Matcher
Antal: 103
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
252 | P04-10 | Åkersberga FC P04 - Årsta FF | 1-0 | ||||
296 | P04-6 | FC Djursholm 1 - Råsunda IS Blå | 3-0 (WO) | ||||
307 | P04-8 | IF BP 23 - Saltsjöbadens IF P04 | 1-3 | ||||
466 | P04-6 | Älvsjö AIK P04 Gul - Stuvsta IF 1 | 5-0 | ||||
594 | P04 | Stureby SK - Åkersberga FC P04 | 0-2 | 1/16-final 5 | |||
608 | P04 | Åkersberga FC P04 - IFK Haninge 1 | 1-6 | 1/8-final 3 | |||
609 | P04 | Tyresö FF Svart - Gustavsberg IF FK | 2-1 | 1/8-final 4 | |||
611 | P04 | IFK Viksjö P04-1 - Hammarby IF 2 | 2-4 | 1/8-final 6 |
Lö 2016-10-08
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
294 | P04-6 | 10:00 | Älvsjö AIK P04 Gul - FC Djursholm 1 | 1-2 | Älvsjö IP | ||
299 | P04-7 | 11:15 | Älvsjö P04 Vit - Sickla IF | 1-0 | Älvsjö IP plan 1 |
Ti 2016-10-11
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
263 | P04-3 | 19:00 | IF BP 5 - IFK Haninge 1 | 1-2 | Torvalla IP |
Sö 2016-10-16
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
278 | P04-4 | 18:15 | Enebybergs IF - Tyresö FF Svart | 2-3 | Enebybergs IP 2 |
Lö 2016-10-22
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
295 | P04-6 | 11:20 | Enskede IK Röd - Älvsjö AIK P04 Gul | 3-0 | Älvsjö IP | ||
245 | P04-1 | 12:00 | IFK Haninge 2 - Danderyd SK | 1-2 | Brandbergens IP |
Sö 2016-10-23
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
277 | P04-4 | 11:00 | Rågsveds IF P04 Gul - Hammarby IF 3 | 2-2 | Hagsätra IP |
Fr 2016-10-28
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
241 | P04-1 | 18:30 | IFK Viksjö P04-1 - Danderyd SK | 4-0 | Viksjövallen 2 | ||
275 | P04-4 | 19:00 | Hammarby IF 3 - Enebybergs IF | 0-6 | Eriksdals BP |
Lö 2016-10-29
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
272 | P04-3 | 13:00 | IFK Haninge 1 - Täby Fk Norra 04 | 12-0 | Torvalla IP |
Lö 2016-11-05
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
280 | P04-4 | 12:00 | Rågsveds IF P04 Gul - Enebybergs IF | 4-4 | Hagsätra IP |
Lö 2016-11-12
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
285 | P04-5 | 11:00 | IFK Viksjö P04-4 - Hässelby SK | 0-3 | Hässelby IP | Ny spelplan |
Sö 2016-11-13
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
291 | P04-5 | 10:00 | Gustavsberg IF FK - IFK Viksjö P04-4 | 2-0 | Värmdövallen | ||
301 | P04-7 | 11:30 | Älvsjö P04 Vit - Hammarby IF 2 | 1-1 | Älvsjö IP plan 1 | ||
293 | P04-6 | 15:30 | Råsunda IS Blå - Enskede IK Röd | 0-1 | Älvsjö IP |
Fr 2016-11-18
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
246 | P04-1 | 18:45 | Råsunda IS Vit - IFK Viksjö P04-1 | 0-1 | Viksjövallen 2 |
Lö 2016-11-19
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
253 | P04-2 | 10:30 | Älvsjö AIK P04 Röd Lag 1 - IF BP 4 | 1-4 | Älvsjö IP | ||
273 | P04-4 | 11:00 | Enebybergs IF - Enskede IK Svart 1 | 3-0 | Enebybergs IP 2 | ||
283 | P04-5 | 11:00 | Hässelby SK - Enskede IK Blå | 6-1 | Hässelby IP | ||
467 | P04-6 | 12:00 | Stuvsta IF 1 - Råsunda IS Blå | 0-3 | Visättra IP | ||
