Matcher
Antal: 114
To 2017-10-12
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
473 | P07-1 | 18:30 | Bollstanäs SK P07-2 gul - Spånga IS FK 6 | 2-6 | Bollstanäs IP |
To 2017-10-19
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
474 | P07-2 | 18:30 | Bollstanäs SK P07-2 grön - Boo FF P07:10 | 1-12 | Bollstanäs IP |
Fr 2017-10-27
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
533 | P07-6 | 17:15 | Årsta FF P07 Svart - Älvsjö P07 Vit | 7-5 | Årstagårdens BP |
Lö 2017-10-28
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
485 | P07-3 | 10:00 | Rågsveds IF P07grön - Åkersberga BK Grön | 6-4 | Hagsätra IP |
Sö 2017-10-29
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
498 | P07-4 | 15:00 | Torstens lärjungar bk - Örby IS P07 Röd | 5-2 | Bodals konstgräsplan Lidingö |
Sö 2017-11-05
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
519 | P07-6 | 17:30 | Saltsjö-Boo IF - Årsta FF P07 Svart | 1-0 | Myrsjö IP |
Lö 2017-11-11
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
508 | P07-5 | 11:00 | Älvsjö AIK P07 orange lag II - Segeltorps IF | 0-2 | Älvsjö IP 4 | ||
470 | P07-1 | 11:00 | Älvsjö AIK P07 orange lag I - Bollstanäs SK P07-2 gul | 2-1 | Älvsjö IP 5 | ||
494 | P07-4 | 13:00 | IFK Aspudden Tellus Gul 2 - IFK Stocksund | 13-1 | Aspuddens IP | ||
502 | P07-4 | 14:00 | Sickla IF blå - Örby IS P07 Röd | 10-0 | Sicklavallen |
Sö 2017-11-12
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
482 | P07-2 | DIF P07-5 - Åkersberga BK Svart | 0-6 | Hjorthagens BP | |||
527 | P07-6 | 10:00 | Saltsjö-Boo IF - Älvsjö P07 Vit | 1-6 | Orminge BP |
To 2017-11-16
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
472 | P07-1 | 18:00 | IFK Aspudden Tellus Gul 1 - Älvsjö AIK P07 orange lag I | 5-4 | Hägerstensåsens BP (7-manna) |
Lö 2017-11-18
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
477 | P07-2 | 10:00 | Boo FF P07:10 - DIF P07-5 | 5-0 | Boovallen | ||
492 | P07-3 | 10:00 | Rågsveds IF P07grön - Örby IS P07 Blå | 12-2 | Hagsätra ip | ||
495 | P07-4 | 14:00 | Sickla IF blå - Torstens lärjungar bk | 11-0 | Sicklavallen |
Sö 2017-11-19
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
486 | P07-3 | Örby IS P07 Blå - IF Brommapojkarna P07-22 | 2-10 | ||||
465 | P07-1 | 10:00 | IFK Aspudden Tellus Gul 1 - Spånga IS FK 6 | 4-7 | Aspuddens IP | ||
524 | P07-6 | 13:30 | Täby United FC - Älvsjö P07 Vit | 6-3 | Erikslunds BP | ||
507 | P07-5 | 15:30 | Reymersholms IK - IFK Vaxholm | 2-6 | Vaxö IP | ||
511 | P07-5 | 15:30 | Älvsjö AIK P07 orange lag II - Sollentuna FK R/S | 2-0 | Älvsjö IP 4 |
To 2017-11-23
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
467 | P07-1 | 19:15 | Bollstanäs SK P07-2 gul - IFK Aspudden Tellus Gul 1 | 2-2 | Bollstanäs IP |
Lö 2017-11-25
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
483 | P07-2 | 10:00 | Boo FF P07:10 - Älvsjö P07 Gul | 4-3 | Boovallen | ||
522 | P07-6 | 10:00 | Spånga IS FK - Saltsjö-Boo IF | 2-2 | Nälsta IP | ||
501 | P07-4 | 15:00 | Torstens lärjungar bk - IFK Aspudden Tellus Gul 2 | 0-0 | Bodals konstgräs plan / Lidingö | Kristoffer Cweik Domare från s | |
518 | P07-5 | 15:00 | Älvsjö AIK P07 orange lag II - Spånga IS FK 5 | 7-1 | Älvsjö IP 4 |
Sö 2017-11-26
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
500 | P07-4 | Örby IS P07 Röd - IFK Stocksund | 6-2 | ||||
