472 | P03 | 18:00 | Hanvikens SK Fotb Vit - Täby United Grön | 5-0 | Trollbäckens ip | 1/8-final 6 |
Ti 2015-03-24
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
468 | P03 | Sollentuna FK SYD 1 - IFK Stocksund | 0-3 | 1/8-final 2 | |||
471 | P03 | 18:00 | Sickla IF - SkogåsTrångsund | 0-1 | Älta IP | 1/8-final 5 |
On 2015-03-25
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
474 | P03 | Sollentuna FK SYD 2 - Bele Barkarby | 9-8 (STR)(FL) | Veddesta IP | 1/8-final 8 |
To 2015-03-26
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
470 | P03 | 17:00 | Spånga03-2 - Spånga IS P03-5 | 0-2 | Bromstens IP | 1/8-final 4 | |
473 | P03 | 19:00 | Sollentuna FK Tegelhagen - Hanvikens SK Fotboll Röd | 3-5 | Kärrdals BP | 1/8-final 7 |
Lö 2015-03-28
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
476 | P03 | 12:45 | Jarlaberg 03 - Spånga IS P03-5 | 1-0 | Älvsjö IP 1 | 1/4-final 2 |
To 2015-04-23
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
478 | P03 | 19:30 | Hanvikens SK Fotboll Röd - Sollentuna FK SYD 2 | 2-5 | Bosön | 1/4-final 4, egen |
Fr 2015-04-24
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
475 | P03 | 19:00 | Älvsjö blå - IFK Stocksund | 1-2 | Farsta IP | 1/4-final 1 |
On 2015-04-29
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
477 | P03 | SkogåsTrångsund - Hanvikens SK Fotb Vit | 0-3 | Nytorps Mosse | 1/4-final 3, egen regi |
Sö 2015-05-10
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
479 | P03 | IFK Stocksund - Jarlaberg 03 | 3-2 | Egen regi | Semifinal 1 |
On 2015-05-20
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
480 | P03 | 19:30 | Hanvikens SK Fotb Vit - Sollentuna FK SYD 2 | 0-1 (FL) | Fornuddens BP | Semifinal 2 |
Lö 2015-06-06
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
481 | P03 | 15:00 | IFK Stocksund - Sollentuna FK SYD 2 | 3-2 | Älvsjö IP 1 | FINAL |