297 | P04-6 | 13:00 | FC Djursholm 1 - Enskede IK Röd | 7-1 | Stockhagens IP | ||
266 | P04-3 | 13:00 | IFK Haninge 1 - Tyresö FF Vit | 4-2 | Torvalla IP | ||
244 | P04-1 | 14:30 | IFK Viksjö P04-1 - BKBK | 6-3 | Viksjövallen 2 | ||
300 | P04-7 | 15:00 | Hammarby IF 2 - IF BP 30 | 5-0 | Mälarhöjdens IP |
Sö 2016-11-20
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
312 | P04-9 | 10:00 | Täby United P04 Syd - Sollentuna FK Töjnan | 4-1 | Hägernäs IP | ||
243 | P04-1 | 13:00 | Danderyd SK - Råsunda IS Vit | 8-3 | Danderydsvallen | ||
256 | P04-2 | 13:00 | Älvsjö AIK P04 Röd Lag 1 - Tyresö FF Röd | 0-2 | Älvsjö IP, Plan 1 | ||
287 | P04-5 | 13:30 | Sollentuna FK Syd - IFK Viksjö P04-4 | 2-2 | Kärrdals BP |
Ti 2016-11-22
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
242 | P04-1 | 19:00 | BKBK - IFK Haninge 2 | 3-1 | Torvalla IP |
On 2016-11-23
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
468 | P04-6 | 17:50 | Enskede IK Röd - Stuvsta IF 1 | 6-0 | Farsta IP |
To 2016-11-24
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
238 | P04-1 | 19:00 | IFK Haninge 2 - IFK Viksjö P04-1 | 2-0 | Torvalla IP |
Fr 2016-11-25
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
298 | P04-6 | 19:45 | Råsunda IS Blå - Älvsjö AIK P04 Gul | 2-2 | Älvsjö IP |
Lö 2016-11-26
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
289 | P04-5 | 10:00 | IFK Viksjö P04-4 - Enskede IK Blå | 1-3 | Viksjövallen 2 | ||
249 | P04-10 | 11:00 | Täby United Viggan 1 - Årsta FF | 1-0 | Hägernäs IP | ||
288 | P04-5 | 11:00 | Hässelby SK - Gustavsberg IF FK | 2-7 | Hässelby IP | ||
255 | P04-2 | 11:45 | Sollentuna FK Kärrdal - IF BP 4 | 1-6 | Kärrdals BP | ||
265 | P04-3 | 12:00 | Älvsjö AIK - IF BP 5 | 4-0 | Älvsjö IP | ||
465 | P04-6 | 13:00 | Stuvsta IF 1 - FC Djursholm 1 | 0-3 | Stuvsta IP | ||
316 | P04-9 | 15:00 | Älvsjö AIK P04 Röd Lag 2 - Täby United P04 Syd | 0-5 | Älvsjö IP, Plan 1 | ||
250 | P04-10 | 16:00 | Vasalunds IF P04:1 - Åkersberga FC P04 | 2-1 | Skytteholms IP B-plan |
Sö 2016-11-27
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
311 | P04-9 | 10:00 | Älvsjö AIK P04 Röd Lag 2 - Stureby SK | 0-2 | Älvsjö IP, Plan 1 | ||
282 | P04-4 | 11:30 | Enskede IK Svart 1 - Rågsveds IF P04 Gul | 1-0 | Hagsätra IP | ||
240 | P04-1 | 12:45 | Råsunda IS Vit - IFK Haninge 2 | 1-3 | Älsvjö IP |
On 2016-11-30
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
239 | P04-1 | 19:00 | Danderyd SK - BKBK | 5-1 | Danderydsvallen |
Lö 2016-12-03
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
257 | P04-2 | 10:00 | Täby United Viggan 2 - Sollentuna FK Kärrdal | 1-1 | Hägernäs IP | ||
286 | P04-5 | 12:30 | Enskede IK Blå - Gustavsberg IF FK | 2-2 | Värmdövallen | ||
264 | P04-3 | 13:00 | Tyresö FF Vit - Täby Fk Norra 04 | 10-1 | Tyresövallen 1 |
Sö 2016-12-04
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
237 | P04-1 | 09:45 | BKBK - Råsunda IS Vit | 5-3 | Kärrtorps IP | ||