475 | P07-2 | DIF P07-5 - Älvsjö P07 Gul | 2-5 | Hjorthagens BP | |||
526 | P07-6 | 12:00 | Årsta FF P07 Svart - Täby United FC | 1-0 | Älvsjö IP | ||
499 | P07-4 | 12:30 | IFK Aspudden Tellus Gul 2 - Sickla IF blå | 1-4 | Aspuddens IP |
To 2017-11-30
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
479 | P07-2 | 19:00 | Bollstanäs SK P07-2 grön - DIF P07-5 | 3-2 | Bollstanäs IP |
Lö 2017-12-02
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
497 | P07-4 | 10:00 | IFK Stocksund - Sickla IF blå | 1-3 | Söderberg och partner arena | ||
484 | P07-3 | 15:30 | IF Brommapojkarna P07-22 - IFK Lidingö 07 | 3-3 | Stora Mossen, plan 1 |
Sö 2017-12-03
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
504 | P07-5 | 15:00 | IFK Vaxholm - Älvsjö AIK P07 orange lag II | 5-4 | Vaxö IP |
Lö 2017-12-09
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
531 | P07-6 | 10:00 | Spånga IS FK - Täby United FC | 1-2 | Nälsta IP | ||
512 | P07-5 | 10:00 | IFK Vaxholm - Spånga IS FK 5 | 3-0 | Vaxö IP | ||
530 | P07-6 | 10:00 | Älvsjö P07 Vit - IF BP P07 TM | 2-5 | Älvsjö IP |
Lö 2017-12-16
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
525 | P07-6 | 10:00 | IF BP P07 TM - Spånga IS FK | 3-0 | Stora Mossen IP |
Sö 2018-01-28
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
491 | P07-3 | 10:00 | Åkersberga BK Grön - IF Brommapojkarna P07-22 | 3-0 | Österåkers Sportcentrum |
Sö 2018-02-04
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
480 | P07-2 | 10:00 | Åkersberga BK Svart - Boo FF P07:10 | 4-3 | Österåkers Sportcentrum | ||
532 | P07-6 | 13:00 | Saltsjö-Boo IF - IF BP P07 TM | 0-8 | Nacka IP Fotbollstältet |
Sö 2018-02-11
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
521 | P07-6 | 11:00 | IF BP P07 TM - Täby United FC | 1-3 | Stora Mossen IP |
Lö 2018-02-17
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
520 | P07-6 | 10:00 | Älvsjö P07 Vit - Spånga IS FK | 5-2 | Älvsjö IP |
Sö 2018-02-18
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
476 | P07-2 | 10:00 | Åkersberga BK Svart - Bollstanäs SK P07-2 grön | 2-1 | Österåkers Sportcentrum | ||
493 | P07-3 | 14:00 | IFK Lidingö 07 - Åkersberga BK Grön | 2-2 | Lidingövallen |
Lö 2018-03-10
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
528 | P07-6 | 10:00 | Spånga IS FK - Årsta FF P07 Svart | 0-0 | Nälsta IP |
Sö 2018-03-11
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
517 | P07-5 | 10:00 | IFK Vaxholm - Segeltorps IF | 10-1 | Vaxö IP | ||
488 | P07-3 | 10:00 | Åkersberga BK Grön - Örby IS P07 Blå | 4-1 | Österåkers Sportcentrum | ||
478 | P07-2 | 11:00 | Älvsjö P07 Gul - Åkersberga BK Svart | 0-8 | Österåkers Sportcentrum | ||
496 | P07-4 | 15:00 | Örby IS P07 Röd - IFK Aspudden Tellus Gul 2 | 5-6 | Älvsjö IP plan 4 | ||
514 | P07-5 | 18:00 | Sollentuna FK R/S - IFK Vaxholm | 0-5 | Vaxö IP |
Lö 2018-03-17
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
490 | P07-3 | 16:00 | Örby IS P07 Blå - IFK Lidingö 07 | 8-4 | Älvsjö IP plan 4 |
Lö 2018-03-24
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
481 | P07-2 | 10:00 | Älvsjö P07 Gul - Bollstanäs SK P07-2 grön | 0-2 | Älvsjö IP | ||
529 | P07-6 | 13:00 | Täby United FC - Saltsjö-Boo IF | 5-0 | Erikslunds BP | ||
510 | P07-5 | 14:00 | Segeltorps IF - Reymersholms IK | 1-2 | Segeltorp |
Sö 2018-03-25
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