262 | P04-2 | 10:00 | Älvsjö AIK P04 Röd Lag 1 - Täby United Viggan 2 | 1-1 | Älvsjö IP, Plan 1 | ||
313 | P04-9 | 14:30 | Stureby SK - Täby United P04 Syd | 0-2 | Älvsjö IP |
Lö 2016-12-10
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
260 | P04-2 | 11:00 | Täby United Viggan 2 - IF BP 4 | 3-5 | Hägernäs IP |
Lö 2017-01-28
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
251 | P04-10 | 15:00 | Vasalunds IF P04:1 - Täby United Viggan 1 | 10-1 | Hägernäs IP |
Lö 2017-02-04
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
258 | P04-2 | 10:00 | IF BP 4 - Tyresö FF Röd | 1-2 | Ängby IP |
Sö 2017-02-05
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
247 | P04-10 | 17:00 | Åkersberga FC P04 - Täby United Viggan 1 | 4-1 | Röllingby IP |
Lö 2017-02-11
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
267 | P04-3 | 10:00 | Täby Fk Norra 04 - Älvsjö AIK | 0-10 | Älvsjö IP | ||
303 | P04-7 | 13:00 | IF BP 30 - Älvsjö P04 Vit | 3-1 | Stora Mossen ip | Mosskroken 167 55 Bromma |
Sö 2017-02-12
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
315 | P04-9 | 10:00 | Sollentuna FK Töjnan - Stureby SK | 0-3 | Kärrdals IP | ||
302 | P04-7 | 12:00 | IF BP 30 - Sickla IF | 3-0 | Stora Mossen ip | Mosskroken 167 55 Bromma |
Lö 2017-02-18
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
314 | P04-9 | 10:00 | Sollentuna FK Töjnan - Älvsjö AIK P04 Röd Lag 2 | 3-2 | Kärrdals BP | ||
310 | P04-8 | 10:00 | IFK Österåker - Saltsjöbadens IF P04 | 0-4 | Röllingby BP, Åkersberga | ||
284 | P04-5 | 12:00 | Gustavsberg IF FK - Sollentuna FK Syd | 4-1 | Värmdövallen | ||
276 | P04-4 | 14:15 | Enskede IK Svart 1 - Tyresö FF Svart | 2-0 | Kärrtorps IP |
Sö 2017-02-19
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
308 | P04-8 | 18:30 | Älta IF - IFK Österåker | 1-6 | Älvsjö IP |
Må 2017-03-06
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
271 | P04-3 | 18:30 | Tyresö FF Vit - Älvsjö AIK | 2-3 | Solberga BP |
To 2017-03-09
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
304 | P04-7 | 17:45 | Sickla IF - Hammarby IF 2 | 0-3 (WO) | Stavsborgs BP |
Lö 2017-03-11
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
292 | P04-5 | 10:15 | Enskede IK Blå - Sollentuna FK Syd | 0-0 | Helenelunds IP | ||
259 | P04-2 | 11:45 | Sollentuna FK Kärrdal - Älvsjö AIK P04 Röd Lag 1 | 3-1 | Kärrdals BP | ||
281 | P04-4 | 13:30 | Tyresö FF Svart - Hammarby IF 3 | 11-0 | Tyresövallen | ||
248 | P04-10 | 16:45 | Årsta FF - Vasalunds IF P04:1 | 0-3 (WO) | Huvudsta sportfält | Årsta är hemmalag på Huvudsta |
Sö 2017-03-12
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
254 | P04-2 | 09:30 | Tyresö FF Röd - Täby United Viggan 2 | 7-0 | Hägernäs IP | Tyresö är hemmalag i Täby | |
268 | P04-3 | 11:00 | IF BP 5 - Tyresö FF Vit | 0-1 | Stora Mossen | ||
290 | P04-5 | 16:00 | Sollentuna FK Syd - Hässelby SK | 1-3 | Kärrdals BP | ||
269 | P04-3 | 17:15 | Älvsjö AIK - IFK Haninge 1 | 2-5 | Älvsjö IP | ||
279 | P04-4 | 17:30 | Hammarby IF 3 - Enskede IK Svart 1 | 0-7 | Kärrtorps IP, plan1 |
Ti 2017-03-14
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
270 | P04-3 | 19:30 | Täby Fk Norra 04 - IF BP 5 | 2-12 | Ängby IP |
Lö 2017-03-18
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
309 | P04-8 | 11:00 | Älta IF - IF BP 23 | 2-0 | Olovslunds BP | ||
613 | P04 | 12:15 | Täby United P04 Syd - Vasalunds IF P04:1 | 0-3 | Skytteholm | 1/8-final 8 | |
261 | P04-2 | 12:45 | Tyresö FF Röd - Sollentuna FK Kärrdal | 1-3 | Kärrdals BP |
Fr 2017-03-24
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
607 | P04 | 18:50 | Enskede IK Röd - IF BP 4 | 6-3 | Sandåkra BP | 1/8-final 2 |
Lö 2017-03-25
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
274 | P04-4 | 09:00 | Tyresö FF Svart - Rågsveds IF P04 Gul | 2-0 | Älvsjö IP | ||
305 | P04-8 | 09:30 | IFK Österåker - IF BP 23 | 3-3 | Åkeshovs BP konstgräs 11-mannaplan | ||
306 | P04-8 | 17:00 | Saltsjöbadens IF P04 - Älta IF | 1-0 | Saltsjöbadens IP |
Sö 2017-03-26
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
602 | P04 | 16:15 | Enskede IK Svart 1 - Hässelby SK | 9-0 | Sturebyskolans BP | 1/16-final 13 |
On 2017-03-29
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
598 | P04 | 19:15 | Tyresö FF Röd - Älvsjö AIK | 0-5 | Älvsjö IP | 1/16-final 9 |
Sö 2017-04-02
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
612 | P04 | 13:30 | Enskede IK Svart 1 - Saltsjöbadens IF P04 | 11-1 | Enskede IP 3 | 1/8-final 7 |
To 2017-04-06
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
610 | P04 | 20:00 | Älvsjö AIK - FC Djursholm 1 | 1-2 | Djursholms IP | 1/8-final 5 |
Fr 2017-04-07
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
615 | P04 | 20:15 | IFK Haninge 1 - Tyresö FF Svart | 4-2 (STR)(FL) | Torvalla IP | 1/4-final 2 |
Sö 2017-04-09
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
617 | P04 | 09:00 | Enskede IK Svart 1 - Vasalunds IF P04:1 | 5-6 (STR)(FL) | Enskede IP Plan 2 | 1/4-final 4 |
Må 2017-04-10
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
590 | P04 | 18:00 | IF BP 30 - IFK Österåker | 2-1 | Wasavallen i Rydbo | 1/16-final 1 |
On 2017-04-19
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
606 | P04 | 20:00 | IF BP 30 - Danderyd SK | 2-3 | Danderydsvallen | 1/8-final 1 |
Fr 2017-04-21
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
616 | P04 | 20:15 | FC Djursholm 1 - Hammarby IF 2 | 1-2 | Djursholms IP | 1/4-final 3 |
On 2017-04-26
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
614 | P04 | 19:00 | Danderyd SK - Enskede IK Röd | 4-2 | Danderydsvallen | 1/4-final 1 |
Må 2017-05-01
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
618 | P04 | 17:00 | Danderyd SK - IFK Haninge 1 | 2-1 | Älvsjö IP 1 | Semifinal 1 | |
619 | P04 | 18:20 | Hammarby IF 2 - Vasalunds IF P04:1 | 5-2 | Älvsjö IP 1 | Semifinal 2 |
Ti 2017-06-06
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
620 | P04 | 14:20 | Danderyd SK - Hammarby IF 2 | 1-4 | Älvsjö IP 1 | FINAL |