523 | P07-6 | 13:00 | Årsta FF P07 Svart - IF BP P07 TM | 0-4 | Älvsjö IP | ||
516 | P07-5 | 16:00 | Reymersholms IK - Sollentuna FK R/S | 0-2 | Silverdals BP |
To 2018-03-29
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
513 | P07-5 | 18:00 | Reymersholms IK - Älvsjö AIK P07 orange lag II | 4-2 | Tantolundens BP |
Lö 2018-04-14
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
858 | P07-23 | 10:00 | Saltsjö-Boo IF - DIF P07-5 | 2-3 | Älvsjö IP 5 | Arrangeras av hemmalaget | |
854 | P07-22 | 11:00 | Älvsjö P07 Gul - Bollstanäs SK P07-2 gul | Dolt | Älvsjö IP 4 | ||
853 | P07-22 | 11:00 | Älvsjö P07 Vit - Örby IS P07 Blå | Dolt | Älvsjö IP 5 | ||
844 | P07-21 | 12:00 | Bollstanäs SK P07-2 grön - Älvsjö AIK P07 orange lag II | 5-6 | Älvsjö IP | ||
830 | P07-18 | 12:00 | Boo FF P07:10 - Älvsjö AIK P07 orange lag I | Dolt | Älvsjö IP 4 | ||
848 | P07-21 | 14:00 | Årsta FF P07 Svart - Bollstanäs SK P07-2 grön | Dolt | Älvsjö IP 4 | ||
847 | P07-21 | 14:00 | Älvsjö AIK P07 orange lag II - Örby IS P07 Röd | Dolt | Älvsjö IP 5 | ||
841 | P07-20 | 15:00 | IFK Aspudden Tellus Gul 1 - Reymersholms IK | 4-3 | Älvsjö IP | ||
835 | P07-19 | 16:00 | Täby United FC - IFK Aspudden Tellus Gul 2 | 1-3 | Älvsjö IP | ||
836 | P07-19 | 16:00 | Segeltorps IF - Åkersberga BK Grön | Dolt | Älvsjö IP | ||
824 | P07-17 | 17:00 | Åkersberga BK Svart - Spånga IS FK 6 | Dolt | Älvsjö IP | ||
823 | P07-17 | 17:00 | IF BP P07 TM - Rågsveds IF P07grön | Dolt | Älvsjö IP 5 |
Sö 2018-04-15
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
845 | P07-21 | 12:00 | Örby IS P07 Röd - Bollstanäs SK P07-2 grön | Dolt | Örby BP | Arrangeras av hemmalaget | |
851 | P07-22 | 13:00 | Örby IS P07 Blå - Bollstanäs SK P07-2 gul | Dolt | Örby BP | Arrangeras av hemmalaget |
Fr 2018-04-20
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
822 | P07-17 | 18:00 | IF BP P07 TM - Åkersberga BK Svart | Dolt | Olovslunds BP |
To 2018-05-03
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
832 | P07-19 | 18:00 | Åkersberga BK Grön - Täby United FC | Dolt | Österåkers Sportcentrum | Arrangeras av hemmalaget |
Lö 2018-05-05
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
842 | P07-20 | Torstens lärjungar bk - IF Brommapojkarna P07-22 | 1-5 | Stora Mossen IP 2 | eget arr |
Sö 2018-05-06
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
833 | P07-19 | 11:00 | IFK Aspudden Tellus Gul 2 - Åkersberga BK Grön | Dolt | Aspuddens IP | Arrangeras av hemmalaget |
Sö 2018-05-13
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
819 | P07-17 | 10:00 | Åkersberga BK Svart - Rågsveds IF P07grön | Dolt | Österåkers Sportcentrum | Arrangeras av hemmalaget |
Sö 2018-05-20
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
839 | P07-20 | 12:00 | Reymersholms IK - IF Brommapojkarna P07-22 | 3-4 | Tantolundens BP | Arrangeras av hemmalaget |
Fr 2018-05-25
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
831 | P07-19 | 18:00 | Segeltorps IF - IFK Aspudden Tellus Gul 2 | Dolt | Arrangeras av hemmalaget |
Sö 2018-06-03
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
838 | P07-20 | 12:00 | IF Brommapojkarna P07-22 - IFK Aspudden Tellus Gul 1 | Dolt | Stora Mossen IP 3 | Arrangeras av hemmalaget |
On 2018-06-06
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
866 | P07-24 | 12:00 | IFK Stocksund - IFK Lidingö 07 | Dolt | Älvsjö IP 5 |